Veliki Brat VIP 2010 - Strana 5
Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 157
  1. #61

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Bogati su glasali između sebe..sJeromašni između sebe...i kako sam skontala ja...bogati su najviše glasali za Anabelu i Bokija, otkud Boki na kraju kao nominovani, ne'am pojma..a siromašni za Anu Bebić iiii... ne znam još koga...ali najviše je komentara bilo da je ćutljiva, da nemaju neki kontakt s njom..a u kući su 5 dana.




    Biće mi žao ako Ana ispadne...a opet...Boki mi je bolesno zanimljiv. Ide na živce, ali čovjek mora da ga gleda.
    Posto su Anabela i Boki imali isti broj glasova onda je kapiten one druge ekipe izabrao jednog........izabrao je Bokija jel mu se ne svidja njegov fazon...........
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Anabela me razočarala...što plače..što je takva čkapi?
    Plače kad njen tim POBIJEDI, ali ona smatra da je nepravedno...plače kad treba da odluči nešto kao kapiten, a prihvatila se toga.

    Koja cmizdravica...joj kako bih je šutnula. Ona majka dvoje djece...kako bi ona djecu branila u životu, plačući?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Anabela me razočarala...što plače..što je takva čkapi?
    Plače kad njen tim POBIJEDI, ali ona smatra da je nepravedno...plače kad treba da odluči nešto kao kapiten, a prihvatila se toga.

    Koja cmizdravica...joj kako bih je šutnula. Ona majka dvoje djece...kako bi ona djecu branila u životu, plačući?
    e vala, za usi bi je izvukla napolje

    nego


    oh kako sam ja fina i dobra i ispravna i postena
    oh kako ja svima zelim da pomognem i udovoljim
    oh,kako sam vodja samo da bi vama bilo bolje
    oh,sta me snadje s manekenom,nije valjda da se primio na moje treptanje kojeg nije ni bilo
    oh,zaboga ,dokle cu ja vise da ispravljam krive Drine..

    ma....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Mladenu se sviđa Anabela


    Bivši dečko Seke Aleksić, maneken Mladen Radulović je u kući Velikog brata bacio oko na sustanarku Anabelu. S obzirom na to da nisu u istom taboru, ovo je svojevrsna ljubav preko žice tokom koje Mladen sve vreme pokušava da pokaže simpatije


    Mladen i Anabela su se zbližili već prvog dana, kada su neprestano čavrljali preko žice, a onda je Mladen povukao prvi potez
    Sanjao sam te. Sanjao sam da razgovaramo u dvorištu. Baš mi je bio prijatan san pričao je Mladen.
    Ljubavne iskrice primetili su i drugi ukućani, posebno Karleušina mama Divna koja je prokomentarisala u ispovedaonici:
    Ne znam da li će se odigrati romansa, ali simpatije ima sigurno. Mislim da Anabela trenutno ne uzvraća njegovim pogledima, ali Mladen ne odustaje. Pa ko bi odustao od Anabele? pitala se Divna.
    Inače, nekadašnja Anabelina jetrva i dobra drugarica Slađa Đogani ispričala je za Blic da misli da se u kući niko neće svideti Anabeli, ali da čak i ako se desi, to nije ništa loše.


    Ne verujem da postoji šansa da joj se neko svidi. U kući ne postoji njen tip muškarca. Mislim da je sa svima na drugarskoj osnovi. I kad bi se desilo nešto, šta ima ružno u tome. Nije od tih žena da pravi skandale priča Slađa.
    I dok pokušava da osvoji Anabelu, Mladen, s druge strane, pokreće tračeve. Tako je pokušao da ubedi Enu da se dopada Švabi
    On se pali na tebe. Posmatraj ga kako se ponaša i videćeš tvrdio je Mladen, a Ena je objasnila da će preuzeti nešto tek kada to sama primeti.
    Kada primetim, postaviću ga na svoje mesto tvrdi Ena.


    Ana izbačena, Bora se rasplakao
    Ana Bebić je prva ukućanka koja je napustila kuću Velikog brata u ovom serijalu. Ukućani su teško podneli njen izlazak, a Bora Drljača se čak i rasplakao zbog Ane, što je ovu simpatičnu pevačicu umalo dovelo do suza. Ana je po izlasku ispričala da je sa svima bila u dobrim odnosima, ali da su je verovatno izbacili zato što ni sa kim nije bila bliska. Ani su u kući nedostajali prijatelji, a najviše dečko Filip. Inače, Lepa Lukić je juče na nekoliko sati napustila kuću Velikog brata zbog ugovorene tezge u Turiji na kobasicijadi. Lepa je van kuće provela šest sati, društvo joj je pravila ekipa Emotiona, a u kuću se vratila neposredno pre izbacivanja. Iako je bilo predviđeno da Lepa napusti kuću zauvek, pevačica je odlučila da ostane duže.

    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    VB VIP: Seka i Gagi aminuju ljubav bivših


    Gagi Đogani u ulozi Velikog Brata. "Veliki Brat poziva Anabelu u ispovedaonicu...". Zorica Marković pomirila Eru i Lepu Lukić.

    Bivše ljubavi novopečenog "para" u Kući Velikog Brata Seka Aleksić i Gagi Đogani "popričali" sa Mladenom i Anabelom. Popularna folkerka Seka Aleksić i bivši Anabelin suprug Gagi Đogani, gostovali su u emisiji "Veliki Brat ' Veliki Mozak", a Gagi je dobio priliku da na nekoliko trenutaka postane Veliki Brat i pozove je u ispovedaonicu.
    Anabeli je Veliki Brat (od kojeg se nedavno razvela) pustio Mladenov snimak iz ispovedaonice u kojem priča o leptirićima koje oseća kad vidi Anabelu. Kad je odgledala snimak Gagi ju je upitao: "Šta misliš o snimku? Šta ti se sviđa kod Mladena?"."Mislim da je fin momak, kulturan, duhovit, ali ne sviđa mi se na taj način", rekla je Anabela, a Veliki Brat je oduševljeno, sa osmehom na licu rekao "ok", što inače ne radi...

    Kada se vratio u studio Gagi je otvorio dušu o Anabeli... "Iznenadila me je kako se snalazi i mislim da je to ok, dan pred ulazak tražila je blagoslov od mene i rekao sam joj da bude ono što jeste i zato ju je nacija zavolela. Mislim da će biti u finalu"...A onda je prozborio i o Mladenu.

    "Mladen nije njen tip, ja poznajem Anabelu, to je zatvoren prostor i ona traži srodnu dušu, vidi se da je Mladen kulturiška, ali nije on njen tip", analizirao je Gagu Đogani. Ipak, priznao je i da odlazi od televizora kad su njih dvoje u kadru.

    "Izbegavam da gledam situacije gde su zajedno i maze se, ipak, bio sam sa njom 18 godina, ona je deo mene..Mislim da je Mladen ok momak, ali je malo navalentan. Doduše, Anabela ga kulira".

    Na pitanje voditeljke da li joj je za tih 18 godina priredio roomantičnu situaciju kao što je njoj i Mladenu omogućio Veliki Brat kada im je dao da jedu jagode sa šlagom i piju šampanjac, Gagi je rekao: "I kod mene je ona jela jagode".

    Onda je došao red da romansu u Kuži prokomentariše i Mladenova bivša verenica Seku Aleksić koja je otkrila da je bila pozvana da u ovom serijalu VIP Velikog Brata uđe u Kuću, ali da organizatori "nisu mogli da ispune njene zahteve".

    Nije ni ona organizatorima ispunila jedan "zahtev", a to je da odglumi Velikog Brata i pozove Mladena u ispovedaonicu.

    Seka je nakon gledanja epizode "Ljubav preko žice" u kojoj su glavne uloge igrali Anabela i Mladen, rekla da "nije imala vremena da gleda rijaliti i ne zna tačno šta se dešava", ali je dodala i ovo: "Sladak su par".

    Neću da pričam o mojoj privatnosti da li je Mladen pažljiv i ostalo, ali slatki su.

    Za to vreme u ispovedaonici su sedeli Era, Lepa i Bora. Veliki Brat je bila njihova drugarica Zorica Marković. Tema razgovora ' pomirenje Ere i Lepe.

    "Ima ljubavi među siromasima. Era je filmski poljubio Lepu. Ne znam da li joj je prijalo...", rekao je Bora Drljača.

    "Brate, bio je to najiskreniji poljubac na srpski način, rekao je Era.

    "Ja sam bila zatečena, rekla je Lepa. "Hteo je filmski da me poljubi, uhvatio me za glavu, a ja brzo zatvorila usta...", oglasila se kraljica narodne muzike.

    Onda je Veliki Brat (aka Zorica Marković) rekao "akcija" i Era je ponovo zgrabio Lepu i poljubio je filmski. Ali, "u periferiju" usta, kako je to objasnio Era. Pošto je Veliki Brat bio srećan, zamolio je ukućane da mu se pridruže u pesmi: "Noćas sam sanjao plavog slona...".

    (MONDO)

    Ma ja mislim da se Anabela loži na Mladena
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ja mislim da je Anabela namazana. ...uopste nije toliko fiiina kao što se predstavlja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ja mislim da je dosadna dozlaboga.....i da je partibrejker....i da se mnogo upinje da je ljudi shvate ozbiljno......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ne volim ni u zivotu te njakave ribice ....

    ne gadja me u srce njena patetika ni malo ....
    drazze mi kad se Bora rasplache shto je izashla mala Ana ....
    i onaj strong mi je bzvze ustvari ....

    jbmliga ... valjda naviJam za Shvabu ....
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ja sam fan Lepe ...Era mi je odvratan, i ljakse...ali sinoć gledam kako vadi pitu iz tepsije, slaže....onda natopi tepsiju i obriše šporet prije spavanja....te mi postade mio.


    I gledam onog bosančerosa...pa dobro majkumu, je li uvijek moraju neki šljam da dovedu, da nas predstavlja.

    Od onog glupavog filozofa iz regularnog VB...preko Mace, pa onog pjevača u pokušaju, što se lijepio za Miru Škorić...sada ovaj Alden...

    Shvaba je onoooo, cool lik...opasan sa mekom dušom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ih ... ja vec 2x nocu savatala kako Era i Shvaba sredjuJu kucu ...
    pa se mete .... pa se tresu cilimi .... pa riba shporet ....




    i da ... juche valjda ....
    sedi Shvaba jede .... Anabela prilazi stolu zatvara kutiJu sa sirom i kazze mu .... moarmo da prishtedimo na hrani ....
    on je pogleda ... niJe problem ~ jeshcu suvi lebac !


    pa kamen ti u usta .... ona .... ona ....
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Evo je Anabela hrani ovo crno dijete.
    Baš se otimala da prihvati ulogu majke Mladenovog djeteta.

    Ne znam...te picopjevke bih ja šutnula odmah iz kuće, kvare atmosferu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku


    I gledam onog bosančerosa...pa dobro majkumu, je li uvijek moraju neki šljam da dovedu, da nas predstavlja.
    e stvarno Alden treba da leti.....vrsta muskarca koju prezirem iz sve snage......ko zena neka...sve bi da zna,sve da iskomentarise......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e stvarno Alden treba da leti.....vrsta muskarca koju prezirem iz sve snage......ko zena neka...sve bi da zna,sve da iskomentarise......
    Ahaaaa...pod hitno. Nadam se da će ga izglasati ukućani, a spasiti ga publika sigurno neće.

    Poslije njega neka leti ona Ena...wannabe vip, jebote...do prije god-dvije...valjala se tamo sa onim Markom po kući, pod jorgan planinom, i postala je neka zvEzda.

    U kući sada ima 4-5 vip-ovaca, ovo ostalo je škart.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ja sam se nadala da ce Anabela da ispadne,al` vidim ,spasili je ovim zadatakom.....
    a Ena.....pametnjakovicka .........
    i Divna mi je nekako bljak....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citam danas, kaze onaj roshule Gagi (oche to (ti gnojni vulkanĆiĆi) od psixoaktivnix suBstanci) da mu je zao Anabele, tako emotivne, medju ajkulama.. PlaĆipiĆka..

    A Svaba ko Hanibal Lektor iz mladjih dana..
    Sve imam osecaj da ce da mu pukne zivac i da ce da ih nasekira jednu noc kad pospe..

    Jos nemam favorita..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 09.02.2010 u 16:27
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •