Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 144
Strana 144 od 169 PrvaPrva ... 4494134142143144145146154 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,146 do 2,160 od ukupno 2524
  1. #2146

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    uništiće me ovaj vetar....ako ne uspori malo moram u izilaciju......

  2. #2147

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    I tako bio djubre ili ne,moras da se zapitas koliko njih je dozivelo da blokiraju deo aerodroma just for you?Jbn spijunski romani,samo sto nisam bond...sedi kuci i ne mrdaj vise nigde nek idu u onu stvar i ukrainci i latinoamerikanci i svedjani i svajcarci i nasi...a lepo su mi rekli-ko sta trazi to i nadje(hteo on to ili ne) !

  3. #2148

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da su svađe, prepirke, rasprave do u nedogled, razglabanja, naglabanja, davljenja mačića nekim osobama prosto duševna hrana
    I ondaK...umesto da, kao sav normalan svet pojedu snikers (jer kada si gladan nisi sav svoj)..na veštački način pokušavaju da izazovu sve gorepomenuto..
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #2149

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    da je ovaj forum postao zaparlozena njiva . nista zanimljivo se ne desava . moracu pod hitno da revidiram rekreativnokonzumentski status . cak i za taj najblizi oblik ucestvovanja se zahteva malo vise desavanja i dinamike , ....
    Plus mi kompjuter tiltuje od borenja sa trojancima pri svakom logovanju.

    Da kažem i ovo: danas sam se zatekla u toaletu minut pre nego će moja veš màšina izbaciti vodu i posle 10 godina imanja iste provalim da ona pre nego izbaci kipuću vodu od iskuvavanja uzne prvo malo ladne pa krene da izbacuje. Razlađuje da sačuva creva i cevi. Ko biH to rekao?!
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #2150

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Plus mi kompjuter tiltuje od borenja sa trojancima pri svakom logovanju.
    I kod mene je isto stanje!?
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  6. #2151

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Kad Lilika spomenu pranje i pametnu masinu...
    uzeh par krpica da operem naRuke, a ne setih se da dolijem malKo `ladne (ok, nije bila kipuca, al` ipak).
    sto od vode, sto od praska, meni izasli plikovi po prstima...

    Zakljucujem - more bit da sam fina i nJezna gospoJa.....k`o da sam uz koncertni klavir odrasla...

  7. #2152

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Zaključila sam da mi je baš drago,takoreći da baš volem što sa nekim ljudima nisam na istim talasnim dužinama,ovde naravno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  8. #2153

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da su putevi Gospodnji velika zagonetka , i njemu samom , pre negó ih preporuci nama .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #2154

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Prvi: Fifi kad kaže, kaže malo ali glupo.

    Drugi: to da žena od čoveka pravi čoveka je mantra za ljigavce koji ne umeju da budu ljudi bez poštapanja-oslanjanja na lepšu polovinu. Šonje, takoreći.

    Treći: najbolje obožavam stanovnike foruma koji misle da me poznaju bolje od mene samog.


  10. #2155

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da su me neki ljudi definitivno promenili.Ostavili užasne tragove a učinili da postanem bolja i da jasnije uvidjam prave vrednosti.

    Takodje sam shvatila da je tačna ona za mene nekad suluda i nemoguća stvar da na ovoj planeti stvarno postoji osoba koja ti prosto pasuje u svemu.Bio ili ne bio sa mnom,dovoljno mi je da znam da negde živi i da negde diše .Mogo mi je lakše da ja živim svoj život znajući da postoji.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #2156

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Love, peace & understanding.
    Poruku je izmenio Mijatović, 28.07.2013 u 14:50

  12. #2157

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Greota je obrisati spamCiC kada se slabo pise na forumu............i nema to nikakve veze sto je Yossin i moj, jelte

  13. #2158

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Kaže se da vreme i iskustvo nam daje šansu da postanemo kvalitetniji, bolji, vredniji.
    Današnji zaključak:
    - Mnogi tu šansu ne iskoriste, vremenom postaju sve gori, sve ogorčeniji, sve više zadrti.. pa seruckaju gde god mogu išta uprljati .
    Naravno, uvek sami biramo kakvi ćemo ljudi postati .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #2159

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam jedna obična Njanja.Evo sad čitam ovo o mamama i plačem kao kad sam bila mala i trčala mami u zagrljaj kad mi se nešto ružno desi ,da me zaštiti. Nikad neću postati stuff girl izgleda.Uvek ću ostati taj njanjavi rakić koji se razneži i koga piče emocije i sa evo skoro četrdeset.Idem sad da je ljubnem jednom dok spava.Hvala Bogu da mi je ovde na sam dohvat ruke.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  15. #2160

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Jeste ..jeste.

    Dosao sam do tog zakljucka, mozda malo kasno,
    ali nikad nije kasno ako posmatras svet sa optimisticke strane
    ( casa je polupuna a ne poluprazna )

    Naime , juce poslepodne mi pukao internet i celo vece sam proveo sa familijom.
    Da ne duzim sad kako i zasto ali sam zakljucio.

    Fin neki svet.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 144 od 169 PrvaPrva ... 4494134142143144145146154 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •