Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 157
Strana 157 od 169 PrvaPrva ... 57107147155156157158159167 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,341 do 2,355 od ukupno 2524
  1. #2341

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Ako je kokain driga, onda sam ja narkoman.....

  2. #2342

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Nijesi, no Aca Lukas...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #2343

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih na tvom mestu doooobro razmisliJo pre no što bih investirao u plinsku bocu!
    U međuvremenu je postala adrenalinski zavisnik, pa je eksplozija kuvala više ne zadovoljava, da 'prostiš


    A na temu:
    Došla sam do zaključka da mačkama baš pogoduje ovo toplo februarsko vreme, pošto se intenzivno oprašuju.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #2344

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih na tvom mestu doooobro razmisliJo pre no što bih investirao u plinsku bocu!
    U međuvremenu je postala adrenalinski zavisnik, pa je eksplozija kuvala više ne zadovoljava, da 'prostiš

    Da prostis....ubola si nevidjeno,
    posle dva kuvala, riknula i elektricno-spiralna andramolja

    crno na kablu - pregorelo...

    Ime: unnamed (7).jpg Pregleda: 30 Veličina: 24.2 KB


    Fala lepo, meni je to tu maC adrenalina

  5. #2345

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Svakakve se misli bujno roje a jos i vrludaju u te kasne sate.

    Jest to slasno i strasno ( strašno , htedoh reci ) u isto vreme.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #2346

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    bilo bi lako okriviti druge
    ooooo,ima li ista sladje i lakse od toga? biti Kalimero

    al ja nekako za sve iskljucivo sebe krivim...

    i nikakonije nepravda,ako se osetim skucenom ili sputanom ili kao da nemam izbor
    jer izbor uvek postoji
    ali ne i petlja u svakoga

    znam neke koji su sa pedeset ostavili ovdasnju izvesnost i otisli preko
    pa su sa diplomom ETF-a raznosili pice,novine i pakovali robu u rafove Ontarijskih prodavnica
    pa se skucili
    i nikad nisu bili Kalimero

    sve ima cenu
    i imati petlju
    i nemati je
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #2347

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Jedna Maski kao svi forumi za koje znam.

    the cabinet

    slobodan i supruga nisu imali dece. par godina ranije su ugovorom o doživotnom izdržavanju prodali kuću bračnom paru iz bosne. delom novca su platili zaostale račune, deo novca ostavili za sebe a deo novca je slobodan dao deci svog brata iz hrvatske. slobodan je imao značajnu i profitabilnu funkciju za svog radnog veka i taj novac je potrošen na dobar i opušten život socijalističke buržoazije. fotografije sa raznih prijema potvrđuju priču o njegovom statusu. slobodan ima i pozamašnu penziju. tim novcem sada plaća lekare iz privatne klinike.

    slobodan i supruga su se sretali ujutru u kuhinji. za doručak su imali rakiju. do podne bi se pijani posvađali a onda razišli svako u svoje krilo kuće. nekoliko dana bi apstinirali od druženja a onda bi ceo ciklus ponavljali iznova. doručak rakija - svađa - razlaz - izolacija. i to je tako trajalo onoliko koliko je potrebno da zavese postanu crne, da ker natopi parket mokraćom i da se nataloži nekoliko santimetara prašine.

    sinoć je došla ista ona fizioterapeutkinja da mu da injekciju. slobodan kaže da nije bila ni malo nežna i mu je povredila nerv u krstima. leva noga ga užasno boli. sve dole do cevanice. ne može da stoji, ne može da leži, ne može da sedi. grozno se oseća. besan je, uplašen i snužden. zvao je kliniku da pošalju lekara da ga pregleda. internista će doći oko 15h i ja nikako ne treba da odem dok on ne dođe. da budem tu sa njim. on nema nikog svog i ja sam sada neko njegov. ja sam prišla njegovom životu bliže nego iko. ja sam dete koje nije nikad ni želeo. ja sam snaga koju je izgubio. ja sam mladost koja je nestala. ja sam sve žene koje je propustio. ja sam svi putevi kojima nije pošao. ja ostajem, on odlazi. on će se za mene držati da ostane još malo.

    danas treba da sredim njegovu radnu sobu i da završim misiju. čika nalis ne želi da se išta dira u njegovoj sobi. mogu da promenim i operem posteljinu, da operem prozore i usisam tepih. biblioteku i radni sto ne treba da diram.

    posteljina nije menjana bar šest meseci. na njoj su fleke od mokraće. čika nalis ima problema i sa prostatom. posteljina je oprana i osušena za sat vremena i vraćena na usisan dušek od kreveta. prozori oprani i tepih usisan... i parket pobrisan.

    sedimo i čekamo internistu. došao je doktor sa izrazom lica koji govori da mu je smor što je tu ali zbog pacijenta s novcem mora po ovoj temperaturčini da izlazi iz klimatizovane ordinacije. saslušao je čika nalisovu jadikovku i složio se da je maserka loša. poslušao mu pluća, izmerio pritisak i puls i na čika nalisovo insistiranje pozvao ekipu rengenologa da dođu da ga snime zbog tih bolova u nozi i kuku.

    ja da budem tu dok ekipa ne dođe.

    četri mladića su došla nakon dva sata. uneli ploče i rengen aparat. zauzeli su trpezariju da nameste aparaturu za snimanje. čika nalis se orazpoložio. živnuo. opet je u centru pažnje. mnogo ljudi je oko njega i samo se njime bave. ja mogu da idem i hvala mi mnogo i čujemo se ako nešto treba.

    par nedelja kasnije pozvala sam telefonom da ga pitam za zdravlje. javio se komšija. čika nalis je umro. juče su ga sahranili. imao je rak jetre.

    komšija je uzeo psa i stodvadesetosmicu a čika nalis i ja smo uspešno izvršili naš zadatak. eliminisali smo jedan život iz te kuće. njegov.

  8. #2348

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ovaj virtuelni svet pruza inter - galakticke mogucnosti.

    Treba se vratiti u prirodu i drustvo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #2349

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ne čini te posebnim ako se guraš u društvo posebnih. I drugi: svi koji na forumima ili u stvarnom životu potenciraju kako su gordi orlovi, vukovi samotnjaci i tako ta bića koja se izdvajaju iz krda i preziru utapanje u masu su u stvari jajare. Ja govoriti, haug.

  10. #2350

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ni neinteresantnije osobe na fejsu, ni interesantnije ne forumu. Podvojena ličnost. Žena-sirena. Tko li bi to mogao biti?


    Baba, naravno. Zaključak: volim tu plavooku bakicu.

  11. #2351

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da uopšte nije teško pogoditi kada mu žena nije dala! E sad..da li zato što joj je mesečnica ili što je šonja i seronja više nego obično, ne znam. Samo...iz aviona se vidi kada je frustriran .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #2352

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Lepo je biti ovde, opet :-)
    Moj prvi forum.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #2353

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Ni neinteresantnije osobe na fejsu, ni interesantnije ne forumu. Podvojena ličnost. Žena-sirena. Tko li bi to mogao biti?


    Baba, naravno. Zaključak: volim tu plavooku bakicu.
    Multiple personality is my middle name. I nijednom od tih mojih karaktera se fejzbuk NE dopada. Pa prema tome dabome, kakva događanja takav i učesnik.
    258 puta sam obaveštena da je Uskrs,
    duplo toliko da je Božić,
    150 puta sam obaveštena da je umro Mendela. Svako jutro kad sednem da pijem fuku ja prvo pročitam vesti. I ako vidim neku važnu, oma kažem...o, ne! Prokletstvo.
    Zašto? Pa zbog jebenih 150 obaveštenja koja znam da me čekaju na fejsu.

    I prestani da me skrivenim znacima, obrnutom psihologijom i ostalim palamudisanjem nagovaraš da se aktiviram, jer NEĆU!!!
    I nikada se neću predati! Nikada! Nikada! Nikada!


    ...i plavooka bakica voli te tvoje dugačke, ufrćkane dlakurde na nožnim papcima
    I da. Spremi onu tvoju rakiju...moram pod hitno da haluciniram kao prošli put...nije mi dobro.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #2354

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Prokleststvo. Provaljen sam.

    Nego bejbe, kad pominješ rakiju...čeka te ona sa svadburine, 28 godina stara. Ionako si omiljeni lik na neviđeno moje cenjene supruge, a još ako ti kažem da ima fix ideju da dovuče tebe i Malinu na gomilu i pusti vas da me zezate, sve ti je jasno. Naravno, zezanje mene je praktično nemoguće zbog mog neograničenog iq-a, ali biće simpatično dok budete pokušavale.

  15. #2355

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da mi feJs postaje sve draži i draži
    Iako sam ja, lično poprilično fejsFrigidna...(u pogledu moje aktivnosti na istom)...ali...nekako...volim da voajerišem skoro pa svakodnevno (sem ondak kada je baš bitno...hebeni Marfi )...
    I tako....mnogo intimnije stvari saznam (ne, nisam radoznala...ali mi prosto drago pri srcu jer sam počastvovana da budem deo toga...nečega...)...
    I takooo...ko je slomio nogu...ko je s kim poslavio rođus...kome se kakve misli roje u lepim glavicama...ko je kakvim bojama obojio dan...
    ...ma...neprocenjivo...
    Mislim da forumi polako gube na značaju...na žalost ili sreću...'bem li ga
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 157 od 169 PrvaPrva ... 57107147155156157158159167 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •