ATP turniri - sezona 2010. - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 83
  1. #31

    Odgovor: ATP lista

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    e jeste
    i ja se radujem shto je skupio pare za porez


    Sam ih je zaradio pa nka radi sa njima sta hoce.......

    Svaka cast Nole......jeste bilo tesko ali isplatilo se.....
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: ATP lista

    Svaka čast
    Jeste da je ceo turnir igrao po principu
    toplo-hladno, pa tako i ovo finale,
    ali mi je na kraju drago da je pobedio Južnog,
    da se revanširao za poraz u Roterdamu
    i da je po prvi put odbranio titulu...

    E, sad da se vrati u Bg,
    pa da se lepo pripremi za sledeći vikend
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Cini mi se da je opet imao problema sa disanjem. Servis mu je bio mnogo los. Mnogo je duplih gresaka pravio. Ali, iako nije dobro igrao osvojio je titulu, sto samo moze da mu podigne samopouzdanje za naredni dio sezone. Konacno je pregrmio i tu prepreku u glavi i odbranio titulu.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Mislim da je Novak najbolje fizicki spreman na Turu, osim Mareja mozda. Sve sto on ima od problema je glava.
    Ali, svaka mu cast. Svaki mec je ovde gubio, osim prvog na turniru, i u svakom se vracao i pobedjivao. Nije ih otpisivao kao ranije. A i iskreno, bilo bi sramota da je izgubio ijedan mec kad mu se zreb otvorio kao shaban u folkoteci, i pored takve igre usopeo da osvoji turnir. Doduse, da je sa druge strane mreze bio iko bar malo ozbiljniji protivnik, puk'o bi k'o zvecka.
    Bravo Nole, nadam se da ce mu dalji tok sezone biti bar malo opusteniji, sad kad je barijera broj 2 probijena, i kad je srusen mit o njemu da ne moze da odbrani osvojen turnir.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je Novak najbolje fizicki spreman na Turu, osim Mareja mozda. Sve sto on ima od problema je glava.
    Jeste on dobro fizicki pripremljen, ali cini mi se da problem sa disanjem nije do fizicke pripremljenosti vec da je to problem sa alerijama zbog kvaliteta vazduha.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Nole mi je ukrao dragocjene živce tokom vikenda. Imao je sreću da nije bio neko jači i raspoloženiji da mu uzme odbranu naslova.
    Uzme break, izgubi break...baš je jadno odigrao turnir.
    Nadam se boljem izdanju.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Pobeda Novaka na startu Indijan Velsa


    Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira Masters serije u američkom Indijan Velsu pošto je savladao domaćeg tenisera Mardija Fiša sa 6-1, 0-6, 6-2 po setovima.
    Tokom prvog seta činilo se da će svetski broj dva brzo i lako potući američkog veterana sa kojim je igrao u finalu istog turnira pre dve godine, ali je Fiš odigrao savršen drugi set.Na kraju, ipak se Novak konsolidovao i dobio treći set za pobedu.
    "Imao sam malo i sreće danas.Uspeo sam da izvučem pobedu", rekao je Nole posle meča u kojem je napravio čak 37 neiznuđenih grešaka i napravio devet duplih servis grešaka.
    Upitan šta se to desilo u drugom setu, on je rekao:
    "Mardi je sjajno počeo set a ja sam pravio greške. Malo sam još i umoran od puta i nisam sam dovoljno brzo privikao na centralni teren".
    U trećem kolu protivnik srpskog tenisera biće Nemac Filip Kolšrajber.
    Uspešan početak turnira imao je i Rafael Nadal koji bio bolji od Rainera Šitlera sa 6-4, 6-4 po setovima a pobede su zabeležili i Verdasko, Davidenko, Ljubičić, Izner i Kveri, dok je iznenađenje dana rana eliminacija Hrvata Marina Ćilića.

    ***



    Dušan Vemić plasirao se u drugo kolo turnira kategorije "1000" u Indijan Velsu, u konkurenciji dublova.
    Vemić i njegov partner Hrvat Ivo Karlović, savladali su poljski dubl Marijus Firstenberg-Marcin Matkovski sa 2:0 u setovima 7:6 (8:6), 7:6 (7:3).
    U drugom kolu Vemić i Karlović igraće protiv Španaca Davida Ferera i Alberta Montanjesa.

    MONDO
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Izvuče se Nole protiv Filipa Kohlschreibera (valjda sam dobro napisala , mrzi me da guglam)... 6:3, 2:6, 7:6

    Filip je imao 3 meč lopte...Nole je po nekom nepisanom pravilu odigrao odlično prvi set, u drugom vodio 2:0 i onda je pao sa igrom...kaskao je ostatak meča, gubio u trećem 0:2...ali uspio se nekako vratiti iiii sve začinio koLcetom na kraju.



    Sad gledam Nadal - Ančić...kako je ovo Nadal obučen? Neke havajske gaće na njemu koje se ne slažu ni sa čim. Razmišljam...nisam vidjela normalno obučenog tenisera, ono da je woooow..kao recimo Sharapova ili sestre Williams kod žena.
    Federer je bio ok, ali danas ga gledam u egzibicionom meču, ono za pomoć žrtvama Haitija...on sa Samprasom protiv Nadala i Agassija ..elem...Roger podigao crne čarape skoro do koljena, kao neki ljakse....a patike mu isto crne, više liče na cipele. Bila sam zgrožena.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Sinoć sam se nervirala i mislila sam da odustanem na 3:0 u trećem setu, ali... navijala sam i ...pobedio je...
    Ova njegova igra da dobije prvi set, pa da na pola drugog stane i izgubi, a potom dobije treći set je već postala klasika....Moglo je i da bude drugačije, jer je Nemac imao tri meč lopte na Noletov servis, ali....Nole je stisnuo petlju i odigrao upravo tada kako i treba....

    No, dobro!
    A komentatoru Viškoviću svaka čast za komentarisanje tokom igre. Lepo je rekao ''Ne treba zaboraviti da Nemci igraju dokle god postoji i najmanja nada da mogu okrenuti rezultat. Ne kaže se džabe: postoje ljudi i Nemci!'' Što je najgore, pogodio ga , jer nakon tog komentara, Nemac je dobio 9 uzastopnih gemova!!!
    No, kao i u Bazelu i u Dubaiju Nole po istom scenariu na kraju dobija meč!

    Idemo dalje!
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Ovaj Nole me kosta zivaca i zivaca.......jos jednom je pokazao da je napredovao psihicki i fizicki.......samo tako Nole....
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Sa moje tacke gledista, postoje dve strane medalje ovakve igre.

    Nole i sa 30% svojih kapaciteta dobija dobre igrace i pokazuje zasto je bar po tom segmentu u samom vrhu. Ne otpisuje vise meceve koje gubi nego se bori do kraja i sve poslednje meceve koje je dobio, dobio je na taj nacin. Mentalno jeste sazreo i kad mu igra bude dosegnula istu tacku kao psiha, bice igrac kojeg ce biti jako tesko pobediti.

    Sa druge strane, jako je lose da se trosi toliko puno protiv igraca koji i nisu njegov nivo. Protivnike kao sto je Kolsrajber ili Fis bi trebao da dobija sa mnogo boljim rezultatima, jer ako bude igrao ovako protiv boljih igraca, pojesce ga za uzinu. On vec sad izgleda kao da je kraj sezone, kao da nema gasa uopste, a godina tek sto je pocela.

    U svakom slucaju, bravo Novaku na pobedi, nadam se da ce dalji tok turnira teci lakse.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Samo sam čekala kad će se desiti ovo, da Nole plati danak svih "provlačenja" u Dubai-ju...i desilo se.

    Ali skidam kapu Ljubičiću, održao mu je dobru lekciju, Nole mora malo da se mijenja...negdje griješi...ima odličnu igru, ali nešto fali.

    Mada, fali i Federeru.

    Možda su umorni.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Ljuboooooooooooooooooooooo!

    Prvi set sam počela da gledam..pa me smorio greškama, pa sam prespavala ostatak...probudim se početkom drugog seta. Opet greške...ali ga onda krene nakon jedno odličnog servisa, kao da je sam sebi pokazao da može...a i mislim da je malo utrtao jer je Nadal nasuprot njega.

    Ala ga je Ljubo deklasirao! Tooo majstore!

    3:6 6:4 7:6
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Volim kada neko uživa u tenisu, i mirno igra...i usput u finalu pobjedi Andy-ja Roddicka.

    Svaka čast Ivanu Ljubičiću za veeeelikih 7:6 7:6

    Vraćao je Andy-ju istom mjerom, čak ga prešišao sa as udarcima...ma sve je ferceralo kako treba. Zalazak karijere, ali kakav...pobijediti drugog pa trećeg igrača svijeta. Andy je bio samo stepenica više, iako je mnogo postigao došavši u samo finale Ivan.

    Prvi osvojeni Masters 1000. Vala, zasluženo!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: ATP turniri - sezona 2010.

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Prvi osvojeni Masters 1000. Vala, zasluženo!

    Odlično je igrao Ljubićić!
    Stvarno, jeste bio tesan rezultat, ali sam verovala da može i drugi set da izvuče po istom principu i uspeo je
    Sad, što je u finalu pobedio Roddicka, na ''njegovom'' terenu, tim je pobeda slađa iiii....šta reći - sem: Bravo Ako je i labudova pesma (kako reče komentator) lepo zvuči i izgleda
      Vrh

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. WTA turniri - sezona 2010.
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 07.11.2010, 13:04
  2. ATP turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 17.11.2009, 15:04
  3. WTA turniri - sezona 2009.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 01:01
  4. WTA turniri sezona 2008
    Autor Arthur Dent u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 21:12
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 05:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •