Utakmica je - žene, molim tišinu!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Drage moje..

    Koja od Vas poštuje ono nepisano pravilo da, dok traje tekma, da smo tihe i nečujne?

    Kako reagirate kada Vaša bolja polovica pokaže više zanimanja za važnu utakmicu nego za Vas?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Tiha sam i nečujna. Nevidljiva.
    Tačnije, nisam prisutna. Lepše mu je u svakom slučaju samom ili sa drugarima. A i meni je lepše da se dislociram od sve te nervoze, besa, i euforije.
    Ni najmanje me ne pogađa što ništa osim utakmice nije bitno u tih tri sata (koliko traje utakmica i još otprilike toliko da se prizove normali).
    Ali, jeste mi bitno ako je utakmica bitnija od mene, a istovremeno nije bitnija od nekog ili nečeg drugog.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Drage moje..

    Koja od Vas poštuje ono nepisano pravilo da, dok traje tekma, da smo tihe i nečujne?
    A ko ce da navija i komentira?

    Kako reagirate kada Vaša bolja polovica pokaže više zanimanja za važnu utakmicu nego za Vas?
    Nece se desit jer sam i ja totalni frik sto se utakmica tice.. kad je utakmica, gleda se utakmica - to se zna.. prije ce se desit da on 'digne nos' jer ja za vrjeme utakmice ne vidim/ne cujem/ne zelim vidjet nista sem TV-a..



    Poruku je izmenio zvjerkica, 20.02.2010 u 02:31 Razlog: ..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  4. #4

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Ma kakva tišina...navijamo zajedno!

    Kao što zvjerkica kaže...može jedino da bude ljubomoran što njemu ne poklanjam pažnju. Dobro prođe ako ga ne dovedem u direktnu vezu sa gubitkom moga tima...mogao bi da dobije i po p....

    Ja sam temperamentna, i volim sport. Bolje onda da ne gledam nikako, jer ćutati neću sigurno.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Nemamo tih momenata, ne gleda utakmice. Pogotovo ne fudbal.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #6

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Ne gledamo fudbal,ali postoji nesto drugo sto tako strastveno voli,ja mu to normalno dozvoljavam,ko sto on meni ,za neku drugu stvar...bitno da se razumemo.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  7. #7

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Ja i cera smo glasnije, zustrije u navijanju.....tako da mislim da ce on vise morati da cuti sva sreca pa imamo vise tv-a pa ce biti lako

  8. #8

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Koja od Vas poštuje ono nepisano pravilo da, dok traje tekma, da smo tihe i nečujne?
    JA poshtujem to nepisano pravilo

    I tiha sam, i nechujna sam (eventualno se malo kliberim, ali sam mu ledjima okrenuta, pa to ne vidi)..... on arlauche na TV, ja se "uspijam" u monitor...... i mirna Bachka
    Kako reagirate kada Vaša bolja polovica pokaže više zanimanja za važnu utakmicu nego za Vas?
    Isto kao shto i on - kad ja pokazhem vishe interesovanja za monitor (net) .....
    ... "Odradichesh mi to" ............. (i to je ona "osvetnichka varijanta" )


    Tjah, taman posla da bi nam sport bio "kamen spoticanja"

  9. #9

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    E ja sam strastveni navijac,ali mogu da zamislim nekoga,ciji muz gleda sve utakmice po redu na tv.To je takva hiperprodukcija,da zaista skoro fudbal vise i ne pratim.Odavno je to prestala biti muska zanimacija vec postaje sve vise i vise zanimacija ogranicenih i primitivnih ljudi.Pa zar je moguce da mi serviraju i da upijam,cije noge koliko kostaju.
    Odgledam i ja po nekad,ali kada dograbim Englesku III i IV ligu slucajno.
    Ide SP.Navijam za Englesku i iskljucivo cu gledati njihove utakmice.Kada ispadnu,nema me vise.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  10. #10

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    verujte mi na rec da je navikla da nas tri muska cinimo vecinu,ali da je sve ostalo vrema samo za nju i nasa paznja vecine na manjinu,pa nemoze da prigovara ma mi smo velike D o b r i c e

  11. #11

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    U mojoj kuci kad ja gledam utakmicu e onda mora da je tisina.
    Svako nadje sebi zanimaciju i sve je mute. A kad sa dragim gledam, obicno on mene smiruje ako moj favorit gubi. Tako da ...utakmica je- svi, tisina bre!
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  12. #12

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Moja supruga verovatno spada među najsrećnije žene na svetu. Ona se, uveren sam, tako i oseća. Međutim, kada bi je pitali zbog čega se oseća tako srećnom, sigurno bi odgovorila da je to zbog dece i što živi u srećnom braku. Iako su ovo, svakako, suštinski najvažnije stvari u životu svakog od nas, nije zanemarljiva ni činjenica što ja apsolutno i nikada preko TV-a ne gledam utakmice, niti bilo kakav sport.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #13

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Nema zahteva za tišinom s moje strane. A kao da bi urodili plodom?

    Nisam tako vatren posmatrač fudbalskih mečeva da bih nekoga ućutkivao. Izuzetak su oni najvažniji mečevi mojih klubova kojima zaista želim da posvetim punu pažnju. Ali, tada nije bitno kog je pola "ometač".

  14. #14

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Izes gledanje utakmice u tisini, bez komentarisanja, navijanja, psovki..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #15

    Odgovor: Utakmica je - žene, molim tišinu!

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Drage moje..

    Koja od Vas poštuje ono nepisano pravilo da, dok traje tekma, da smo tihe i nečujne?
    Nema tišine....nema nevidljivosti...navijamo zajedno, dok se moj muž ne iznervira pa počne da traži nekog neutralnog komentatora
    Onda se ja lepo isključim, dođem za komp i na miru dalje gledam utakmicu bez prebacivanja kanala...

    Sinoć je bila ludnica kod nas...
    Na tri različita mesta smo gledali utakmicu i dovikivali se iz sobe u sobu sa komentarima... Danas mi je komšija rekao ''Čuo sam tebe najviše. Nisam gledao utakmicu, ali po tvom urlanju i pevanju na kraju, znao sam da Partizan ide dalje!''

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Kako reagirate kada Vaša bolja polovica pokaže više zanimanja za važnu utakmicu nego za Vas?
    Nema toga u našoj kući...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomagajte ko Boga vas molim
    Autor NickPA u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 27.04.2017, 21:54
  2. Molim vas, rešite mi dilemu
    Autor bifutake u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.04.2011, 11:46
  3. Molim malo pojašnjenje
    Autor tetkaD u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.04.2010, 19:51
  4. Razmjena Starih Utakmica
    Autor stare utakmice u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.05.2009, 08:30
  5. Oproštajna utakmica Mihajlovića
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 22:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •