Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 213
Strana 213 od 247 PrvaPrva ... 113163203211212213214215223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,181 do 3,195 od ukupno 3694
  1. #3181

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Divan je osećaj biti slobodna, napokon!
    Uživati u tome svaki dan, to je neprocenjivo
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  2. #3182

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    nedelja sveta nedelja .

    dan kada nije uopste neobicno sporeckati se sa prodavcima u lokalnom Tescu , jer su obicno nadrkani sto nedeljom moraju da rade . dan pogotovo kao danas kada se mogu zapaziti mlade I malo manje mladje engleskinje koje prikazuju svoje roze nozice I ramena prolecnom suncu .na kes masinu se ne moze primirisati jer se otegli redovi , svima trebaju pare bas u nedelju . izmislicu danas nesto bez para , gledanje oblaka I lezanje u travi , za promenu .cudan je dan ta nedelja ovde , uostalom kao svugde drugde , mirise na praznik , I ljudi su opusteni , oseca se miris upaljenog tjumura iz dvorista obliznjeg paba . gazda se rukuje sa svakim prolaznikom koji se usudi da zastane I zaviri da vidi sta se desava .ima da idu krmenadle I peceni kukuruz ko' alva . aleja ''gandza'' je pusta I okupana suncem , dilerima ne odgovara lep suncan dan , vise im lezi noc I koja vise popijena , onda cveta biznis . ok , procitao sam novine na miru , odoh da vidim hoce li biti nesto od Noleta danas . jesam rekao da volim nedelju ? ako nisam da reKnem.




    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #3183

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    U posljednja dva dana sam se svadjala vise nego sto mogu da podnesem. Mislim da sam nadrkana jako. Ustvari ne mislim, znam. Sve mi smeta, kad neko dise pored mene. Osjecam neopisivu potrebu da par dana provedem sama sa svojim mislima...a ljudi tako natrce na to moje divno raspolozenje.
    Juce smo igrale kosarku...klasicna ekipa, mi onako ozbiljno igramo, uz sva pravila, ali ne volim da igramo kao da je balet ...i tako vodja suparnicke ekipe, super prijateljica...starija, iskusnija...kao papagaj pocne da ponavlja o nekom faulu od prije 2 sata. "Nemoj..nemoj.." dzaba...svaki sekund iskoristi da ga spomene, u najmanju ruku kao da samo joj slomila nesto. I kako to biva...poslije upozorenja dolazi erupcija. Nije se lijepo zavrsilo uopste. Obe tvrdoglave...doduse moj tata bi rekao bandoglave...temperament juga i istoka...citavo se igraliste okrenulo. Zajedno imamo vise godina od sve djece koja su bila na igralistu ...samo jos nismo jedna od druge trazile da vratimo krpice. I salavetice.
    Ko zna zasto je to dobro. Bolje da se do daljnjeg drzim pasa.
    Danas jos jedan okrsaj sa drugom osobom...lose vrijeme za nas rajske ptice.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #3184

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ni voleti.
    Ni mrziti.
    To su krajnosti.
    Najbolja je vanila.
    Posebno leti.
    Evo ga.
    Samo sto nije.

    A cokolada ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #3185

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li od ovoga može da se rikne?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #3186

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dobro je kad znaš da mož' da računaš na poglavara...po toj našoj sremačkoj liniji
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #3187

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Šta mu to dođe...šlihtanje na forumu?
    Ajde, donekle, kapiram šlihtanje na poslu, šlihtanje nekima od koga nešto zavisi...ali na forumu??? Pa smešno
    Ne vidim šta bi iko time išta postigao...ionako je sve na dobrovoljnoj bazi...ako ti se svidŽa...sve 5, ako ne...niko te ne drži za rukav...
    Misao no. 2...izeš muškarca koji se zaklanja za "ženinu suknju" (namerno navodnici ). Što bi Vendi rekla...ima mooda ko u paUka
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #3188

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    uspeo sam se setiti kako se stavlja slika u temu

  9. #3189

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    mora mi laptop na servis. E da ga jebem bas
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #3190

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja sam kao kupio stan. Mislim, nisam ga kupio, al' sam ušao u proces kupovine. Biću ljakse u gradu. Jazavac ljakse u gradu. Nije baš da nešto patim za tim, al' čovek mora da napravi određene kompromise (računajući da će kasnije sve uspeti da okrene u svoju korist ). U stvari, meni su te velike zgrade uvek bile jedne od najdepresivnijih prizora na svetu, naročito noću kad su neka svetla u stanovima upaljena a neka nisu, uvek sam zamišljao ljude koji u njima provedu ceo vek kao u kutiji šibica, kao zamorci. Tužno mi je sve to. Znaš, kao nikad nisi imao dvorište, ni džukca u njemu, ni svoju trešnju, ni zumbul, ni sve te gluposti koje ti u stvari čine život lepšim a da i ne osetiš. Utešno je da je moja buduća zgrada omanja i da mi je 10 minuta autom od kuće, jer da se ne lažemo, samo jedno mJesto na svetu se zove dom, naročito za nas matora goveda koja se nikada nisu selila. Sad doduše imam taj podeljeni osećaj da mi je kuća tamo gde je Ivana, ali valjda ću nekako uspeti da pomirim ta dva osećanja koja me i raduju i boluckaju u isto vreme.

    Samo da smo svi živi i zdravi...

  11. #3191

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Za sreću postoje pravila.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #3192

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Čovek treba prvenstveno da se povodi za samim sobom a ne da mu interesovanje i raspoloženje zavisi od drugih.
    Mišljenja sam da ako sam sebi ne možeš ugoditi kako ćeš tek drugom
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #3193

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...da je forum već lepo narastao i da omogućava mnogo edukativnosti .
    Ko god ima neku nedoumicu, negde već ima napisano i može se pomoći.
    Dovoljno je samo pažljivo čitati i eto rešenja.
    Primer:
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Šta mu to dođe...šlihtanje na forumu?
    Ajde, donekle, kapiram šlihtanje na poslu, šlihtanje nekima od koga nešto zavisi...ali na forumu??? Pa smešno
    Ne vidim šta bi iko time išta postigao...ionako je sve na dobrovoljnoj bazi...ako ti se svidŽa...sve 5, ako ne...niko te ne drži za rukav...
    ...odgovor, verovatno, ima član:

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Dva petaka zato što se uzajamno šlihtamo.
    Poruku je izmenio Sivi, 28.04.2013 u 11:06
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #3194

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dobijem li još jedan reput u kome mi se veli da sam looda....zaista ću i da poverujem u to
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #3195

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ni raj bez seksa nije raj
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 213 od 247 PrvaPrva ... 113163203211212213214215223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 16:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 12:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 02:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 15:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •