Da li pusite?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 68
  1. #1

    Da li pusite?

    Za one sa bezobraznom mastom, mislim na cigare

    Dakle, da li ste dosli u iskusenje da zapalite garci i budete "cool" ako se to moze tako reci Ja jesam jednom prob'o ( sa celim drustvom koje je pobeglo sa geografije ) i odma' su nas nahvatali, a i bolje sto jesu. Nema tu niceg zanimljivog i lepog niti moze doneti nesto lepo.

    A vi?

  2. #2

    Odgovor: Da li pusite?

    A ne hvala!
    Nikad nisam ni dosao u iskushenje da probam a i nemam nameru..

    Hvala bogu da imam dobrog caletai kevu pa su mi jos kao i malom objasnili neke stvari...

    " Molon Labe ! "

  3. #3

    Odgovor: Da li pusite?

    pa jesam mnogo puta ali jos nisam poceo da pusim

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Da li pusite?

    Eto ja sam se samo zezala tako...Prvi put sam kupila u Jugi cigare sa 13 godina...
    Najbolja drugarica me tako nagovorila,jer su Nemackoj dosta skuplje....
    "Kupi dole cigare i mi cemo ovde samo jednu da probamo"
    Bila sam luda, kad sam se vratila sa "pusenja" roditelji su me verbalno ubili,smrdela sam na duvan kao tvor kako su mi oni rekli
    Tj... sa 15 sam pocela da pusim...
    I jos nisam prestala

  6. #6

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne pusim...
    Ne mogu da razumem ljude koji to chine...
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  7. #7

    Odgovor: Da li pusite?

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Za one sa bezobraznom mastom, mislim na cigare

    Dakle, da li ste dosli u iskusenje da zapalite garci i budete "cool" ako se to moze tako reci Ja jesam jednom prob'o ( sa celim drustvom koje je pobeglo sa geografije ) i odma' su nas nahvatali, a i bolje sto jesu. Nema tu niceg zanimljivog i lepog niti moze doneti nesto lepo.

    A vi?
    jednom mi je drug dao da povucem cim i nisam verovala da je cigareta takva...na kraju sam saznala da je to bila vutra.naravno,od tad je nikad vise nisam uzela.ne pusim niti bilo sta slicno tome...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  8. #8

    Odgovor: Da li pusite?

    Pochela sam da pushim sa 14 godina, sada imam 17 i josh uvek pushim!

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: Da li pusite?

    Probao sam cigarete, i nisu imale NIKAKAV efekat na mene. Niti su mi se smucile, niti mi se svidele, jednostavno nisu imale nikakav efekat.

    I nisam probao da bih ispao cool, vec iz ciste radoznalosti. Inace, cela moja generacija iz skole ne pusi (cast izuzetku).
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  11. #11

    Odgovor: Da li pusite?

    da... ima dve i po godine


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #12

    Odgovor: Da li pusite?

    Nikad nisam probala. U mom drutvu 70% njih puse i piju...ja nista i super mi je. Dosla sam u iskusenje par puta ali sam odbila sve. To dobro dodje za jacanje karaktera. Cigare mi jako smetaju, od dima mi uvek suze oci i ne vidim cari u tome (ne kazem da nema cari, samo ja ne vidim). 'Fala Bogu , buraz je poceo da pusi pre 3 godine pa mi je zgadio cigare!! Da toga nije bilo ko zna da li bih ja bila ovde gde jesam. A nekad se i uplasim da ce mi se svideti ako probam i da cu hteti da nastavim pa...sto j sigurno-sigurno je.

  13. #13

    Odgovor: Da li pusite?

    Pa evo,pusim vec skoro dve godine.A pocela sam zbog jednog decka koji mi se tad svidjao,neka faca u skoli...Pa ako on moze,sto ne mogu i ja.I tako navukla i drugaricu,zajedno pocele Pokusavala sam da prestanem,al posle nekog vremena shvatim da mi se cigare svidjaju i pocnem ponovo...Ma zivot je kratak,treba sve probati,pa i ono stetno.Valjda cemo se nauciti na svojim greskama...
    Jednom kada se zaljubis,bice ti jasno zasto se tuguje,zasto se luduje,zasto su noci duge,zbog cega nemas sna,zbog cega se casa ispija do dna...

  14. #14

    Odgovor: Da li pusite?

    bas bezveze, nek pusi ko hoce i sta oce, stvar izbora... ne gnjavite druge ljude vasim izborom ma kakav bio...

  15. #15

    Odgovor: Da li pusite?

    Eto tako...mene su provocirali drugovi da nemam petlje da upalim cigaru jer mi je tata jako strog pa bi saznao a on ne bi bas voleo da pusim(a ko bi?) xexe i tako ja ispusila kutiju cigara najvise dve ako sam popusila do sad..ali ne pusim uopste niti razmisljam o tome...

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •