Preporučite poslodavca
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    14 Preporučite poslodavca

    Zadovoljni ste sa nekim poslodavcem ili imate informaciju iz prve ruke o humanom ponašanju u nekoj firmi, firmi gdje se cijeni rad? Ili imate neku anti-preporuku?

    Zašto ne biste dojmove podijelili sa nama? Možda biste nekome napravili medvjeđu uslugu, dopustili mu da uči na tuđim greškama ili tuđoj sreći.

    Sjećam se kada sam prije skoro godinu dana mijenjala posao. Kako sam prelazila u 'autoindustriju' nije mi bilo svejedno ne znati kakav je poslodavac. Nazvala sam jednog poznanika u toj firmi da ispitam neke detalje. I dobila sam pohvale u što sam se, na kraju, i sama uvjerila.

    Dakle...

    Magma - u Hrvatskoj su izrabljivači radne snage. Znam jer sam ja satnicu za plaću obračunala svim prodavačima u Hrvatskoj. Rijetko koji prekovremeni je bio pisan jer se za njega 'dobivao' slobodni dan koji, naravno, rijetko kad je bio iskorišten. Zatim, čula sam da je plaća počela kasniti, da posao nije siguran jer sam i sama bila pristuna kada je već u prosincu 2008. gazda počeo otkaze dijeliti iako nije bilo potrebe za time..

    Koga Vi imate da pohvalite ili pokudite? Ponavljam, nije nužno da Vi radite ili ste radili u toj firmi (ako ne želite otkriti informacije o sebi) ali neka to budu provjerene informacije.

    Pomognimo nekome.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Preporučite poslodavca

    Ja bi mogao sad preporuciti desetine firmi ali to bi bio marketing i neznam jeli ovo dozvoljeno na ovom forumu?

  3. #3

    Odgovor: Preporučite poslodavca

    Ljudi,u zabludi su svi koji misle da su svi privatnici obični izrabljivači. Govorim iz ličnog iskustva. Plata je uvek na vreme, soc. i penz. uplaćeno, firma mala ali uhodana, ali mora da se radi.E , tu je zamka za sve koji bi 2 dana da rade pa 7 na bolovanje.A mi , Srbi ko Srbi, baš i nemamo tu naviku, a izgovora za nerad napretek.Kafa sa koleginicom, ok, tračarenjeok, neizbežno ogovaranje šefa naravno, ali sve to u slobodno vreme. Samo malo organizacije i sve ovce na broju a vuci(čitaj šefovi) siti i zadovoljni.

Slične teme

  1. Preporučite restoran...
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 03:45
  2. Preporučite mi konfiguraciju.
    Autor Djura u forumu Šta da kupim?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.02.2014, 21:29
  3. Preporučite knjigu
    Autor Zlatni mis u forumu Književnost
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 20:05
  4. Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Online savetnik
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 09:37
  5. Preporučite mi dezodorans...
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •