Veliki Brat VIP 2010
Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 157
  1. #1

    Veliki Brat VIP 2010

    U subotu na „Pinku” počinje „Veliki brat VIP”

    U kući pevačice i manekenke


    Četvrti serijal „Veliki brat VIP” počinje da se prikazuje 30. januara na Televiziji „Pink”, a kako saznajemo, producentska kuća „Emotion” trenutno je u pregovorima sa manekenkom Sunčicom Travicom, pevačicom Ildom Šaulić i manekenkom Sanjom Brnović.


    Borbu za 50.000 evra za sada su osigurali folk pevači Era Ojdanić i Bora Drljača, majka Jelene Karleuše - Divna Karleuša, i makedonski transvestit Boki 13. U toku protekle nedelje ugovoreno je i učestvovanje tri pop pevačice - Anabele Đogani, Romane Panić i Zorane Pavić.
    Iako je bilo planirano da u kuću uđe manekenka Sanja Papić, organizatori emisije su ove nedelje kontaktirali sa manekenkama - Sunčicom Travicom, devojkom Viktora Troickog, i Sanjom Brnović, navodno bivšom devojkom Lenija Krevica, koja je od ove tri manekenke najbliža ulasku u kuću. Sanja Brnović je atraktivna crnogorska manekenka kojoj su letos pripisivali vezu sa legendarnim pevačem Lenijem Krevicom, te je veoma verovatno da će upravo ona braniti boje Crne Gore.
    Ove godine, producentska kuća „Emotion” očigledno tipuje na lepotice, jer kako saznajemo, postoji mogućnost da učesnica iz Bosne i Hercegovine upravo bude jedna manekenka iz Bijeljine. Podsećamo da su takmičarke iz BiH u proteklim serijalima mahom bile manekenke (Emina Hamzabegović, Slađana Pejić…), pa će se ta tradicija verovatno nastaviti i u 2010.
    Kako će osim Ere i Bore, u kuću sigurno ući i bar jedna narodna pevačica, izbor je, izgleda, pao na Ildu Šaulić, ćerku legendarnog Šabana Šaulića. Ildi će uskoro izaći album, te je ovo najbolji način da ga promoviše. Ukoliko se organizatori ne dogovore sa Ildom moguće je da će u kuću ući neko iz poslednje postavke „Zvezda Granda”.
    Kada je u pitanju ulazak Nataše Bekvalac, šanse da je gledamo bar 24 sata u kući svakim danom su veće i sada je već izvesno da će ona biti specijalni gost. Nataši će ovo biti odlična reklama za album koji je trenutno u pripremi, a samim tim što je ekskluzivac „Šoumastera”, muzičkog dela producentske kuće „Emotion”, teško da će lepa Nata moći da odbije ponudu.
    Ipak, kako je ostalo pet dana do početka šoua, velika je mogućnost da producenti promene mišljenje i u poslednjem trenutku u plan izbace nekog sa spiska i ubace nekog novog, jer dobro je poznato da „Emotion” nekoliko nedelja pre početka napravi dogovor sa tridesetak zvezda od kojih na kraju uđu odabrani.
    Ono što je novina u svakom pogledu jeste da će VIP učesnici u ovom serijalu biti podeljeni u dve ekipe, na bogate i siromašne, a najverovatnije je da će tabor bogatih tokom života u kući uživati u svim blagodetima, dok će siromašni morati da se „muče” za osnovne potrepštine.
    Kuća velikog brata biće najverovatnije podeljena na dva dela, od kojih će jedan potpuno opremljen pripasti bogatima, dok će siromašni spavati u improvizovanom smeštaju, bez ikakvog komfora. Još nije poznato na koji će način podeliti stanare, ali imajući u vidu kakav je Veliki brat, sigurno će biti „surova” borba.



    Maca se vraća!
    Dragan Marinković Maca, popularni voditelj i glumac, koji je već dva puta bio učesnik VIP sezone „Velikog brata”, ali i voditelj nekoliko emisija producentske kuće „Emotion” trebalo bi da u ovom serijalu vodi program izbacivanja i ubacivanja takmičara. On je, inače, trebalo da vodi i prethodni regularni serijal, međutim zbog glumačkih obaveza morao je da odustane. Glumačke obaveze je završio, i po svemu sudeći naći će se u predstojećem VIP serijalu, rame uz rame sa koleginicom Marijanom Mićić.

    Blic
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Blagi Bože, svaki serijal sve gori i gori. A maca će upotpuniti kolekciju debilnim komentarima i ponašanjem autističnog tinejdžera s poremećajem koncentracije.

    Panem et circenses

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Čeka nas tortura, još puno dana, a naročito noći virenja kroz ključaonicu. Što bi ljudi rekli, ne moram da gledam, daljinac je super izum ali dokle više sve to. Pa, deca to gledaju, i odrastaju uz takve "zabavne" sadržaje. Kakvo je to vaspitanje, putem takvih sadržaja. Strašno .
    Sva sreća da imam kablovsku .
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Čeka nas tortura, još puno dana, a naročito noći virenja kroz ključaonicu. Što bi ljudi rekli, ne moram da gledam, daljinac je super izum ali dokle više sve to.
    Ne razumem Vas, sam si rekao, stvar izbora i daljinskog upravljaca
    Zasto tortura?
    I zasto se sad svi kao nesto zgrazavamo i svima nam je to fuj i nije za nas, a svi znamo otprilike sve sto se desava u kuci.

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Pa, deca to gledaju, i odrastaju uz takve "zabavne" sadržaje. Kakvo je to vaspitanje, putem takvih sadržaja. Strašno .
    Sva sreća da imam kablovsku .
    Deca to ne moraju da gledaju.
    A mislis li ako ne gledaju emisije poput VB da ce biti kulturniji i obrazovaniji?
    I bolje vaspitani?

    Necu da kazem ni da cu gledati, ni da necu gledati.
    Sve zavisi koliko me u pocetku zaintrigiraju i da li ce moci odrzati moju paznju, kao gledaoca.I nije mi to fuj, zasto bi bilo?
    Pa mnoge zemlje u svetu emituju takodje VB,kao neki vid razbibrige iliti da vidimo kako izgledaju umisljene zvezde, kad padnu maske.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Kad kažeš, svi se nešto kao zgražavamo, ispada da u stvari potajno gledamo sve to sa strane, mi koji to uopšte ne gledamo ali čujemo kad drugi pričaju o tome ili kad u novinama pročitaš, preletiš pogledom preko naslova i podnaslova, šta se sve tu "tragično"dešavalo i kakve nas "drame" sve čekaju.
    Što se tiče daljinca, nije rešenje samo promeniti kanal, već je problem što nema alternative tome, zato što su to emisije lakog sadržaja, koje uđu pod kožu a ne nude ništa korisno. Sve je to veliki biznis, velike su pare date. Ono što je komercijalno, po pravilu nije uvek kvalitetno i da deca, koja formiraju svoje stavove, sve to upijaju i njima to predstavlja model ponašanja. Velika je odgovornost televizije, kao uticajnog medija, na formiranje svesti naroda.
    Da, mislim da će deca biti vaspitanija i kulturnija, lepše se ponašati u društvu, biti obrazovanija ako se sadržaji rijaliti programa zamene nečim zaista vrednim. Tako će sami izgrađivati svoj sistem vrednosti i sami birati šta će gledati
    Nisam nešto video da se emisije koje zaista nude korisne informacije, koje mogu da edukuju, ne samo decu, već i odrasle, emituju u nekom udarnom terminu, već se guraju na marginu. Toliko ima sadržaja koji takođe mogu da privuku pažnju gledaoca, ako se to predstavi na pravi način.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Kad kažeš, svi se nešto kao zgražavamo, ispada da u stvari potajno gledamo sve to sa strane, mi koji to uopšte ne gledamo ali čujemo kad drugi pričaju o tome ili kad u novinama pročitaš, preletiš pogledom preko naslova i podnaslova, šta se sve tu "tragično"dešavalo i kakve nas "drame" sve čekaju.
    Cekaj, ako te ne interesuje,zasto preleces pogledom preko naslova i podnaslova?
    Zasto te interesuje kakve se tragedije i drame odigravaju u kuci?
    Zasto te cekaju, ako ti ne pratis taj program i desavanje u kuci?
    Ne razumem.
    Ono sto me ne interesuje, ne gledam, ne citam i ne slusam, jednostavno me ne interesuje, pa i ne pridajem znacaj tome.

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Ono što je komercijalno, po pravilu nije uvek kvalitetno i da deca, koja formiraju svoje stavove, sve to upijaju i njima to predstavlja model ponašanja. Velika je odgovornost televizije, kao uticajnog medija, na formiranje svesti naroda.
    Da, mislim da će deca biti vaspitanija i kulturnija, lepše se ponašati u društvu, biti obrazovanija ako se sadržaji rijaliti programa zamene nečim zaista vrednim. Tako će sami izgrađivati svoj sistem vrednosti i sami birati šta će gledati
    Izvini, ali ja kad cujem ovako nesto, stvarno mi nije dobro.
    Deca ce biti vaspitanija i kulturnija, ako se na televiziju ukinu emisije lakog sadrzaja.Nije nego
    Prvo ta deca to ne moraju ni da gledaju, stvar roditelja da li ce im dozvoliti ili ne, po sopstvenoj proceni.
    Evo za vreme mog odrastanja ,turbo folk je trestao gde god si prosao.
    Isli su na mars, vozili su dvesta na sat, prolazili su kroz crveno, palili mora i planine.Oblacili se budibogsnama pa to ni jednog momenta nije uticalo na moje vaspitanje, niti sam manje kulturnija ili se lose ponasam u drustvu, niti mi je to i jednog momenta u toj sveopstoj zaludjenosti bio model ponasanja.
    Kao sto si rekao, sama sam birala po kojim arsinima cu voditi svoj zivot.
    Procenjivala sta je dobro, sta ne.
    Isto tako ne verujem da ce se i jedno dete u Srbiji, usporediti i ugledati na Eru Ojdanica, zato sto je on u VB ili nedaj ti boze Milica.
    A mozda ce shvatiti da od tih kvazi zvezda, ne treba praviti idole, kad se pokazu u pravom svetlu.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Joj što organski ne podnosim kada neko ko se izjašnjava kao neko ko NE GLEDA, NE PRATI, štaviše GNUŠA se od serijala tipa VB-a i sličnih emisija, a pri tome misli i da utiču loše na djecu, nalazi shodno da daje bilo kakve komentare, a ja ruku u vatru dajem da će da odgledala barem 2 sata istog.

    Treba stisnuti pa reći da tu i tamo pogledaš tuđi život u zatvorenoj kući, i znati se nositi sa time.

    Ja sam gledala onu sezonu koja me je privukla izborom ljudi u kući, ili nisam gledala uopšte. Ali nisam bježala od toga.

    Djecu će otupiti gledanje VB-a a neće ih otupiti to što kući nemaju šta da jedu, ili što razbijaju glavu kako njihov drugar iz razreda može da ima sve novo, najbolji mobitel, tata mu ima najskuplje auto...a ništa ne rade?

    Današnja djeca svakodnevno igraju igrice u kojima je osnov ubijanje, ubijaju se Grandom...ali Bože moj, svi znamo da ih ustvari zatupljuje i dajem im loš primjer gledanje Velikog brata, naročito ovog VIP serijala. Ahaaaa, kako ne. Mogu samo da gledaju i smiju se i ne prave iste greške...i da vide da se do tako lakih para možeš samo stići ako glumiš budalu, ili u većini slučajeva, glumiš samoga sebe.
    Pa Äemu onda osmeh Å¡to sam ja niÄija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #8

    10 Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    ja ne znam šta da vam kažem ... ali ja sam fan VB... jbg tako je.. I baš se radujem novom serijalu.. mada VIP manje volim jer su svi nešto fini i naviknuti su na kamere..ovi obični su mi mnogo slađi..

    mada moram da priznam da mi je šou mnogo zanimljiv u početku..dok mi kasnije interesovanje polako opada.. ne znam šta je loše u rialiti šovovima.. u trenucima dokolice obožavam da ih gledam ... pa posle prepričavam
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Sigurno je da VB izaziva različite reakcije kod ljudi i ne vidim ništa loše u tome da je nekom to OK a nekom ne. Ima i gorih stvari od VB a meni to što neko pristaje da se predstavi u raznim iskušenjima izgleda interesantno, mislim koliko toga ljudi mogu da izdrže za određenu svotu novca.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Kao i uvek, digla se velika prašina oko VB. Ja kad kažem da to ne gledam, čvrsto stojim iza toga. Drugo, pogrešno je mišljenje da će se izbegavanjem i ignorisanjem VB eliminisati loš uticaj tog vida zabave. Svako ima pravo na svoje mišljenje.
    Bella, možda na tebe sav onaj kič 90-ih nije uticao na tvoje vaspitanje i obrazovanje, kao ni na mene, mi smo u manjini ali na mnoge jeste. Mnogi roditelji, u nedostatku vremena koje bi trebalo da provedu s decom,to kompenzuju time što ih postave ispred TV-a i nemaju vremena da vide šta im deca sve gledaju. Jednostavno, nisu sva deca ista. Neka će deca odbaciti sve to što gledaju i neće uticati na njihove buduće stavove ali su neka deca jako podložna uticajima koji im servira TV, i, na neki način im postaje model kako se treba ponašati u društvu.
    Naravno da ima mnogo gorih stvari od gledanja VB, kao što je siromaštvo, neizvesnost u kojoj živimo ali to je druga tema.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Ja kad kažem da to ne gledam, čvrsto stojim iza toga
    A to ovde vise nema ko ne zna. Ako nisi rekao 20 puta od kako si clan, nisi nijednom, izes mi sve. Skontali smo, ne gledas. Ali ne prosvetljuj nas vise, nije da numemo da citamo.

    Ja cu da gledam, vala. Cujem, dovlace misice i pevaljke.. vala se smejati provalama
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Svako ima pravo na svoje mišljenje.


    Naravno, ukusi su razliciti i o njima se moze uvek raspravljati.

    Citat Sirijus639761 kaže:
    Bella, možda na tebe sav onaj kič 90-ih nije uticao na tvoje vaspitanje i obrazovanje, kao ni na mene, mi smo u manjini ali na mnoge jeste.
    Svaka normalna osoba, nije sebi to dopustila.
    Da ne idemo u off

    Ko voli da gleda nek' izvoli.

    Nego, rekose li da ulazi Karleusina, majka, ljubi je cerka
    Elem, dosta smo se nagledali cerke, pa da i majka ne bude u pozadini bljestavila
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Smena generacija u pitanju, ali u ovom slučaju, u obrnutom smeru.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    jedva chekam subotu veche ...
    vec sam kupila kokice za mikro i pivo jelen ....
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Veliki Brat VIP 2010

    Opet u dve kolone, mogu ja da budem sudija?

    Elem, nemam ništa protiv koncepcije VB-a, čak sam prvi serijal u kompletu odgledao. Ali, ovaj izbor ukućana je dovoljan da u startu mogu da kažem da ni minut neću odgledati.

    Vi koji gledate, želim vam dobru zabavu i kvalitetne kokice.
      Vrh

Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  4. Veliki Brat VIP - druga sezona
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 465
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 20:20
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •