Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 182
Strana 182 od 247 PrvaPrva ... 82132172180181182183184192232 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,716 do 2,730 od ukupno 3694
  1. #2716

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citam kako Isahara voli ptice i nesto razmisljam, da l' da joj forwardujem ove moje golubove sto mi seru po terasi k'o na normu, usrecila bih i nju i sebe jednim potezom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2717

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Citam kako Isahara voli ptice i nesto razmisljam, da l' da joj forwardujem ove moje golubove sto mi seru po terasi k'o na normu, usrecila bih i nju i sebe jednim potezom
    ne maltretiraj se,molim te...dacu joj ja moje....blizu sam i nije mi tesko....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #2718

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kod nas je pijacarenje neka vrsta srama, kao pao si na niske grane, pa prodajes na pijaci...ovdje stil zivota....ako nisi prodao nesto na pijaci, flohmarkt-u...nisi nista postigao. Doslo mi to iz dupeta u glavu kad sam tonu odjece, i to jako lijepe, jako kvalitetne u vrecama siknula u kontejnere za odlaganje odjece, za pomoc...kao, sto nisi prodala? Ma kome da prodam, kuku meni
    I onda par prijatelja tako bace letak za neki flohmarkt, odem, vidim..kupim kojesta prilicno povoljno i klikne mi...pa mogu i ja to. I nisam vise bacala odjecu, niti kucanske aparate ni slicno...cimerka otisla i zaradila 200 eura na prnjama.
    U Minhenu me tetka vodila na njihov, da ja to vidim, ja kupila samo knjige doduse...ali da sam malo bolje zagrebala, nasla bih svasta, al´ja ne znam naci...jedino da isprazne pijacu i puste me da satima razgledam.
    DakleM...skupilo se svega i svacega, i otisnut cemo se slijedeci vikend da vidimo kako cemo proci.
    Pametno to oni rade, ne drze po ormarima, pa slazu i preslazu, nego prodaju, kupe novo...not bad.
    Smatrat cu uspjehom ako zaradim onih 20 eura za tezgu.
    Ne znam ni otkud mi 4 pegle, a eto imam...navlacim kao krtica.
    To sam poprimila ovdje...sve se ima kupiti povoljno ako malo bolje potrazis i sve sto imas mozes prodati, uvijek nekoj budali treba.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #2719

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nesto sa mnom nije u redu, debelo nije u redu.
    Citam onomad Suncicu...3 dana Prag za 3 osobe...ne, ne bi mi bilo problem ta 3 dana, vec te 3 osobe /ako bi jedna od njih morala biti ja/.
    Lubenica mi 'ladna vazda u frizideru...da nisu deca, mogla bih je komotno u smece.
    Neki dan neko citO vicOve...ni jedan mi nije biJo smesan...smesnije mi bilo necije smejanje na vic no sam vic...
    Danas cuH da je jedna skolska otisla da ore nebeske njive...samo sam tupo slusala, pa..?
    Javila se drugarica onomad na FeJsu..pa gde si, nema te, blabla...od tada na fejs idem u offline...
    Nesto sto sam "gradila" godinu i frtalj...vise me zanima.
    ...niti me zanima koNJ je koNJ...

    Nesto moram pothitno preduzeti...a ne znam kako, ne znam odakle da krenem...tezak majku mu taj prvi korak...
    I svako jutro pokusavam da okrenem list...ali se on vraca...promaja...

    Nadam se samo da sve ovo /ni/je pocetak kraja...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #2720

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kreativna izolacija.

  6. #2721

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Realno, razmišljam o tome kako je sve ok kada možeš da se opustiš, kao sinoć ja što sam sa onih nekoliko ljudi.
    Pivo, pileća krilca, pivo, krompir, pivo, galama, Ela Ficdžerald u pozadini, peva, ne obaziremo se.
    Do 6 izjutra, a onda razlaz, a onda otvaram knjigu Emocije od Milivojevića i kao da me je neko tukao po njokalici, naletim na poglavlje koje se zove usamljenost.
    Prepoznam simtome na prvu loptu, jedne od podvrsta i pitam se, zašto to tako.
    I tako do šes' jutros, razmišljam o usamljenosti, od koje u neku ruku boluje moderan čovek, jer je osuđen na samog sebe, veći deo vremena.
    Ima li leka, verovatno nema, osim pomirenja sa sobom i svojim unutrašnjim bićem.
    A onda, opet, usamljenost je lek za neke stvari, majka mara kada želiš da se odmoriš, izistinski.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #2722

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako je tisina najveci ucitelj,otvara horizonte i siri poglede.
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #2723

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zao mi je sto nemam cvrstinu koju ima moja majka...i premda smo slicne,i osim sto su me zaobisle prosirene vene - sve ostalo je isto ,ili slicno,ja znam da nikad necu dostici njenu cvrstinu...prosto ne umem da pokazem ljudima granice....
    vorta me majstor jedno sedam dana....ne odgovara na jedan mobilni,na drugi mobilni,ne osvrce na poruke...ja jadna ludim i mislim sea sta ako je covek sprecen? ako mu se nesto desilo?
    I ne bih da se zamerim a nit se znamo,nit poznamo....
    a ne spavam od nerviranja
    i vredja me to sto ne odgovara na poruke

    jutros okrenem drugog majstora:Boki,oces da radis za mene? `Ocu. Ajd u kafanu na Dunavu da se izdogovaramo.

    Sednemo .To i to i to.Materijal ceka. Je l moze?
    Moze.
    Koliko?
    Samo dnevnice za radnike.

    jebes pokvarenog kretena koji se ne javlja na mobilni.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #2724

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    mota mi se po glavi ....
    kako sam uspeo da skontam da ce Tipsa igrati 3 seta umesto 2 kako je ocekivano . pretpostavljam da ce i dobiti argentinca ....

    nema druge , moracu ubuduce da se obracam sebi sa Vi ....
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #2725

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koja li je razlika izmedju "Sta slusate trenutno" i "Muzika raspolozenja"?
    Meni je nekoliko puta doslo da napisem da slusam komsiJske petlove, decu iz vrtica, kosace trave...ali zbog toga sto je tema u pdf muzika, drzim se teme...
    ..a muziku biram iskljucivo prema raspolozenju...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #2726

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    pitam se pitam se, da li je veterinar kod kuće? ( ne smej se Milutine video sam te!)

  12. #2727

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    pitam se pitam se, da li je veterinar kod kuće? ( ne smej se Milutine video sam te!)
    Pitam se da li je to možda počela sezone štrojenja seoskih nerasta...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #2728

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Evo sada se meni vrti misao sta su nerasti i zasto se muske svinjcice moraju strojiti?
    Sta posle s njima...nije valjda da se jedU?
    Zar nije cilj postojanja muskih primeraka zivotinjske vrste za priplod i tako te price?

    poTpis: devojka iz grada
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #2729

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Evo sada se meni vrti misao sta su nerasti i zasto se muske svinjcice moraju strojiti?
    Sta posle s njima...nije valjda da se jedU?
    Zar nije cilj postojanja muskih primeraka zivotinjske vrste za priplod i tako te price?

    poTpis: devojka iz grada
    Đevojko iz grada, osim muških svinja, štroje se i ženske svinje, odnosno prasići oba pola se sterilišu ako se ne misle ostavljati za reprodukciju (priplod).

    Međutim, sećam se dok sam bio malecki da je štrojač po selima bio viđen čovek. Em, po svakom prasetu po određeni broj banki, em beli bubrezi za gulaš. Pa vi vidite...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #2730

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Hvala na odgovoru g. memento, iako mi jos stojesta nije jasno...
    Recimo odem u radnju i trazim kg od buta...i onda sta me zapadne...svinja ili svinjaK?
    I zloupotrebila bih Vase prisustvo da priupitam oko nedoumice...
    Da li je muska svinja za parenje brav ili vepar?
    Koliko ja znam vepar je muzjak divlje svinje...ili mozda gresim?
    ...jer usled moje neUkosti pokusavaju da me ubede da nisam u pravu oko vepra...
    Unapred zahvalna
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 182 od 247 PrvaPrva ... 82132172180181182183184192232 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •