Kako se uspavljujete? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 70
  1. #16

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    I meni komp radi
    Sreca te mi cooler nije glasan...
    A kada ne spavam sama...jao muke....
    Ako taj neko hrce...a ja ne zaspim pre njega...nema mi spavanja
    A malo je njih koji nisu hrkali
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #17

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ako gledam nešto na tv-u i osjećam da ću da zaspim, ne gasim tv nego naštimam da se ugasi sam za pola sata...a ja valjda u prvoj minuti zaspim. .
    potpuno isto
    pogasim svetla, samo tv radi i to nastimano na 15 minuta.
    u zadnje vreme najcesce je na programu animal planet, dicovery ili national g.

    ranije sam se uspavljivala citajuci knjige. smesno je to sto sam pored sebe uvek imala 2-3 knjige, pa menjala bih povremeno


  3. #18

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Oduvek lako zaspim ,bez obzira da li nesto svira ili je upaljeno svetlo

  4. #19

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    samo padnem u nesvest od umora...drugacije nema sanse
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  5. #20

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Ostavim televizor da radi celu noć i uključim šopena kraj uvca,znate ja još uvek imam vokmen,sećate se toga ostalo mi od dece,kao nov,ali samo kasete mogu da se slušaju.Nije važno,važno je da ja zaspim ,pa sada laku noć

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  6. #21

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Ostavim televizor da radi celu noć...
    Mene bas od televizora nesto pocne da jede po nogama, a nema ni buva ni komaraca pa pochme da me kolje etiketa od majice.. itd.
    Ja ugasim TV da se malo smirim.

    Ja svako vece pre spavanja otvorim knjigu.
    Nekad dva reda, nekad par stranica.. Nekad samo zmirim i trudim se da mislim nesto lepo..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Gledam seriju ili film
    See beauty in everything

  8. #23

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Zatvorim oci u ubacim sebe u neki film...mastam o lepim stvarima,npr da sam vodoinstalater,pa zamisljam kako bi radila taj posao...masta je bezgranicna,tako da uzivam u tomr pred spavanje.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  9. #24

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Mene bas od televizora nesto pocne da jede po nogama, a nema ni buva ni komaraca pa pochme da me kolje etiketa od majice.. itd.
    Ja ugasim TV da se malo smirim.

    Ja svako vece pre spavanja otvorim knjigu.
    Nekad dva reda, nekad par stranica.. Nekad samo zmirim i trudim se da mislim nesto lepo..

    Eh kad dođeš u ove moje godinice neće ti ništa smetati,ni svrbeti nećeš se češati samo ćeš utonuti u san.Davno sm prestala da otvaram knjigu oma ispadne iz ruku


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  10. #25

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Teško se uspavljujem jer uopšte ne želim da spavam.Želim da što više trenutaka provedem u stanju svesnom,da budem svesna svega oko sebe i sama sebe.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #26

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Jednostavno, legnem zatvorim oči, pustim da mi misli i utisci o proteklom danu prođu kroz glavu i od tog haosa meni se prispava....
    Prvi utisak uvek vara

  12. #27

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    ja mogu i stojećke da zaspem..ka' konj..samo mora svijetlo da mi bude ugašeno...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #28

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ja mogu i stojećke da zaspem..ka' konj..samo mora svijetlo da mi bude ugašeno...
    EEEEEEE,što bi volela da vidim kako ti to uspeva,isključila bi sve osigurače


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  14. #29

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Zavisi. Kada sam sam, obično sam na netu dok ne iščašim vilicu od zevanja pa kada legnem zaspim u roku odmah. Međutim, kada mi je tu supruga postoje različite varijante.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #30

    Odgovor: Kako se uspavljujete?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi. Kada sam sam, obično sam na netu dok ne iščašim vilicu od zevanja pa kada legnem zaspim u roku odmah. Međutim, kada mi je tu supruga postoje različite varijante.
    Ma ja dremnem posle ručka a na netu budem i do tri sataponekad,a one varijante,ništa ,prošo voz


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •