Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 223
Strana 223 od 247 PrvaPrva ... 123173213221222223224225233 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,331 do 3,345 od ukupno 3694
  1. #3331

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Poslednjih dana razmišljam o dominaciji. Razlažem, formulišem, pretresam, sagledavam. Ne mogu u potpunosti da prihvatim da izraz "dominirati drugim" obično povezujemo za negativno značenje tog pojma, što je pogrešno, jer dominiranje jedne osobe drugom postoji u svakoj vezi u kojoj se priznaju i poštuju specifičnosti one druge. To je pogodba i ravnoteža, pomislim.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #3332

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Hvala Bogu što me čuva i što sam dobro.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #3333

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    mnogo volim da putujem....
    nije bitno gde,nego s kim sam
    i da nema zurbe
    zapanjujuce je kako me privlace benzinske pumpe!
    to su moja omiljena mesta
    da se ja pitam,na svaku bi svratila,otisla u restoran,popila kafu,pojela kroasan,proteglila noge,kupila svasta nesto
    obozavam pumpe
    da se ja pitam,izlazila bih na OMV pumpe !
    one su mi najnasminkanije,a volim nasminkane pumpe
    volim i tezge koje vidjam usput,po zaguzjima
    med,sir,paprike u saksijama,bostan....
    volim cesme
    volim male reke kraj kojih je uvek ladovina neka,pa se izujes,pa umocis noge u plicak a male ribe plivaju tamo-amo...
    volim bajate sendvice iz ranca,onako spljeskane u alu-foliji
    volim pogled na usputne pecenjare,dokone matore momke,bezube babe

    nema mi druge,trebalo bi da polazem za kamiJon....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #3334

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mislim se kad ce biti moguce dati reputaciju kome hoces???
    I citam bLiverku i sva se ozarim kad vidim kako neko lijepo opisuje to putovanje od tacke a do b...obozavala sam odlaske u Banat ne samo sto cu da se gombam sa zivuljkama raznoraznih profila...nego ono kretanje ranom zorom, cetiri velike porcije cevapa uzete tik pred zatvaranje cevabdzinice...frizider zaglavljen kod zadnjeg sjedista...protezanja putem...odmaralista na auto-putu....Fruska gora ...danas je poenta sto prije stici, meni je jos uvijek upiti svaki prizor tokom puta.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #3335

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Još jednom me homeopatija spasila mesara, oUvaj...lekara.
    Smešilo mi se punktiranje (sumnjam da bi se zaustavilo na cifri 1) pa ubrizgavanje kortikosteroida..ali cvrC...neće moći ovaj put
    Da je bilo hebeno...bilo je...
    I u pravu su oni koji kažu da bolestan čovek ima samo jednu želju...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #3336

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    JBT ne vredi
    Lepo ja označim da je pročitan...i dok odem da pročitam napisano (konkretno VolEm ne volim..) i kliknem na nove postove...Jopet sijaset iz istog ko fol ispročianog poDforuma
    Pa misao mi je...koji im je krasni qraC...i kakav li im je to ziFot kada dođu samo da bi lupali bez granica (pre svega ličnih...jer za opše verujem da ne haje).
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #3337

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kojom sve mimikrijom se sluze zene da pokriju svoje nedostatke da ne kazem falinke .
    s . spilberg bi se postideo svojih bezidejnih filmova da se zaleti na ovaj nas siroki vojvodjanski drum / forum / .



    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #3338

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Utorak je lep dan.
    Zato sto dolazi posle ponedeljka.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #3339

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...da je ovo PVO forum razumljivo bi bilo raspredati samo o aviJonima,Ali nije...ima raznih tema,znaci sarikolikog je sadrzaja,pa se od ljudi ocekuje da odabru sta kome odvovara,jel te..sto je sasvim normalno...Ocekuje se da tu dodje ljudi u sto vecem broju i zabavi se ,svako na sebi svojstven nacin...pa neko voli da kuva,neko da stika,neko gledi filmove a drugi se pak sigraju...I sve dok se postuju pravila,ne vredjaju ostali clanovi ili se pak neizrazava prostacki,potpuno je svejedno da li je neko napisao 1,10 ili50postova u roku od sat vremena,svako ima pravo na to...A ukoliko neko zeli usko da se ogranici onda treba da poseti forume usko namenjene toj oblasti....Tako da to da li je meni neko nekog zlonamerno s kinuo sa necega je je krajnje gusna konstatacija,i totalno ne bitna ...bitni je cinjenica da se masa ljudi odavde otera upravo tim stavom koji zagovara casica ljudi ,totalno ne bitnih i ne kompetetnih da bilo kom popuje.E ,...tako ti je to kad se ljudi umoljcaju...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #3340

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    nebitnih,nekompetentnih...


    nego

    postoji nesto i sto se zove socijalna inteligencija....imati osecaj za druge,reagovati na potrebe drugih....nije strucan forum,slazem se,ali zatrpati sve ostale delove forumaigrankom bez prestanka je takodje neuvidjavno i bezobzirno,a i inadzijski,koliko vidim...mada,ne krsi pravila foruma,je l ....
    dakle,niko ne zvoca iz licnog animoziteta nego zbog zatrpavanjatemau nedogled,danima i danima...

    okej
    otkrila sam opciju oznaci forum kao procitan,te je koristim....
    tako da...sto se mene tice...neka igre pocnu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #3341

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ne želim da zapodevam kavgu među nama,no moram da reagujem.
    Budući da postoje mnogo forumskih tema-istorija,politika,porodica,nauka,film,pozorište,t v,književnost,
    filozofija,koje nisu "zatrpane" i nitko ne zamera dal' na njima ima jedan ili sto postova
    zašto Vas smetaju naši postovi na igrama? Jednostavno nas ignorišite i stvar je rešena.
    Na kraju krajeva i prijavio sam se na ovaj forum jer u samom naslovu piše da smo ovde radi
    igre,zabave i razbibrige.Želeo bih malo više tolerancije za nas "razigrane" a Vi ozbiljniji
    imate ozbiljnih tema napretek pa od volje Vam da birate.
    I sami vidite da je forum "polumrtav"(od stotine registrovanih samo par Vas se javlja povremeno)
    pa čemu ljubomora na nas koji smo malo živahniji i otvoreniji?
    I nemojte više molim Vas,dosta nam je filozofije političara razno raznih kvazi menađera
    i "pametnjakovića" iz stvarnog života.Opustimo se barem ovde.
    Hvala!

  12. #3342

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Od opuštenih nikakve vajde (mnoge žene su pobegle od takvih), a igre, zabave i razbibrige ima u vrtićima (ko nije to prerastao na vreme)!
    Svirati i sviralu za pojas zadenuti !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #3343

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    "Ko rano rani,dve sreće grabi"...vreme je za spavanje..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #3344

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    pun mesec....mene oduševi svaki put....divim se njegovoj lepoti....žao mi je kad vidim da na neke ljude, mnoge, ima negativan uticaj... pobrljave totalno.... a neki brljave četvrtkom uveče....šta li njih izbaci iz takta?....

  15. #3345

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sssveps,pice nase i vase mladosti ,bas osvezava!
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 223 od 247 PrvaPrva ... 123173213221222223224225233 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •