Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 135
Strana 135 od 169 PrvaPrva ... 3585125133134135136137145 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,011 do 2,025 od ukupno 2524
  1. #2011

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ..predimenzionirano proseravanje je isto što i tiho fantaziranje u nedogled
    samo što je ono prvo prsto rečeno a ono drugo fino upakovano leptirićima,cvetićima,zvezdanom prašinom..
    Samo što neki to tako ne vide
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #2012

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Masaza. Kuci. Priceless.

    Prijateljica od prijateljice pocela sa bizMisom...sat vremena uzivanja. Ooo kako cu se navuci na ovo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2013

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Lepo je ovde

  4. #2014

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Da uopšte nijesam u toku kad je ovaj film, čuj mene forum u pitanju - ko je kome ovđe sprcnuo, ko je na koga ljubomoran, ko je budala, a ko kralj(ica), ko je dvoličan, a ko je izbrisan, ko se pojeb'o (pa valjda i zajeb'o), a ko glumi poštenje (znanje i imanje)...Ko se s kime druži, a kome je najduži, ko čeka bebu, a ko nikako da dočeka susret? Koja s kojom pije kafu, pa je poslije olajava, ko duva, pa halucinira, ko kome nedostaje, ko kome može da podijeli pamet, a da njemu ostane dosta, ko koga viđet očima ne može, a ko se voli dok je interes u pitanju..
    Aman za aman, kako vam nije greota da me tako ošašavite, dajte mi barem najveću kesu kokica i po litra Koka Kole, i mi prasci imamo dušu...
    Pratim da je greota i dižem za izjavu da sam zaključila da, iako vlada mišljenje da je insinuiranje i spletkarenje odlika žena, muškarci mnogo češće odu na temu koja vam se misao vrti, do kog ste zaključka došli i slične i onda ide priča "eto neki ovde, da ne imenujem..." pa ispišu čitav referat podsmeha na račun drugog. Ko je iole upućen u tokove događaja odmah zaključi koga. Kao neke prije. To rade Mijatović, Samuraj, Bazilej, Sivi i mnogi drugi. Žene su konkretnije, spremnije da šakom među oči iskažu svoje mišljenje.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #2015

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ^slažem se od A do....Č...azbuČno...
    ...sem za kolegu Bazileja...
    Nekako imam dojam da je lik firma za sebe...i nema baš nasuštu potrebu da se exponira na račun drugog...
    A da niste koleŽinice Lilit pobrkali na slovo...na slovo ...B....da nije BiGrančer?

    Za ostalo donosim zaključak da Vam je svaka kA Njegoševa
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #2016

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Pratim da je greota i dižem za izjavu da sam zaključila da, iako vlada mišljenje da je insinuiranje i spletkarenje odlika žena, muškarci mnogo češće odu na temu koja vam se misao vrti, do kog ste zaključka došli i slične i onda ide priča "eto neki ovde, da ne imenujem..." pa ispišu čitav referat podsmeha na račun drugog. Ko je iole upućen u tokove događaja odmah zaključi koga. Kao neke prije. To rade Mijatović, Samuraj, Bazilej, Sivi i mnogi drugi. Žene su konkretnije, spremnije da šakom među oči iskažu svoje mišljenje.
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ^slažem se od A do....Č...azbuČno...
    Za ostalo donosim zaključak da Vam je svaka kA Njegoševa
    Žene su konkretnije ? Ajde da vidimo "konkretnost" :

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Da "obožavam" persone koje sa gnušanjem "ne gledaju" rijaliti programe, tureCke serije i takoTo
    I ne gube ni časak, ni priliku adekvatnu (kad god im se ukaže) da to i potenciraju
    Bože moj...pa to je ispod nivoa, to je sramota...to je tako nisko...
    Al' gle čuda...informisaniji su čak i od onih koji sve to pomno prate (od onih koje i ne prate je i te kako "logično").
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Konačno sela...ceo dan frkaTrka...išla i na roditeljski, pa vodila Maku na trening...pa u nabavku nekih, njoj, neophodnih stvari pred sutrašnje takmičenje...
    A ono baš trenutno...zapušila nos, jer se oseća neki neopisivi virt. smrad
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    ..predimenzionirano proseravanje je isto što i tiho fantaziranje u nedogled
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    samo što je ono prvo prsto rečeno a ono drugo fino upakovano leptirićima,cvetićima,zvezdanom prašinom..
    Samo što neki to tako ne vide


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ti si baš zagorela?
    Ono...nudiš se na svim frontovima...kI draGstor radnja...
    Bo'me, nije ti lako...
    AJpasaSrećom....
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    CANGRRRRR


    nije pala casa,to mi pucaju jajca.....
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Jedva čekam da neki drugovi članovi i drugar'ce članice cJenenog nam foruma nađu, deder, svoje "srodne duše" i prestanu da onanišu po našem malom mistu
    Razumem ja proleće, ovoono, sve se budi, pupi i buja...ali ponekada bude baš degute
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Izuzetno me zabavlja kad neko dobije poriv da piše pod novim nickom (iz samo njemu poznatih razloga), pa se onda vidi iz aviona da je to ta osoba, pa onda malo pokuša da zavara trag tako što svede upotrebu navodnika na minimum, al' opet su tu prepoznatljive poštapalice i karakteristične rečenične konstrukcije. A ja grickam suncokret, čitam i smejem se
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Kanda se pojavila Bojanina naslednica
    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Da se pravi da me ne poznaje u nedogled
    čak i sad, kad je toliko vremena prošlo
    kad je bezbedna distanca
    plaši se
    do opsesije skoro.
    Pussy
    Na brzaka sam pokupio nekoliko postova žena baš na pomenutim temama i gle čuda "eto neki ovde..da ne imenujem" je zajednički motiv .
    Zaključak: Uvek je lako frizirati istinu (da stane u predviđen ram), a predstavljati se šatro objektivnim. Potrebno je samo imati izraženu moć zanemarivanja stvarnosti pa onda bude svaka "ka Njegoševa" .
    Poruku je izmenio Sivi, 20.04.2013 u 19:30
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #2017

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Bice da sam konkretna
    Nego, nema nam _babe
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #2018

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Bice da sam konkretna
    Nego, nema nam _babe
    Jedna od najmlađih ali najkonkretnijih !

    Zaključak: Ovo proleće obećava čuda. Počelo mešanje baba i žaba .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #2019

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zanemarivanje stvarnosti? Ujebotefrka.
    Ono što je Leptirić pisala nisu insinuacije, nije uopšte pokušala da insinuira, jasno je pisala šta joj ide na k.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku


    Zaključak: Ovo proleće obećava čuda. Počelo mešanje baba i žaba .
    Vidiš, ovo je odvratno i meni zvuči zluradije od onih tvojih kvotova pa puta 10. Pokušaj da sagovornika devalviraš i da ga nazoveš budalom.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #2020

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Zanemarivanje stvarnosti? Ujebotefrka.
    Ono što je Leptirić pisala nisu insinuacije, nije uopšte pokušala da insinuira, jasno je pisala šta joj ide na k.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku


    Zaključak: Ovo proleće obećava čuda. Počelo mešanje baba i žaba .
    Vidiš, ovo je odvratno i meni zvuči zluradije od onih tvojih kvotova pa puta 10. Pokušaj da sagovornika devalviraš i da ga nazoveš budalom.
    Zezaš ?
    Sama si u svom postu navela "eto neki.." što se čita NEIMENOVANI, a tvrdiš da su žene konkretnije? Postovi koje sam naveo NIGDE ne imenuju bilo koga ali PROZIVAJU! Sad da li ćeš ti to okarakterisati kao "ide joj(mu) na Q.." ili "alapača" je tvoje viđenje koje ne menja činjenicu da NISU konkretnije od muških forumaša!
    Zanemarivanje činjenica si odlično ilustrovala baš ZANEMARIVANJEM prvog dela mog posta u kome se jasno vidi da HVALIM Starsicu (jedna od meni dragih forumašica, kao i baba) pa šalu koja povezuje obadve falsifikuješ i prezentiraš kao da nekoga nazivam budalom ? Mislim da samo slepcu (ili zluradom) je moglo promaći da hvalim i klanjam se Starsici, a da opaska ima smajli u kome se vidi da je bezazlena šala sa slučajnim poklapanjem avatara i nicka. Veruj da mi ne treba "tumač", pogotovo sa takvim naočarama (tj. sa unapred zadatim predrasudama).
    Ako me već citiraš, citiraj oba reda, nemoj ZANEMARIVATI ono što ti se "ne uklapa" u unapred smišljeno.
    Tvoj post sada šta je (po sopstvenim merilima)? "Pokušaj da sagovornika devalviraš i da ga nazoveš budalom"?

    O.T. Zaključujem da advokatura nema šanse da propadne kao profesija jer drvenih advokata ima i previše .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #2021

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Sivom je odmor baš prijao...napunio je baterije do
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #2022

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku

    Na brzaka sam pokupio nekoliko postova žena baš na pomenutim temama i gle čuda "eto neki ovde..da ne imenujem" je zajednički motiv .
    Zaključak: Uvek je lako frizirati istinu (da stane u predviđen ram), a predstavljati se šatro objektivnim. Potrebno je samo imati izraženu moć zanemarivanja stvarnosti pa onda bude svaka "ka Njegoševa" .
    Formiranje stava, pa potom pronalaženje argumenata koji ga potkrepljuju, odličan je put da se sa tim istim stavom ode pravo u .....
    Poruku je izmenio Isahara, 20.04.2013 u 23:30 Razlog: omaklo se slovo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #2023

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Zanemarivanje činjenica si odlično ilustrovala baš ZANEMARIVANJEM prvog dela mog posta u kome se jasno vidi da HVALIM Starsicu (jedna od meni dragih forumašica, kao i baba)
    Meni ovo liči na potrebu da se pukim laskanjem na svoju stranu stavi neko čije se mišljenje ovde poštuje to jest pravi se bekap što mi govori koliko se ti nesigurno osećaš u ovoj diskusiji. Mene ne mora niko da podrži i nije mi potreban nijedan lajk ni horda koja bi, eventualno, išla za mnom i branila me, zlu netrebalo.
    Ja volim i starsicu i babu ali ne mislim da to treba da naglasim svaki put kad uđem u žučniju raspravu. Štaviše, mislim da bi im to vređalo inteligenciju.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  14. #2024

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Невероватан ми је став људи који праве порниће према конверзацији. Наиме, направе рецимо тако увод од 15 минута сав од неке глупе приче, и онда, чим падне први пољубац, наредних 20 минута се ни реч не проговори... све док се слика не затамни! Није ми јасно ко је смислио то "правило"...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #2025

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Meni ovo liči na potrebu da se pukim laskanjem na svoju stranu stavi neko čije se mišljenje ovde poštuje to jest pravi se bekap što mi govori koliko se ti nesigurno osećaš u ovoj diskusiji. Mene ne mora niko da podrži i nije mi potreban nijedan lajk ni horda koja bi, eventualno, išla za mnom i branila me, zlu netrebalo.
    Ja volim i starsicu i babu ali ne mislim da to treba da naglasim svaki put kad uđem u žučniju raspravu. Štaviše, mislim da bi im to vređalo inteligenciju.
    Ovu "diskusiju" si sama pokrenula, pa kada je argumentovano da grešiš ti opalila po falsifikatima ?
    Čime si, molim te, potkrepila svoju tvrdnju? Tvrdnju da žene su konkretnije, ne prozivaju već "imentuju"?
    Na šta tebi liči, je tvoja stvar, možda samo ilustruješ sebe tako.
    Nigde ne videh osporavanje citiranih postova, nigde argumenta, sve ti se svodi na "utisak".
    Činjenično sam dokazao da grešiš u postavci "diskusije", ukoliko imaš suprotno mišljenje potkrepi ga citatima.
    Prestani lepiti etikete drugima.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 135 od 169 PrvaPrva ... 3585125133134135136137145 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •