Najgore bračne osvete
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Najgore bračne osvete

    Jedan francuski internet sajt objavio je nedavno listu pet najgorih bračnih osveta u protekloj godini.



    Na prvom mestu ove liste je 25-godišnji Amerikanac Pol Vud koji je u besu bacio mačku na svoju suprugu, ali životinja, iako joj je pala na leđa, nije povredila ženu.
    Drugo mesto zauzela je neimenovana Kineskinja koja je zapalila 400 mobilnih telefona koje je prodavala sa svojim suprugom. Treći je Amerikanac Herbert Kadvel koji je, u želji za malo privatnosti, za bravu svoje sobe vezao kabl od 110 volti kako njegova supruga ne bi mogla da uđe.
    Specijalitet od psećeg izmeta koji je servirala svom mužu obezbedilo je jednoj Škotlanđanki četvrto mesto na ovoj iščašenoj listi. Kada je njen muž počeo da jede, osvetnica je prsla od smeha, a kasnije je na sudu priznala krivicu za nesavesno ponašanje.
    Na petom mestu našla se žena koja je zapalila muževljev penis dok je nag gledao televiziju i pio votku. Predstavnik policije je kasnije izjavio da se nesrećni suprug potpuno oporavio od opekotina.

    Izvor: Blic


    Čuj zapalila mu penis

  2. #2

    Odgovor: Najgore bračne osvete

    Ovo za penis je i mene zabolelo dok prochitah jaadan

    Ja sam imao slicnu osvetu u komsiluku kao ona za mob telefone, zena je namerno radila na tome da se prodavnica koju su zajednoi drzali zatvori tako sto nije vodila racuna o robi kojoj je istekao rok trajanja pa im je inspekcija zatvorila..ipak mislim da to nije bilo samo izmedju njih dvoje mislim zamislite one koji su jeli tu 'ranu

  3. #3

    Odgovor: Najgore bračne osvete

    Šta je on mislio, da će dobiti malo indijanske vatre?

    Inače...meni su najbolje osvete, muževima...ako voze dobra kola, onako ginu za njima...unakaziti ih do neprepoznatljivosti. I'm mean.

    Jedan stariji film, sa Michaelom Douglasom.. "Rat ruža" je super za te bračne razmirice. Lako je kad si s nekim dugo u braku, znaš gdje ga/je najviše boli...

    Opet da se vratim na penis ...ili je muž bio božesačuvaj pa je tim paljenjem pokušala da spasi sve žene koje bi mogle doći u doticaj sa istim....ili je svakamudala...pa puka ljubomora.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Najgore bračne osvete

    Ipak mislim da je to bio atak na simbol njegove muškosti

    Samo nisam baš sigurna kako je to uspela da odradi kako nije osetio da mu se radi o glavi

  5. #5

    Odgovor: Najgore bračne osvete

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Samo nisam baš sigurna kako je to uspela da odradi kako nije osetio da mu se radi o glavi
    Dajem ruku u vatru da ga je uvjerila da će mu biti lijepo. A onda kabooom.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Najgore bračne osvete

    Pa kazu da je pio votku.. mozda je bio tresten pijan pa nije osetio

    Meni je ipak onaj specijalitet od izmeta bio.. skroz specijalan..
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.05.2017, 00:23
  2. Najgore reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 259
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 10:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •