Lulek - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38

Tema: Lulek

  1. #31

    Odgovor: Lulek

    Ma razmazile smo ga, potrcale, spoticemo se u preticanju, a on nas samo kulira i recka
    Zorka, ja mislim da ce on ovu kritiku sa tvoje strane upucenu uvaziti, jel tako Lulek
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #32

    Odgovor: Lulek

    ma nisam ja zaboravio na slatko nego mi je slastičarka bila na godišnjem eli evo jučer je počela radit pa je uspjela nešto napravit

    Lulek vam želi dobar tek !!!!

    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  3. #33

    Odgovor: Lulek



    Pocelo je pocelo
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  4. #34

  5. #35

    Odgovor: Lulek

    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  6. #36

    Odgovor: Lulek

    Hvala vam cure na ljepim čestitkama
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  7. #37

  8. #38

    Odgovor: Lulek



    "Lepo bi bilo umreti za pisaćom mašinom umesto sa dupetom nabijenim u tvrdu gusku. Posetio sam prijatelja pisca u bolnici koji je umirao, milimetar po milimetar, na najgori mogući način. Ipak je tokom svake posete (kad je bio pri svesti) nastavljao da mi priča o svom pisanju (ne kao dostignuću već kao magičnoj opsesiji) i nisu mu smetale moje posete, jer je znao da tačno razumem ono što govori.

    Na njegovom pogrebu očekivao sam da se digne iz kovčega i kaže: "Kinaski, bila je to dobra trka, vredelo je." Nikada nije saznao kako izgledam jer je oslepeo pre nego što sam ga upoznao, ali znao je da sam shvatio njegovu sporu i užasnu smrt. Rekao sam mu jednom, da ga bogovi kažnjavaju zato što je tako dobro pisao.

    Nadam se da nikada neću tako dobro pisati, želim da umrem nad ovom pisaćom mašinom, tri reda pre kraja stranice, s dogorelom cigaretom medju prstima, dok radio i dalje svira.

    Hoću samo da pišem tek toliko dobro da završim tako."



    Čarls Bukovski
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •