Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 192
Strana 192 od 247 PrvaPrva ... 92142182190191192193194202242 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,866 do 2,880 od ukupno 3694
  1. #2866

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Malopre sam procitala tekst jednog profesora u obracanju studentima i izmedju ostalog ovu recenicu: "Kamečići su vazne stvari vašeg zivota, vasi najdrazi, vas partner, deca, vase zdravlje...stvari koje će, ako je sve ostalo i izgubljeno i dalje vas zivot ciniti punim.
    Šljunak su druge stvari... poput fakulteta, posla, auta...a pesak, pesak je sve ostalo..Male stvari....sitnice. Ako ste odlucili provesti svo svoje vreme i potrositi svu svoju energiju na male stvari nikada necete imati mesta za stvari koje su vazne za vas zivot..."....?!
    Pa, i taj kamen je nekad bio pesak,i ona stena,ostra,na koju je svako od nas bar jednom u zivotu stao. I zar zivot ne cine te male sitne stvari,ono po cemu smo jedinstveni.Ja ipak priznajem samo pesak...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  2. #2867

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Како на нету постоји маса сладуњавих патетичних текстова које по фејсу каче људи и тврде да је то обраћање "неког анамо професора својим студентима"....
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #2868

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Eto malo osvežilo sve sam pootvarala da dođe svežine,al moraću da ugasim ovu spravicu, uleteo mi jedan cvrčak pa moram da ga navatam da mi noćas nepeva.
    A kako ću ga naći nemam pojma.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  4. #2869

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ko izmisli viceve o plavusama i njihovoj ogranicenoj intelegenciji, nije u pravi. to bi moglo sasvim lako da se primeni i za nas crnke

    naime menjala kartice iz jednog u drugi telefon, jer mi trebao jedan tel. da iskoristim kao modem za internet.
    I sve lepo instaliram uradim kako treba, povezem telefon i laptop, ali nece.
    Pozivam mobilni operator i trazim pomoc.
    Objasni mi zena koje podatke da upisem, probam da se konektujem, nece.
    Kaze zena da je sve uradjeno kako treba i trebalo bi da bude OK.

    Zatvorim telefon, cackam sve moguce, probam nekoliko puta, nece i nece.
    Nerviram se jedno pola sata i sad uzimam telefon da se opet javim, ali resena da ih oteram u tri lepe jer je kod mene sve OK
    nego ona koja mi se javila nema pojma o tome.
    I dok cekam na telefonskoj liniji, da se neko javi, pogledam u onaj problematicni tel. i vidim - nema mrezu, a odozdo pise - ubacite ispravni sim

    Otvorim telefon i vidim - sim kartica ubacena ali naopacke!

    bem ti ludu


  5. #2870

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kada standardno "izostane" najčešće se nađe drugi način. A nekada pomaže i "onaj odgore" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #2871

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    mozda bi stvari bile drugacije da ljudi umeju da artikulisu svoja osecanja,zelje,zahteve...pa s tako artikulisanim stvarima sednu za sto...bez navodjenja na pozitivan odgovor ili kamcenja male nade....al` ljudi cute,zidaju zidove od cutanja,pretpostavljaju i te pretpostavke podupiru te zidove,i zidovi postaju sve visi i u nekom trenutku postane nemoguce preskociti ih.....
    i gledam kako se ljudi razilaze,oslanjajuci se na sopstvene pretpostavke umesto da pitaju i zatraze odgovor
    i mrzim kad pokusa neko da manipulise misleci da mogu i hocu biti spona...
    vredja\ mi inteligenciju
    primetim li nameru? uvek
    hocu li se praviti luda? uvek
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #2872

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ako se po jutru dan poznaje...a po ova dva (školska) dana cela naredna...naHebala sam
    Ipak mi lepše bilo serijski nego ovako, redno...i lakše...
    Danas smo jedva stigli na sve strane.
    Koju majicu, koju haljinu, da li da stavim rajf s ove ili one strane, spakuj peretonicu, dodaj mobilni...
    A tek drugi dan...ej...
    Ae, valjda ću uspeti da se organizujem...
    Popodnevno "pusto" koristim da dođem sebi od prepodnevnog "gusto"...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #2873

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    I tako oni žele da naša priča u novinama završi. Hm, pristati na to ili ne? Hoće li se to nekako negativno odraziti na mojeg malog borca? Pa ne bih bila prva ali opet.. Malo je reći da me strah. Stvarno nisam imala ništa na umu kada sam prije 4 mjeseca napisala našu priču. Htjela sam svoje emocije izbaciti van a nekako volim pisati pa mi se to činilo dobra stvar. A gle dokle je to sada dovelo.. Ma pristat ću. I suprug se slaže. Zašto ne educirati širu javnost o malim, našim, bubanim, srčanim kikićima..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #2874

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ko šta radi...sebi radi!
    Nikada ne mrzim bilo koga, ne želim bilo kome nešto loše, trudim se da bilo kome ne smetam ili ga opterećujem, ako ne mogu pomoći sigurno neću odmoći. "Neko od gore vidi sve" i kada budem suočen sa svime što uradih ili mislih nadam se da će biti bolje nego ranijih života.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #2875

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Taknuto, maknuto....
    Što je učinjenjo, učinjeno...
    Put bRez povratka...msm...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #2876

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kakva se šabanerija nakotila u Edmontonu sunce ti poljubim
    Jesu li možda ukinuli vize za Kanadu?
    Zju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #2877

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Umorna sam.
    Nisam ja žena za 200 na sat.
    Još samo danas, pa od sutra do nedelje odmaram.
    A onda kreće igranka
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #2878

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kakva se šabanerija nakotila u Edmontonu sunce ti poljubim
    Jesu li možda ukinuli vize za Kanadu?
    Zju.
    samo da ti javim,da znam da vozim kamiJon,sad bi` mogla da se doselim kod tebe...

    ko zna,kako ovde ide kilavo,mozda cu pare da ulozim u polaganje za D....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #2879

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...kud baš narednu nedelju promenljivo vreme od toliko lepih i toplih dana unazad...bzv.
    Moraću na bazen u slučaju kiše..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #2880

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Kakva se šabanerija nakotila u Edmontonu sunce ti poljubim
    Jesu li možda ukinuli vize za Kanadu?
    Zju.
    samo da ti javim,da znam da vozim kamiJon,sad bi` mogla da se doselim kod tebe...

    ko zna,kako ovde ide kilavo,mozda cu pare da ulozim u polaganje za D....
    Eee...kad bi ti znala kol'ko bih se ja obradovala kad bi ovde doš'o neko moj...pa držala bih vas k'o malo vode na dlanu.
    Ptičije mleko za doručak bre
    Uostalom...položi za D. I ja ću. Pa da dođeš, pa da vozimo u timu, pa da nosimo karirane košulje bez rukava, pa da istetoviramo na mišice Đoka ili kum Žika, pa da zaglavimo cigar međ zube dok s obe ruke držimo volan, na smenu naravno, a u kabini trešti Selo moje lepše od Pariza...svet da nas vidi Mileeee!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 192 od 247 PrvaPrva ... 92142182190191192193194202242 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 16:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 12:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 02:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 15:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •