Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 194
Strana 194 od 247 PrvaPrva ... 94144184192193194195196204244 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,896 do 2,910 od ukupno 3694
  1. #2896

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    U jbAte, je l' to sinoć biJo pun mesec
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #2897

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mislio sam da ću svoju slavu pamtiti po nečem drugom a ispade da se Hag pobrinuo. Skinuo masku (u koju su samo naivni verovali) i pokazao da sa pravom i sudstvom nema nikakvih dodirnih tačaka.
    Misao koja mi se vrti po glavi je..."kako će g-din Bigrančer reagovati" , jer ovim gestom Hag je pokazao da je osnovan samo da bi osudio jednu stranu. Misliiim...takav patriota kao Bigrančer neće moći da ne odreaguje na očiglednost nepostojanja pravne osnove za oslobađanje generala koji su obavili etničko čišćenje, najveće u XX veku .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #2898

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...mi Sremci smo uvek u pravu čak i kad smo ukrivu jer nam se može,
    jer mi nećemo ni kako mi hoćemo a kamoli kako drugi hoće.Kod nas u Sremu je sve najbolje,
    najlepše i najveće...mi smo najpametniji i najspremniji za čarku i pijanku za družbu i tužbu..
    Tako je to sa nama.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #2899

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pa trenutno se nosim mišlju da ukinem na neodređeno vreme kanale HRT1 i HRT2. Smaraju žestoko sa ovim veličanjem ubica.

    Minut ćutanja za međunarodno pravo. Nek' počiva u miru. Slava mu

  5. #2900

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja ne znam kako vi...ali kad na teveju vidim onu spodobu od žene Madlen Olbrajt...prvo što mi proleti kroz glavu je...mrtva baba na federe skače.
    Stvarno sam diskasting, znam.

    Drugo što mi se vrti je...da će jedna gospodična da bidne obrisana sa liste prijatelja. Zajedno sa svojim 'herojima' koje već treći dan veliča po fejsbuku. Šteta...baš mi je bila simpa dok nije počela da se kune u Gotovinu i objavljuje članke u kojima piše da treba da se stidimo što smo Srbi.
    Znači, toliko me iznervirala da mi dođe da joj na zidić postujem Baju Malog Knindžu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #2901

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pregazila 300km u danu, na nogama od 6 jutros, spavala celih 3 sata sa pauzama i razmišljam sa ono malo pomućene pameti - da li da pređem u napad ili čekam povratnu reakciju...amorove strele da ne odapinjem džabe..ili da prestravim devicu kao što to obično radim, pa kom opanci, kom obojci...- ili da ipak razmislim malo..jutro je pametnije od večeri..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #2902

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pregazila 300km u danu, na nogama od 6 jutros, spavala celih 3 sata sa pauzama i razmišljam sa ono malo pomućene pameti - da li da pređem u napad ili čekam povratnu reakciju...amorove strele da ne odapinjem džabe..ili da prestravim devicu kao što to obično radim, pa kom opanci, kom obojci...- ili da ipak razmislim malo..jutro je pametnije od večeri..

    popusi cigaru pa u napad
    od sedenja nema selameta
    a sta moze i da se desi? da tresnes na dupe? pa tresni...ustanes,otreses dupe i ko da nista nije bilo nastavis da odash dalje po svetu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #2903

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koliko ne volim ove radne subote, toliko volim ovaj umor koji ce me uskoro zakucati za jastuk...i moci cu da odvalim bar par bezbriznih sati...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #2904

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zaboravila sam ovaj osecaj. Osecaj koji ti ne da da jedes, odmah ti tera osmeh na lice, rasprsi milion leptirica u stomaku i koza se najezi. Ma sve ozivi u tebi Tako mi je falilo da budem srecna Zaboravila sam da moram da se potrudim da bih je dobila, nece doci na tanjiru.
    Joj, sto sam hepi. Jos mi stigne poruka: "Na sve sam zaboravio kad si me poljubila." Pa jbt
    Bud'te spremni, ja cu da smaram sa svojom srecom
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #2905

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    elem
    danima ja nesto pizdim zbog skupoce...kintu dobijam u evrima pa ipak kukam,jer ni evro ne prati sumanuti rast cena...bogo moj,kako li je onima sa fiksnom kintom,ne smem ni da mislim...
    i onda
    te cigare
    pa to je bre propast od skupoce i troska
    i gledam,skupo mi da dam za nutelu a nije za dve pakle cigara
    pa stoka sam,a ne majka

    i odem ja u apoteku i kupim tabex,neki lek za odvikavanje od duvana
    prva tri dana se pije sest komada ,na dva sata
    ako se ne otrujem,javljam sta je bilo dalje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #2906

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Više od 30 g sam pušač i samo sam par puta "prekidao" na nekih 20-ak dana (nekada zbog svoje odluke oko ispita, nekada jer sam "pravio rez" u životu). Mnoge godine sam proveo sam i cigareta, kafica (ili Cola) su mi nerazdvojni drugovi.
    Često za sebe kažem da funkcionišem "na nikotin i kofein" .
    "Sa cigaretom...nisi sam"...i ta maxima stvarno ima utemeljenje. Samo...ipak gledam da izbegnem "sliku" urezanu u sećanje još od prvog čitanja "Une":
    - prepune pepeljare i prazno srce.
    Cigareta i kafica u društvu osobe koja ti ispunjava srce je ritual koji, vremenom, postane skoro svetinja.
    Ne moram napominjati da čak i kada ta osoba nije prisutna, ritual ume da "vrati" taj osećaj, da te ispuni, da maštom vrati čarobne trenutke, sreću i tišinu razumevanja bez mnogo reči.
    Razlog više...zbog koga nikada neću prestati da pušim!!!
    Ko bi bio toliko lud da sopstvene snove, uspomene i neprocenjive trenutke odbaci?
    Ja želim da živim život, ne da ga robijam !
    E takoC!
    P.S. Priznajem da sam umeo da stavim dve šolje kafe..iako sam sam. Jednu slatku, drugu bez šećera...jednu za mene, drugu za nju...baš kakve pijemo.
    Poruku je izmenio Sivi, 22.11.2012 u 12:20 Razlog: slovce
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #2907

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    lepo
    ja,na zalost,pijem kafu sama
    cak i kad sam imala s kim da pijem,birala sam da pijem sama
    ja cak i ne pijem kafu u gostima,toliko volim da u njoj uzivam -sama!

    eh rituali....da....ali s druge strane za sezdeset evra mesecno mogu da kupim knjige koje zelim....ili torbu za kojom balavim.....ili da platim na vreme racune za telefon.....ili da drugaricu odvedem na rucak......

    resila sam,ne odgovarajte!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #2908

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja mejl poslala. Ako se obrukam i tresnem, kako reče Nicky, obrisaću dupe i idem dalje.
    No nešto me mrzi da se trudim.
    Straight ljudi me ne inspirišu da budem maštovita.
    Tešim se nenormalnim okolnostima i adrenalinom. Dosadno je kad je sve okej.
    Bez dekadencije zadovoljstva su bleda. Nepotpuna.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #2909

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad voz ode...baci kartu.

    A znam za jedan koji odavno fijuce u daljinama....
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #2910

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ....šta sve čovek neće pročitati između redova
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 194 od 247 PrvaPrva ... 94144184192193194195196204244 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •