Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    А ја могу да држим свећу..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #17

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Savet strucnjaka t.j. mene :

    Pre nego sto se pristupi slozenoj operaciji odvrcanja sijalice ,
    potrebno je sacekati da se sijalica ohladi.
    Ako se nema vremena za cekanje iz raznoraznih razloga,
    moze se pristupiti postupku duvanja u sijalicu
    ili jos bolje uzeti rukavicu ( jednu ) i staviti je na ruku ( sto je jako bitno ),
    i to na onu ruku sa kojom ce se pristupiti odvrcanju sijalice.

    Sijalica ce biti odvrnuta a rukavica ce neutralisati toplotu koju sijalica proizvodi.

    U slucaju da se odvrce sijalica koja nije upaljena odnosno koja ne svetli
    a samim tim i ne proizvodi elektricnu energiju koja opet proizvodi toplotu,
    postupak odvrcanja sijalice se moze obaviti bez cekanja, duvanja i rukavice..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #18

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Ako je verovati onoj naučno dokazanoj, da se sva tela na hladnoći skupljaju, jedno od mogućih rešenja je i da sijalicu izložimo ekstremnoj hladnoći, u nadi da će se skupiti u potpunosti, te je onda ne bi ni trebali odvrtati.

    Naš narod kaže da je žensko dupe naj'ladniji deo organizma, te možemo podići jednu hladnodupu forumašicu do sijalice i tako izazvati potreban efekat.

  4. #19

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    hladnodupu forumašicu
    Dzaba, sve smo seksi i toplokrvne kao zdrebice u galopu.
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Nije bas lepo reci dupe
    Postoje lepsi izrazi za zensku pozadinu

    Ja otpadam....trenutno imam temperaturu 38.1
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Viš, pozadina mi ne pade napamet A kamo predlog za odvrtanje? cccc

  7. #22

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Ma ja sam u grupi za "gramaticke greske", adekvatni izrazi i tako to
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    da...zaboravio sam reci :
    isto tako je bitno i na kojoj se visini nalazi sijalica odnosno kolika je udaljenost iste od poda posto se ona verovatno nalazi u lusteru koji je opet okacen na plafon.
    Trebalo bi izmeriti udaljenost i ako nije moguce dohvatiti je rukom, levom ili desnom,
    iako tu i nema neke razlike jer bez obzira koju ruku upotrebimo sijalica ce ostati na istoj udaljenosti od poda to jest na istoj visini.
    U tom slucaju potrebno je uzeti neko pomocno sredstvo kako bi smanjili tu razdaljinu.
    Najvise bi odgovarala stolica, koja ima preko potrebnu stabilnost a koja je opet jako bitna za obavljanje kako sam vec ranije napomenuo te slozene a isto tako i svrsishodne operacije odvrcanja sijalice.

    Naravno, ne treba posebno napominjati da ukoliko se sijalica nalazi u lusteru ,
    treba prvo odvrnuti luster a to se radi na sledeci nacin :

    To ipak nekom drugom prilikom ......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #24

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Prepoznajte se.
    Ja se prepoznao
    4 da kažu: "Zar nismo već raspravljali o sijalicama jednom?"

  10. #25

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    1 da zameni sijalicu i da obavesti forumaše da je sijalica zamenjena


    1 da temu premesti u forum "Erotika"
    'beš mi sve tamo banja

  11. #26

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    1 da zameni sijalicu i da obavesti forumaše da je sijalica zamenjena
    Prvo ovo a usput bih i objasnila na kakvu sam se hoklicu popela, koliko sam puta sijalicu zavrnula ukrivo i kakva su me sve osecanja obuzimala dok sam se bavila tom delikatnom radnjom

    ...a onda ovo...


    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih napravio paparazzo



    edit: ali pre svega cu promasiti temu, bas kao i sada. Zavrnula, odvrnula...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    4 da kažu: "Zar nismo već raspravljali o sijalicama jednom?"
    1 manijak da nakon 6 meseci odgovori na uvodni post i krene sve ispočetka.
    Pronašla sam se
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #28

    Odgovor: Koliko članova Vojvodinacafe-a je potrebno da bi se odvrnula sijalica?

    ja neću učestvovati u ovoj diskusiji jer ne mogu podneti toliko napetosti u vezi sijalica







    i'l be back !!! bar još četri puta, da ovo ponovim (kako bi ispunila kvotu 5)



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Nickovi članova Vcafea po azbučnom redu
    Autor Goga u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 20.02.2012, 13:54
  2. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  3. Koliko je vode potrebno bebi?
    Autor Zvonchica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2007, 13:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •