Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 44
Strana 44 od 169 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 2524
  1. #646

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zaključujem da je test koji smo radili sačinjen tako da nas sve prebaci levo. U drugom pokušaju sam se svojski trudio da odgovorim tako da po svaku cenu završim desno, ali bio sam čak više levo nego u prvom pokušaju.

  2. #647

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    'Oću li (onda) pogrešiti ako zaključim da na forumu imamo dva papana...?




    Ako su stvarno presudna ta pitanja... onda se pitam koji su to njihovi odgovori/biseri bili???
    Moj utisak je da ta dva izjašnjavanja veze nemaju sa onim testom . Verovatno su odokativnom metodom sebe svrstali bez provere pomenutim testom . Jer...kao i ti se zapitam...šta je to trebalo "tresnuti" kao odgovor pa uopšte preći na desnu stranu ?
    DakleM..moj zaključak je...nisu ni radili test . E takoC.
    Poruku je izmenio Sivi, 28.05.2010 u 21:04
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #648

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Pa ja u opshte nisam ruzhna...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #649

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    DakleM..moj zaključak je...nisu ni radili test . E takoC.
    Zaključujem .. izvadio si se. Muški.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #650

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Čitajući Glišin post iznad (ili ispod...kako kome...je l' te ) zaključih da onaj ko se "izvadi" ( valjda...na vreme...'bem li ga) je pravo muško .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #651

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Vađenje na vreme je jako bitno u određenim momentima.

  7. #652

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ijuuFt
    & underpaid......

  8. #653

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Vađenje na vreme(ili odsustvo istog) je korisno za proveru da li pucaš ćorcima ili bojevom municijom..
    The rest...is silence.

  9. #654

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Čitajući Glišin post zaključih da onaj ko se "izvadi" ( valjda...na vreme...'bem li ga) je pravo muško .
    Upravo to zaključih.
    Pa zaključujem da si dobro zaključio. Muški

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #655

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zaključio sam da me nema par dana i Believerka se već odala forumaškom razvratu i nemoralu...da se nisam pojavio, za par dana bi već imala avatar bez gaća...c, c, c...


  11. #656

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da bane treba manje da se sekira za beliverkin moral a da obrati pazznju dal je napiso ime na djonovima da znamo koga izvlachimo iz kojechijih dupeta kad budemo poshli u potragu za njim....

    mcm, nije u redu da se trudimo da izvuchemo baneta a izvuchemo djoku... jel da?
    & underpaid......

  12. #657

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    da bane treba manje da se sekira za beliverkin moral a da obrati pazznju dal je napiso ime na djonovima da znamo koga izvlachimo iz kojechijih dupeta kad budemo poshli u potragu za njim....

    mcm, nije u redu da se trudimo da izvuchemo baneta a izvuchemo djoku... jel da?
    Zaključio sam da je ovo krajnje zlonameran post neutemeljen na činjenicama, jer svi znamo da se ja ne šlihtam nikome...












    ....ko mi ne pošalje sliku u kupaČem na pp...

  13. #658

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Zaključujem da je test koji smo radili sačinjen tako da nas sve prebaci levo. U drugom pokušaju sam se svojski trudio da odgovorim tako da po svaku cenu završim desno, ali bio sam čak više levo nego u prvom pokušaju.
    (U tom slučaju, nema druge...) Zaključujem da je mamamira podmukli tvorac ovoga testa.
    Ako i nije ... svakako jeste podmukli tvor.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #659

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Zaključio sam da me nema par dana i Believerka se već odala forumaškom razvratu i nemoralu...da se nisam pojavio, za par dana bi već imala avatar bez gaća...c, c, c...

    Zakljuchujem da se (skoro) slazhem sa Banetom ...

    ... i dodajem da je pochela da ljubomorishe po forumu...... kao, zidichi eroCki, trte-mrte, a iz aviJona se videlo da je "po zadatku"


    Shto me dovodi do josh jednog zakljuchka: kad neka druga "prospe erotiku po forumu" podrazumeva se da je to "izazov", al' kad ga Ela srochi, onda je ta ista, bludnica i razvratnica

    Greshne vam dushe


  15. #660

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da mi niš nie jasno.

    Nekad - dok par minuta ne kuckam ili pishuckam (malo ) duži post..
    bivam "mučki izbačena" sa saИta.. pa se sirotica moaN mučit i nanovo logirat

    Danas - samo što sam se pridružila grupi ranoranilaca, moj kompić crche
    primenim onu foru sa vađenjem kablova... i odem.
    Posle (više od) sat i po' se vratim, uguram kejblove di treba, uključim se, kliknem na VojCa
    pogledam ja i dalje tu...
    zapravo moj profil.

    Zaključujem.. da sam išla di sam išla without profila.
    Džast anfas.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 44 od 169 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •