Prebacivanje, gundjanje... - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Prebacivanje, gundjanje zbog..

Učesnika ankete do sada
14. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Sto sam zaboravan

    3 21.43%
  • Sto necu da je vodim u "moje" musko drustvo

    4 28.57%
  • Sto mi je fudbal vazniji od spanskih serija

    1 7.14%
  • Sto nemam jos uvek pretenzija da se zenim

    6 42.86%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Odgovor: Prebacivanje, gundjanje...

    Moze da mi prebacuje do mile volje, ja sam takav kakav sam kome ne odgovaram poljubi pa ostavi...

  2. #17

    Kad dama slusa?

    Dame obiccno govore ( i previsse) tessko da imaju vremena za slussanje!

  3. #18

    Odgovor: Kad dama slusa?

    А тек мушкарци... сине како не подносим мушке бабетине...

    Novo istraživanje je pokazalo da žene ne pričaju više od muškaraca, saopšteno je u Vašingtonu.
    Naučnici sa Univerziteta u Teksasu i Arizoni, čija je studija objavljena u medicinskom časopisu "Sajens" (Science), rekli su da žene i muškarci u toku dana izgovore skoro isti broj reči.
    Žene prosečno izgovore 16.215 reči dnevno, a muškarci 15.669 reči, odnosno 546 reči manje.
    Ta mala razlika nije statistički značajna, navodi se u studiji.
    Naučnici su uz pomoć numeričkih uređaja za snimanje merili količinu izgovorenih reči 400 studenata u SAD i Meksiku. Ispitanici su nosili te uređaje tokom dana, kako bi se diskretno snimali njihovi razgovori.
    Ranija istraživanja su tvrdila da žene dnevno izgovore 20.000 a muškarci 7.000 reči.

    С тим да су, из мог неког искуства, мушкарци пуно иритантнији. Жене причају пуно у неким пријатељским или другарским разговорима, који су обично обострано вољни. Мушкарци су чешће на руководећим положајима па све знају или се труде да се докажу у друштву или пред женама, а како тад се*у...... братеееее.... ух.

    Мислим да ће те жена пуно пуно ређе смарати ако је ниси ништа питао него мушкарац.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #19

    Odgovor: Kad dama slusa?

    Da pa to je inache zenama UOBICHAJENO da razglabaju --
    pogledam kevu,komshiluk i ponekad nije to loshe.....chisto da ne bide dosadno.
    Inache su dame devojke dobro skolovane koje na kraju "naplate" to svoje znanje:
    - time sto nadju debelog sponzora( najgorem sluchaju) , ->>mada tyne treba visoka skola osim lepota i z. pokvarenost
    - nekog koga ne bi pogledale u detinjstvu a sad na poziciji i prolepshao se kao
    neka sirotica upoznala se na nekom putavnju,sluchajno..kudemudetude
    - "postene" koje rade u drz. firmama i "prave " se da su bogom daT(n)ee ...al' posle kukaju kad ih izvacjare i ostanu same . posle su one te glupe aliii nikada necje priznati i otvoriti se ponovo ako nemash ferarija crvenog , mashinu 320 HD i znanje od 150 iQ , ne mozes da joj pruzish uzivanje na karibima .
    I takve se qrvaju za pare...samo su osecjajnije od sponzorusha tz. ljubavnice(50% sponzorusha 50% domacjica) ...i to je normalno.
    To je sve o damama iliti lady's of pleasure.
    p.s. Ne adj gospode da se uvrede kako one nisu "fine" drotze kad se slikash s' kolima uuuu......zaborave one i rasela kroua .
    Poruku je izmenio piquer, 20.08.2007 u 11:55

  5. #20

    Odgovor: Kad dama slusa?

    Zašto je Dama u naslovu/pitanju napisano malim slovom?
    Ne razmišljam o pravopisu, nije važno šta on nalaže već je važan naš odnos, zar ne? Pravopis se da izmeniti ...


    ali, ajde da pokušam da odgovorim na pitanje ...
    Kada Dama sluša, tj, kada Dame slušaju?

    • Pa u svim onim trenucima kada imaju kompetentog sagovornika!

    Recimo, kada ste:
    • šarmantni,
    • zabavni,
    • informativni,
    • duhoviti,
    • nadahnuti,
    • itd.


    Nežna ženska bića (u prethodnom tekstu Dame) znaju veoma pažljivo i strastno da vas slušaju i kada im šapućete vatrena osećanja - usta na usta.

  6. #21

    Odgovor: Kad dama slusa?

    Dama uopce ne mora da slusa, dama treba da je slusana... Ta i onako dame pametnije zbore. Kada vam dama bude govorila usnama, rukom, pa cijelim tijelom, budete li imali tu cast da joj budete sugovornik -pozorno slusajte, mozda nece htjeti da se ponavlja... A kao sto rekoh, dame pametno zbore. Stoga, nastojte biti dostojan sugovornik...

  7. #22

    Odgovor: Prebacivanje, gundjanje...

    ...moj bivsi je bio sampion u zvocanju.....i mene odvikao od istog...ne zvocam jer dobijem napad histerije kada meni neko zvoca....

    Ako bas moram onda je to zbog kasnjenja....Mrzim kada neko kasni....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #23

    Odgovor: Prebacivanje, gundjanje...

    Postoje nijanse izmedju zvocanja, gundjanja, prebacivanja....mislim da je ZVOCANJE najgori oblik...izbegavam ga a i ne volim da ga slusham......Prebacivanje,uchestalo, moze takodje prerasti u zvocanje a i u mnogo gore varijante, tako da i njega izbegavam....Ali shto slatko pribegavam gundjanju...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  9. #24

    Odgovor: Prebacivanje, gundjanje...

    Uglavnom mi prebacuju zbog toga sto nisam ljubomoran ni malo, a po njihovom covek mora biti ljubomoran ako voli.
    ...................

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •