Po čemu ćete pamtiti 2009. godinu? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    - poseta moje cerke; predivnih mesec dana druzenja, uzivanja, smeha... Ehhhh
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    totalno konfuzna godina u svakom pogledu mnogo dobrih ali i mnogo loših stvari me je zadesilo one dobre ću svakako pamtiti a one loše su bile jezivo loše pa će mi trebati malo više vremena da ih zaboravim.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Bilo je losih stvari:
    Jedno veliko razocarenje u ljude koje sam smatrala bliskim, sto je rezultovalo prekidom dugogodisnjeg prijateljstva.
    Problem koji me skupo kostao.
    Zdravstveni problemi koji su mogli da me skupo kostaju, srecom naslo se resenje.
    Umalo da izgubim tatu.

    Ali bilo je i dobrih:
    Upoznavanje uzivo sa nekoliko ljudi sa ovog foruma
    Jedno poznanstvo koje je preraslo u divno prijateljstvo
    Uspeh u poslu
    Resenje nekoliko vecih problema


    A najdraze od svega - jedan divan poljubac s kojim mi je zapocela godina ....
    Poruku je izmenio Bombica, 12.12.2009 u 22:57

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Jedna od najgorih, ma najgora..ne mogi iscekati da prodje..
    Mada..i kad prodje, muke ostaju i za sledecu godinu..

    U maju saznam da cerkica ima recidiv tumora, da mora treca operacija, a operacija bila tek 28 oktobra..a izmedju pakao..ma pakao je nista cini mi se..
    Lekari, konzilijumi, snimanja, price o amputaciji ruke, najgorim dijagnozama..da ne pozelim najgorem neprijatelju..koliko snage, borbe je trebalo da budemo gde smo sad..koliko nervoze, kidanja, koliko pojedenih suza..

    I bice jos teskih godina predamnom, ali samo neka ova prodje..samo neka prodje..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Kad pogledam unazad, bila je lepa godina.

    Onako, ispunjena ovim i onim. I bilo je mnooogo lepih trenutaka.

    Pamtiću je po njima.

    Po tom što sam bio stvarno srećan, ponekad. Možda je i mene neko voleo, malčice barem. Po uživanju u nekim prijateljstvima koja traju decenijama i onim drugim, skorašnjim. Po Koenovom koncertu. Po srebrnoj medalji naših u basketu. Po tome što sam video slike lokalnih moderatorki u kupaćem . Po Dunavu. Po jednoj senki koja ne dozvoljava da se materijalizuje.





    Po tome što Sqwočkica više ne stanuje ovde. Nije baš sve uvek ni logično, ni ispravno, ni pravedno.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    paaa, sve u svemu nije bilo loshe.. blizhi se kraj godine i nadam se samo da oko 27. nece biti magle.. sadjenje smrdljivih trava u septembru je i vishe no uspjeshno bilo.. godishnje okupljanje u Transilvaniji je proshlo bez vecih posljedica.. izbacili su na trzhishte novi model SpidiMetle.. i izuzev nekih tehnichkih problematika nije losha, ali o funkcionalnosti necemo ovdje.. Sjeverni Vjetar je bio i vishe no oshtar i donio mi pregrsht nekih mio-mirisa koje sam spremila u teglice za zimnicu.. zemlja je i dalje meka, shto ukazuje da ce zima biti i vishe no sumnjiva.. u junu smo odletili do Corave Zore i tamo je sve teklo ko po loju.. chika Pera Kinez mi je uvalio mnogo manje bespotrebnih stvari no proshlih sezona.. a ja njemu zauzvrat obavila neke poslove tamo na jugu.. Sova se gubila ove godine mnogo manje nego prethodnih.. a i mnogo manje cuga nego prije (pitam se shto je tome razlog ).. nocni letovi su uglavnom zavrshavali uspjeshnim poletanjem, i nech manje uspjeshnim sletanjem.. zakachila sam stogodishnji plasht, koji mi sashio Ucha Charobnjak, i to pri sletanju kod Jezha Bez Bodlji (a tol'ko sam puta spomenula da sredi taj prilaz na krov).. nadam se da ce i sljedeca biti ovako bogata iskustvima!!!

    ae
    Poruku je izmenio yige_gui, 15.12.2009 u 23:59
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    po tome sto sam izgubio jedan zub
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Citat Nesicaaa kaže: Pogledaj poruku
    po tome sto sam izgubio jedan zub
    Mora da je bio mlecnjak
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Dve osobe su ove godine ostavile jak utisak na mene. Upoznala sam ih dok sam lezala na Banjici. Mlada zena, kojoj je amputirana noga da bi prezivela, a koja je ipak sa osmehom na licu, uspravne glave koracala uz pomoc staka hodnikom. Decko, tri godine mladji od mene, fudbaler, prerano je odrastao i shvatio neke stvari u zivotu. Hemoterapija umesto treninga, ali se i dalje hrabro bori i znam da ce biti dobro, verujem u njega.
    Utvrdila sam ove godine neke stvari ..nikad nemoj odustati, uzivaj u svakom trenutku, stalno se smej, budi optimista, radi stvari koje te cine srecnom, budi okruzena ljudima koji su ti dragi i nemoj se plasiti da volis i da kazes ono sto mislis jer nikad ne znas sta sutra donosi..
    Ovu godinu cu pamtiti i po nasmejanom licu doktora posle operacije noge, pretrcanim kilometrima, polozenim ispitima, jednoj sahrani.. odlascima u Beograd, svim tim provedenim satima u vozovima, i naravno, po susretu kod Hrama sv. Save sa jednim dragim deckom koji mi iznova izaziva osmeh na licu. (:
    Citius, Altius, Fortius.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Na zalost, ne bas po lepom, ali kako peva Gabi, Pamtim samo srećne dane...trudim se da zaboravm.
    Kako se nagovestava, sledeća će biti bolja, ali ne u onom što mi je najbitnije, no, daj šta daš...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Opet nisam dobila božićnicu
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Pamtiću je po tome što sam uspeo da "izalhemišem"indignaciju do te mere da je iz tečnog stanja praktično prešla u čvrsto..Pamtiću je po izneverenim obećanjima i očekivanjima,pamtiću je po neizneverenim slutnjama i pretnjama..U stvari neću ni da je pamtim,izbrisaću je sa harda..jedini je problem što u emocionalnim hardovima nema defragmentacije..ostaju ružne rupetine,zauvek..
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    Pa ova 2009-a mi i nije bila nešto sjajna, nadam se da će sledeća biti bolja
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    i taman pomislim da su stvari krenule na bolje, shipak
    vrati se sve kao bumerang i to na sam kraj godine....
    vreme koje sam nekad obozavala i cekala s radoscu

      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Po čemu ćete da pamtite 2009. godinu?

    jedna od najgorih godina...

    no zavrsetak ce biti ok... preziveo sam...
    na prolece cu opet saditi cvece...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ovu godinu ću pamtiti po..
    Autor little fairy u forumu Pričaonica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 23.12.2015, 17:06
  2. Po čemu ćete pamtiti 2008. godinu?
    Autor memento u forumu Spomenar
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 17.01.2009, 05:02
  3. Godišnji horoskop za 2009. godinu
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 00:10
  4. Ponavljati godinu
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.08.2008, 20:01
  5. Pamtiću proteklu godinu po...
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 00:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •