Sukobi na bliskom istoku... dokle?
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    09 Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    SUKOBI NA BLISKOM ISTOKU NA PRESTAJU I NE NAZIRE IM SE KRAJ ,BROJ POGINULIH I RANJENIH I NA IZRAELSKOJ I NA LIBANSKOJ STRANI JE OGROMAN.KAKAV JE VAS KOMENTAR O SVEMU TOME
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: sukobi na bliskom istoku dokle

    Sukob na Bliskom istoku je poceo onda kada je mocni egipatski faraon Ramzes II oterao Mojsija i Jevreje iz Egipta i traje do danas. (To je taj ISTI sukob!)

    I trajace bar jos toliko vekova i milenijuma....
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: sukobi na bliskom istoku dokle

    tema je jako bitna i moraju svi da je vide
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    -E, bas sam neki dan vodio iscrpnu, kafansku, diskusiju na ovu temu, al' kako je pivo klizilo - tako smo se od nekih zakljucaka udaljavali. Ja sam stao na stranu sirotinje raje.
    -Dokle sukobi? Dotle, dok to Amerikanci ne kazu!
    -E, sta im rade!
    -A pomenuta diskusija je krenula: otkut to da Izrael igra evropska takmicenja. Odgovor: nekim dekretom,
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    Gledam šta radi Izrael i razmišljam... Šta bi bilo sa njima da se oni ponašaju kao i mi, da gaze po svojim generalima što su se usudili da brane Izrael... da veličaju one koji aktivno pomažu njihovim neprijateljima... da mirno gledaju kako im sunarodnike otimaju i ubijaju...
    Mislim da bi ih Arapi pojeli za jedan dan.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    Hajde da podgrejemo temu, nešto se stalo sa pisanjem, krvi do kolena na Bliskom istoku, ginu svi, ali i Ameri, nažalost žrtve su iste, svi su mrtvi. A imali su najdraži Božji dar, život. I neka nakaradna nova civilizacija proizašla iz konglomerata raznih nacija, zadojena potrošačkim mlekom i blagostanjem, a u stilu tradicionalnih kaubojskih potegni i ubi, reši da se šeta na metalnim konjima po Bliskom istoku. Velika nezaposlenost, hiper produkcija vojne industrije, i višak ljudi
    o kojima treba brinuti. Šta drugo smisliti nego rat, i tako i biva, ugrožavanje nastanka demokratije u Iraku, proizvodnja nedozvoljenih ubojitih sredstava, hajde da ih malo tamburamo. Kad god zaprete neki nemiri u Americi, oni smisle novi plan, pronađu da je u Ugandi jedan pas uginuo od nebrige nedovoljno demokratski razvijene vlasti, i onda dođe ono Bum_Bum. (ovo je samo primer).
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    to shto se na bliskom istoku deshava je stvarno tuzno... svaki dan slushamo o sve vecem i vecem broju mrtvih.... a shto se meshanja amerike u te sukobe tiche (ti ameri bash moraju svakoj chorbi biti mirodjija) mislim da nishta pametno ni dobro nije donelo niti ce doneti... dok oni sami ne shvate da je to shto rade primitivno i glupo u svakom pogledu te rechi niko im nece moci pomoci... ne kazem da ne treba pokushati, ali stradaju ljudi koji bi mogli svoj zivot da provedu u miru na drugom kraju sveta...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    Citat sigi kaže: Pogledaj poruku
    SUKOBI NA BLISKOM ISTOKU NA PRESTAJU I NE NAZIRE IM SE KRAJ ,BROJ POGINULIH I RANJENIH I NA IZRAELSKOJ I NA LIBANSKOJ STRANI JE OGROMAN.KAKAV JE VAS KOMENTAR O SVEMU TOME
    рату нема краја, када се један заврши, то је знак да се други спрема и тако у недоглед.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    Pa da. Rat je, pre svega, biznis. Ameri od toga, dakle, od biznisa, nikada ne odustaju...
    Bliski Istok je stalno žarište. Različit ekonomski nivo, sukob religija, naroda... Mislim, sve su to faktori koji bi se možda i mogli neutralisati kada bi postojala želja sa one strane Bare. Ali...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    Uvek ce biti rata tu i tamo. Pa gde bi svi veliki prodavali puske, avione, tenkove, rakete ?

    Tu ne mozemo nista.


    Zoran
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sukobi na bliskom istoku... dokle?

    док се не измире арапи и јевреји,а то значи никад.
    исто као и балкан,мада смо ми нека софт варијанта...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 09.08.2020, 09:06
  2. Sukobi sa autoritetom
    Autor proleće u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.09.2015, 19:11
  3. Dokle vise te valjuske?!
    Autor bebagm u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 09:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •