Red Star Forever - Strana 4
Strana 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 270
  1. #46

    Odgovor: Red Star Forever

    Predlažem da se ovima što vole Crvenu Zvezdu dele crveni kartoni!
    ma sve su to kompleksi,svesni smo,nego aj,administrator si a i žensko(mada grobarke volim ) pa neću da se raspravljam...a crvene karte bi pre delio ovima što ga bacaju na Al Kaponea...

  2. #47

    Odgovor: Red Star Forever

    Ljudi, nemojmo tako protiv Partizana. Ipak je to naš rival kog treba da poštujemo i tim kom je skoro sigurno obezbeđeno drugo mesto u Jadranskoj ligi, nije neki tamo Svislajon.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  3. #48

    Odgovor: Red Star Forever


    U ime svih u crveno-belom,
    Za zakletvu Zvezdi ja spev'o sam stih
    Ja kunem se srcem i dusom i telom
    Da bodricu, do smrti njih.
    Al' zivot pred nama jos bitaka skriva
    Jer tezak je, tezak , taj fudbalski boj
    Ja znam, Zvezdu ceka jos sto ofanziva
    I zivot joj poklanjam svoj.
    Racunajte na nas.

    Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim
    I mrze nas zato sto uvek smo s' njim,
    Al' sever i dalje odjekuje tom,
    Navijackom pesmom najboljom.
    Racunajte na nas
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #49

    Odgovor: Red Star Forever

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  5. #50

    Odgovor: Red Star Forever

    danas je jedan diwan dan,izgubio partizan u cacku
    red star forewer!

  6. #51

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    danas je jedan diwan dan,izgubio partizan u cacku
    red star forewer!
    .........Docekala kraj tekme sa zadovoljstvom....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #52

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    .........Docekala kraj tekme sa zadovoljstvom....
    Pa sad, da ti ulepšam popodne i veče (naravno i ostalim delijama), evo jedna fotografija koja će ti dočarati radost navijača Hajduka iz Kule posle večerašnje utakmice sa Crvenom zvezdom i poraza CZ na svom terenu od 1:2 . Baš mi vas je bilo žao, nisam uživao kao ti .



    ZULU, ZULU orilo se "Marakanom" večeras u beogradu!!!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #53

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad, da ti ulepšam popodne i veče (naravno i ostalim delijama), evo jedna fotografija koja će ti dočarati radost navijača Hajduka iz Kule posle večerašnje utakmice sa Crvenom zvezdom i poraza CZ na svom terenu od 1:2 . Baš mi vas je bilo žao, nisam uživao kao ti .



    ZULU, ZULU orilo se "Marakanom" večeras u beogradu!!!
    desava se to i nama moramo dati nadu nekim ekipama.............mada pamti velika ZVEZDA i bolja vremena
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #54

    Odgovor: Red Star Forever

    u iščekivanju 21.-og i gledanja novog sastava omiljenog nam kluba

    opet neki indijanci ili ovog puta stvarno znalci...

  10. #55

    Odgovor: Red Star Forever



    idemoooo nanananananananannana



    ooooooo nanananananna





  11. #56

    Odgovor: Red Star Forever

    Zvezda je Zvezda! I kada joj je teško i kada je najbolja - što je uvek!

    Pa prvo pitanje kad sam se svojevremeno upoznavala nije bilo kako se zoveš već za koga navijaš?! Drugi klub nije imao šanse! Tako mi je i dete vaspitano!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  12. #57

  13. #58

  14. #59

    Odgovor: Red Star Forever

    ošarkaši Partizana savladali su Crvenu zvezdu u derbiju 21. kola NLB lige 85:82 (17:20, 21:21, 16:23, 31:1 nakon sjajne igre u poslednjoj četvrtini.

    Crvena zvezda je vodila u većem delu meča ali su "crno-beli" sjajno odigrali poslednji period u kojem je blistao Novica Veličković sa 17 od ukupno 20 svojih poena, a osvojio je i odlučujuću loptu šest sekundi pre kraja. Veličković je imao i 12 skokova. Odlično je odigrao Stifon Lazmi sa deset poena i osam skokova. Kod Crvene zvezde najbolji je bio Marinović sa 17 poena.

    Crvena zvezda je sjajno otvorila utakmicu i nakon četiri minute bilo je čak 12:1, ali je ostala bez Robertsa koji se povredio. Ipak, Partizan se u drugom delu prve četvrtine potpuno vratio u igru i poenima Tripkovića, Božića i Tepića došao na 20:17. Posle svega tri minute igre u drugom periodu crno-beli su potpuno preokrenuli rezultat i koševima Stifona Lazmija poveli 26:24.

    Zvezda se ipak vraća i ponovo prelazi u vođstvo nakon sjajne serije od 11:0 kojom je stigla do 35:26. Ovaj period utakmice obeležio je očajan šut Partizana za dva poena (3 od 12) dok je s druge strane Zvezda šutirala preko 60 procenata.

    Seriju crveno-belih koja je trajala skoro dva minuta prekida Tepić sa slobodnih bacanja, a vrlo brzo Partizan postiže nove poene i smanjuje na 35:32. Do kraja poluvremena igralo se poen za poen da bi se prvi period završio prednošću Crvene zvezde 41:38.

    Prvo poluvreme su obeležili Oliver Stević, koji je za Zvezdu postigao 12 poena, bez promašaja iz igre (5/5 za dva), dok je kod Partizana sjajno odigrao, naročito u završnici poluvremena, centar Žarko Rakočević koje je ubacio 11 poena (5/6 za dva).

    Partizan je potpuno dominirao u skoku (16- ali je imao i više izgubljenih lopti (10-6).

    Velikih problema zbog ličnih greški imali su Lazmi i Štimac koji su već u prvih desetak minuta imali po tri prekršaja.
    BB
    BB

    Drugi deo igre otvorio je Petar Božić svojom trećom trojkom, a već u sledećem napadu Veličković zakucavanjem postiže svoje prve poene i dovodi Partizan u vođstvo.

    Zvezda ponovo pravi seriju, ovaj put 15:4 kojoj je doprinela i tehnička greška trenera Partizana Duška Vujoševića. Odlično je odigrao Elmedin Kikanović koji je postigao osam poena. Trojkom Marinovića u poslednjim sekundama treće četvrtine Zvezda na kratku pauzu odlazi sa deset poena prednosti (64:54).

    Na početku četvrte četvrtine Partizan pravi seriju od 12:4, a deset poena postigao je Novica Veličković.

    Poenima Lazmia i Veličkovića Partizan dolazi i do sedam poena prednosti. Nastavak perioda obeležile su lične greške koje su mnogo više opteretile Zvezdu jer čak četvorica njenih igrača su imala po četiri penala. Ipak, crveno-beli smanjuju prednost večitog rivala i ulaze u uzbudljivu završnicu.

    Zvezda trojkom Marinovića i koševima Kovača sa slobodnih bacanja smanjuje na samo jedan poen prednosti. U poslednjem napadu Partizana loptu je dobio Vitkovac koji je odmah fauliran. Bivši igrač Zvezde promašio je oba slobodna bacanja ali je fantastični Veličković odlično skočio i osvojio loptu koja je Partizanu donela pobedu za revanš Zvezdi za poraz u prvom delu sezone ali i verovatno osiguranu prvu poziciju pred završnicu takmičenja.

    Veličković je bio MVP utakmice sa 20 poena i 12 skokova, Lazmi je ubacio deset uz osam uhvaćenih lopti, a dvocifreni učinak imali su i
    Tepić sa takođe deset poena i Rakočević koji je svih 11 postigao u prvom poluvremenu.

    Kod Crvene zvezde Marinović je imao 17 poena, Stević 12 (sve u prvom delu), Dragićević 11, Kovač i Kikanović po 10.

    Utakmicu je obeležio veliki broj faula (61) s obe strane što je dovelo do velikog broja slobodnih bacanja. Zvezda je šutirala 28/35, a Partizan veoma loših 65% (28/43). .

    Partizan je potpuno dominirao u skoku sa 34 uhvaćene lopte (12 u napadu), naspram Crvene zvezde sa 24 (svega 5 u napadu). Iako su u prvom poluvremenu imli čak deset izgubljenih lopti, košarkaši Partizana su u drugom delu izgubili svega četiri pa su oba tima završila sa po 14 greški.

    Crno-beli sada imaju skor 19-2 i ubedljivo su prvi ispred Zvezde koja je zabeležila peti poraz.

    MNOGO SMO NAJJAČI

  15. #60

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    MNOGO SMO NAJJAČI
    Ti i nisi bas neki grobar? Ovo je krilatica navijaca Vojvodine

    A to ko je najbolji, videcemo 21.

Strana 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 15:02
  2. Star Trek ili Star Wars?
    Autor Galahad u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 21:05
  3. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 15:17
  4. Nba All-star Weekend 2009 Phoenix
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 16:07
  5. Recept za viršle star 600 godina
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.11.2007, 10:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •