Zena na jedan dan - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Zena na jedan dan

    Zavisi da li sam depilirana žena ili malo maljavija...ako je ovo drugo onda bih morala da poranim i izdepiliram se,pa redom...Kupila bih vibrator jedan vaginalni,drugi analni da vidim gde mi šta staje i koliko i koji je doživljaj...Usput oduvek znam da orgazam kod žena ne mogu da doživim tako što će mi se prepričati,kao što žene ne mogu znati kako je ejakulirati i šta osećam tada.

    Otišla bih posle svih tih proba,napucana,do nekog lokala sa stilom da nađem nekog kome se diže da me zvekne u toaletu kako najbolje može,možda bih probala semenu tečnost,ali ja da mu je iscimam manuelno...malo popila i sabrala se,pa otišla negde da nađem partnera za krevet,jer toalet je jedno,a komfor sasvim drugo,mada oboje pretpostavljam imaju svojih draži...

    Elem uveče bi našla neku budalu nalik meni da vidim kako je kada se okupam u znoju tela svog i njegovog,radila sve što mislim da žena treba u sex-u da uradi i to bi bilo to...

    Jbg ne mogu da rodim dete za dan,zaposlim se ili kupujem garderobu i parfeme kada već sutra pomenuto gubi svrhu,jer sutra sam opet muško...

    Proverila bi svoju čulnost da rezimiram na kraju...dokle seže...znam ja i sada mnogo,ali nije na odmet potvrditi sve i iz ženskog ugla...Dobra tema,naročito što je na samo jedan dan...da je dva dana sumnjam da bih išta napisao...

  2. #17

    Da smo žensko samo jedan dan...

    Postoji tema "Da smo muško samo jedan dan..." pa nije fer da ne postoji i "Da smo žensko samo jedan dan..."

    Dakle sta bi vi kao musko uradili da ste zensko samo jedan dan u svom zivotu ?

  3. #18

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Ja bih bio lezbo devojka tog dana i silovaola bih neku devojku ukoliko ne nadjem lezbo curu tog dana

    To mu dodje kao neka sexualna fantazija a ko zna sta bih stvarno uradio kada bi to bilo i zaista moguce verovatno bih iz znatizelje radio neke uobicajene stvari kao npr isao bih u solarijum (da se nagledam dobrih parcica ) ili na aerobik (iz vec pomenutog razloga ) itd....

  4. #19

    14 Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Čarli... sve što si nabrojao, možeš da sprovedš u delo, bez obzira na pol...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Bas me zanima da li ce i jedan reci...kako bi voleo da oseti kako je biti majka
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    ...ne znam da li sam vec pisao na ovu temu,ali...sto kaze jedan moj prijatelj...da sam ja zensko...vezao bih krevet na ledja...i ides tako ulicom...vidis dobrog frajera...samo se izvrnes na djale...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #22

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Čarli... sve što si nabrojao, možeš da sprovedš u delo, bez obzira na pol...
    mozhda je hendikepiran jadan

  8. #23

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    mozhda je hendikepiran jadan
    Bravo ! :aplauz: Imas odlican smisao za humor mali
    (hteo sam da ti dam repuaciju zbog tvoje duhovitosti ali ne dozvoljava mi forum jbg)

    Makse mogao si da odgovoris na pitanje kad si vec pisao ovde.

  9. #24

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    da sam kojim sluchajem zenka,swe bi tupawce 'izUo'...ostawiLA bi ih na suwO...i odma bih postaLA wecinski wlasnik neke extra kompanije

  10. #25

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Žensko na jedan dan?

    Nemam toliko mašte! Ni sličajno! Ni sekund! Nikad! Zajebi!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Ovaaaj...pa, morao bih da budem jaaaako dobra riba, fasujem nepristojnu ponudu kao Demi Mur u onom filmu, prihvatim je i sutra se probudim kao muško sa milion dolara.


    Iz mesta kupim buljuk žena.

  12. #27

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Mislim da bi prvo mor'o da se izdepiliram , pa bi kupio bony (?) sa krilcima, sa njima, izmedju ostalog, mogu i da jedrim a to bas ne znam.. i naucio bih da prevrcem okicama...
    ali neka hvala, verovatno da bi od toliko kupki, krema, sampona i da mi svaka druga recenica obavezno bude 'imam decka' totalno zaglupavio i zaboravio da se vratim.
    No, najverovatnije bi' dan proveo igrajuci se sisama

  13. #28

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    ... Dakle sta bi vi kao musko uradili da ste zensko samo jedan dan u svom zivotu ?
    Ih, šta bih uradio
    Garant bi to bio "jedan od onih dana"
    ...pa onda ne bih znao šta da radim
    ...pa bih bio u nedoumici: ulošci ili tamponi
    ...a ona bi mi ostatak dana prošao u kupovini istih
    mislim, pored silnih reklama kako bih se tek tako odlučio za neke posebne
    dal' sensitive fresh, dal' sa krilcima, ili one sa plavim gelom, dal' ultraextrasuperhigh tanke...

    Da, i verovatno bi me bolela glava


    Neka hvala, nije to za mene

  14. #29

    Odgovor: Da smo žensko samo jedan dan...

    Ja bih...verovatno morao da budem... lezbejka..

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Brak, zena, ili ljubavnica?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 10:06
  2. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  3. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  4. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14
  5. Dan zena 8.mart
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.03.2009, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •