Horoskop za muškarce..Kako da konačno shvatite žene? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41
  1. #31

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Jarac

    Da li znate pred kim stojite? Budite sigurni da cete uskoro i dobrovoljno kleknuti, kada budete shvatili o kakvoj se dami radi.Ono sto bi svakom prosecnom muskarcu slomilo kicmu, ova dama ce izneti tako nenametljivo i dostojanstveno, da cete se zapitati da li ste je uopste dostojni.Ako zakljuci da jeste, budite sigurni da ce vasa ljubav goreti postojano i toplo, kada sve ostale budu sagorele.Odrzavace je plamen njene odgovornosti, duznosti i posvecenja.Sa njom svaki dan neosetno postajete sve bolji i bolji...dok jednog dana ne shvatite da ste od krastave zabe postali princ koji uziva postovanje i autoritet svih oko sebe.Ona je to znala dok ste jos bili zaba, a koliko se dama usudjuje da voli zabca? Vidite li da njena masta ne priznaje nerealne fantazije, jer ona uvek zna krajnji ishod stvari. Sve sto trazi od vas je da pokazate karakter i istrajnost , a ona ce vam rado dati primer, jer to poseduje bar dva puta vise od vas. Kao majka je stroga ali pravedna.Deca ce joj jednog dana vladati sobom i svetom oko sebe.


    pa... ima istine...a ima i preterivanja...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #32

    14 Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku


    Vodolija


    Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.





    Tačnooooooooo

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #33

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Rak

    Sve sto oseca, oseca bar duplo intenzivnije od vas. Uz nju cete najzad spoznati sto to znaci imati pored sebe pravo zensko. Umece u vama da pokrene lavinu sentimenata, tako da vam vise nece biti potebni kanali za kreativno izrazavanje.Sa njom imate sve...od komedije, preko vodvilja, do drame. Ne morate cak ni da idete u pozoriste, imacete ga licno u kuci. A tek kuca? Zivecete u oazi iz hiljadu i jedne noci, okruzeni najukusnijim jelima, koja ce cekati aranzirana "samo za vas" kad se vracate umorni sa posla. Pa kako ne bi ste hrlili takvoj zeni? Deca su joj svetinja, najvaznija stvar u zivotu. Tesko onom ko pokusa da im ucini nesto nazao!Sve sto od vas ocekuje je da je mazite i pazite ...zar ne shvatate koji ste sreckovic ?

    to cemo jos videti...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  4. #34

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    какав хороскоп за мушке, какви бакрачи... и ко још може да схвати жене, посебно када улете у оне њине жуте минуте?
    питам вас ја???
    хихи
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #35

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Vodolija
    Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.

    I'm floating on air..

  6. #36

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Lav

    Sve sto je ona je ono sto se nikad ne mozete ni nadati da cete biti. Jer ona je vas zivot, vasa svetlost, vase nadahnuce. Sa njom niste obican covek, vec supermen, jer kako bi ste inace uopste imali takvu zenu pored sebe? Obozavacete je, jer nikad nece morati da uradi ama bas nista posebno, da bi ste je obozavali. I uvek cete se pitati u cemu je caka? Sve sto radi za vas, radi punim svojim bicem. Necete sresti zenu koje ce vas velikodusnije voleti od nje. Kad se ljuti, ljuti se najlepse na svetu. Kad zahteva, svaka njena zelja za vas je zapovest. Uz nju cete najzad spoznati sta je nesebicna i prava ljubav, zar ne shvatate da ste jedan od retkih? Sve sto od vas trazi je da je obozavate, a sta je to u odnosu na zanos koji vam pruza ? Deca ce joj biti uvek u svemu najbolja...uostalom kao i majka.
    ju ju..gde je ovo bilo kad sam se udavala..da se reklamiram..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #37

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Vaga

    Ona zna sta su to pravi sklad i harmonija i to zna duplo bolje od vas. Ona je cvrsta kao celik kada treba ukloniti prepreke sa vaseg puta i meka kao barsun kada vam treba opustiti napete nerve i povratiti veru u sebe.Suvereno ce vas voditi kroz zivot, ali ce to raditi tako ljupko i zenstveno da necete imati bas nista protiv.Vi znate da ona dise za vas i da ste bez nje pola coveka.Sve sto treba da uradite je da ne dopustite ni da ona bez vas bude pola zene ...nista prirodnije, kada je ona vec od vas stvorila ispunjenu i kompletnu licnost. Obicno je lepa i graciozna, a i kad nije osecacete se bar duplo ruznije i nezgrapnije od nje.I ne samo to, umece od svega oko sebe da napravi sklad i lepotu.Deca su joj omiljena u drustvu i velike estete. Uci ih da je tata Bog.
    Sve mi... imponuje , osim ovog poslednjeg... Nisam rekla sinu da mu je tata Bog I nadam se da se nikad neću toliko istripovati...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #38

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Ma, svaki odlepi kad upozna Vodoliju.

  9. #39

    Odgovor: Horoskop za muškarce..Kako da konačno shvatite žene?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ovan

    Pored nje se prosecno musko oseca kao zensko, jer ona sve moze da uradi bar duplo bolje od vas.I nikada vam zbog toga nece zameriti - uvek ce raditi, stvarati, nadati se i hrabriti vas i kad bi vam sve druge rekle da ste obican mlakonja. Otvorena i cista od vas nece praviti budalu. Neka to slucajno ne pokusa ni bilo ko drugi! Uz nju ne treba da brinite o neprijateljima, jer ce oni pobeci glavom bez obzira kad uvide kakva azdaja vas cuva.Vi ste njeno blago. Deca joj nikad nece biti razmazena i od malena ce ih uciti kako se treba boriti za sopstvene ciljeve. Sve sto trazi od vas je da verujete u sebe, bar onoliko koliko ona veruje u vas. A toliko joj dugujete, zar ne? . Samo uz nju i nikog vise najzad cete shvatiti sta znaci biti pravi muskarac.

    Da, ovde je bas sve tacno od reci do reci....A zbog ovog dela "Neka to slucajno ne pokusa ni bilo ko drugi", sam cesto dobijala grdnje...Moj tata, a i brat, umeli su pobeci od mene kad pocnu sa nekom kritikom, a ja pobesnim...
    Pokusavam ja tu moju osobinu da primirim, ali mislim da mogu da je drzim pod kontrolom samo izvesno vreme...
    Njega samo ja mogu da kritikujem, drugi ne smeju da ga taknu!

    Imam dosta i od Vodollije, zbog podznaka...narocito ovo sto je podebljano

    Vodolija

    Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.

    --------------------------------

    Eto, to sam u nekoliko recenica Ja...

  10. #40

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Citat Joanna kaže: Pogledaj poruku
    Rak

    Sve sto oseca, oseca bar duplo intenzivnije od vas. Uz nju cete najzad spoznati sto to znaci imati pored sebe pravo zensko. Umece u vama da pokrene lavinu sentimenata, tako da vam vise nece biti potebni kanali za kreativno izrazavanje.Sa njom imate sve...od komedije, preko vodvilja, do drame. Ne morate cak ni da idete u pozoriste, imacete ga licno u kuci. A tek kuca? Zivecete u oazi iz hiljadu i jedne noci, okruzeni najukusnijim jelima, koja ce cekati aranzirana "samo za vas" kad se vracate umorni sa posla. Pa kako ne bi ste hrlili takvoj zeni? Deca su joj svetinja, najvaznija stvar u zivotu. Tesko onom ko pokusa da im ucini nesto nazao!Sve sto od vas ocekuje je da je mazite i pazite ...zar ne shvatate koji ste sreckovic ?

    to cemo jos videti...
    Moj znak,ja i moja princeza smo oboje rakovi.Kakva je to romantika ne mozete ni da zamislite

  11. #41

    Odgovor: Horoskop za mushkarce..Kako da konachno shvatite zhene?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    [B]

    Skorpija

    Ona nije zena, vec carobnica koja vas je omadjijala od prvog trenutka. I budite sigurni, unapred vas poznaje bar duplo bolje od vas.Da bi vas usrecila - popece vas na najvise vrhove ispunjenja, da bi vas ocelicila - bacice vas u najdublje ponore iskusenja...ali jedno je sigurno...vi vise necete biti obican covek, vec junak poput Ahila ili Hektora, spreman i zivot da zalozi za samo jedan njen osmeh. Ako je za utehu, i ona bi svoj zivot dala za vas. Dokazite joj da ste toga vredni. Prodjite hrabro sa njom kroz sva iskusenja i nikada, nikada je nemojte izdati. Naucicete sta je prava posvecenost i strast, tako sto cete strastveno voleti njeno srce, telo i duh.Uz nju cete saznati sta je strast odanosti. Sve sto trazi od vas je da joj dozvolite da vam veruje .Decu ce od malena uciti da su predodredjena za velika dela.


    Eto, sada i ja samu sebe konacno shvatila
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Čime odbijate muškarce?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:24
  2. Konačno dobro...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07.08.2013, 21:03
  3. Zašto žene lažu muškarce?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 02.04.2013, 13:36
  4. Petak, konačno!
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 20:14
  5. Čime osvajate muškarce?
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 01:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •