Red Star Forever - Strana 11
Strana 11 od 18 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 270
  1. #151

    Odgovor: Red Star Forever

    Moja mlada glava je sasvim u redu, cenim Vašu zabrinutost za mentalno zdravlje moje malenkosti. Nikad nisam i neću izgovoriti uvredu na račun Partizana. Ono što pojedinac smatra uvredom često varira, te se ovom prilikom neću osvrtati na Vašu interpretaciju uvredljivog.

    Ono što me zanima je moj klub. A taj moj klub je uvek uspevao da se podigne iz pepela, i ovaj put će. Pozivam sve ljude kojima je Zvezda u srcu da nam se pridruže na Marakani, da pokažemo još jednom kako se navija, bez pominjanja bilo kog drugog kluba, kao i uvek do sada.

    Komšijama s tamne strane brda želim srećno opraštanje od evro kupova uz poklon: Fljamurtarijske tikve, sveže dopremljenje iz Nikozije.

  2. #152

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku

    Komšijama s tamne strane brda želim srećno opraštanje od evro kupova uz poklon: Tikve iz Fljamurtarija, sveže dopremljenje iz Nikozije.

  3. #153

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Moja mlada glava je sasvim u redu, cenim Vašu zabrinutost za mentalno zdravlje moje malenkosti. Nikad nisam i neću izgovoriti uvredu na račun Partizana. Ono što pojedinac smatra uvredom često varira, te se ovom prilikom neću osvrtati na Vašu interpretaciju uvredljivog.

    Ono što me zanima je moj klub. A taj moj klub je uvek uspevao da se podigne iz pepela, i ovaj put će. Pozivam sve ljude kojima je Zvezda u srcu da nam se pridruže na Marakani, da pokažemo još jednom kako se navija, bez pominjanja bilo kog drugog kluba, kao i uvek do sada.

    Komšijama s tamne strane brda želim srećno opraštanje od evro kupova uz poklon: Fljamurtarijske tikve, sveže dopremljenje iz Nikozije.
    ...ckode...imitiranje starijih u pisanju postova,je samo bleda kopija i los pokusaj da budes originalan i duhovit...probaj malo da budes svoj...pa makar pisao i o sunguzingungu...
    ...ja vama ne zelim nista...kao klubu...tebi licno zelim da izrastes u pametnog i normalnog coveka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #154

  5. #155

    Odgovor: Red Star Forever

    crvena zvezda 0-1 dinamo tbilisi

  6. #156

    Odgovor: Red Star Forever



    Šta je ovo, već 2:2...sad kad sameljemo...

    A ti mali ne možeš da se uzdržiš, a?

  7. #157

    Odgovor: Red Star Forever

    ja sam samo napisao tada aktuelni rezultat

  8. #158

    Odgovor: Red Star Forever

    ...cigani nemam rechi...iako vas mrzim...svaka chast...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #159

    Odgovor: Red Star Forever

    Ćuti....još 3 minuta...

  10. #160

    Odgovor: Red Star Forever

    svaka chast na plasmanu daljekako reche angus iako vas ne gotivim ali ovo je bilo neam rechi..............eh da je partizan pokazao barem delic vase pozrtvovanosti

  11. #161

    Odgovor: Red Star Forever

    Jebote...da priznam, nisam imao živaca da gledam...mi, najjači...


  12. #162

    Odgovor: Red Star Forever

    Zbog ovakvih utakmica obožavam fudbal! Svaka im čast..totalno zasluženo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #163

    Odgovor: Red Star Forever

    Volim..ma šta volim, obožavam ovaj klub ovo je najveća sportska organizacija koju je istočna Evropa ikad videla! Uz Zvezdu se tuguje i plače, ali se i veseli do neba Srce mi je puno, ovaj tim je ostvario sve moje želje za ovu sezonu, sad nek' bude šta biti mora, ali za ovaj klub ću do smrti navijati!

  14. #164

    Odgovor: Red Star Forever

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    ali za ovaj klub ću do smrti navijati!
    Pre nekoliko godina Delije upale na trening fudbalera Zvezde, naudarale svoje ljubimce (sa izvesnim osećajem za ''ferku'', 11:11, što mu dođe kao neka vrsta utakmice), gnevni zbog loše igre kluba koji je onomad bio prvak Evrope (a i šire), ali teško da će ijedan od tih besnih i razočaranih momaka prestati da navija za Zvezdu ili da će ove zime kupiti crno-beli šal da mu greje dušu i telo. Ovih dana se navijači Partizana jako jede na svoj klub, psuju, pljuju i svašta još, ali ne prestaju da navijaju za Partizan.
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/m...-vernost-4619/
    prva ljubav
    detinstvo

  15. #165

    Odgovor: Red Star Forever



    smajli umesto bilo kakve reci
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 11 od 18 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 15:02
  2. Star Trek ili Star Wars?
    Autor Galahad u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 21:05
  3. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 15:17
  4. Nba All-star Weekend 2009 Phoenix
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 16:07
  5. Recept za viršle star 600 godina
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.11.2007, 10:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •