Predsednički izbori u Hrvatskoj
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Ne znam koliko znate 27.12.2009.g. održavaju se predsednički izbori u Hrvatskoj. Ovi predsednički izbori u Hrvatskoj su od iznimne važnosti povesno i politički da komunizam ostane čvrsto u sedlu Banskih dvora. 12 JE predsedničkih kandidata : drug predsednik Ivo Josipovič, Milan Bandič, Damir Kajin, Vesna Pusič ovo su dobri komunistički kandidati a ostalo je ustaško zlo : Andrija Hebrang , Miroslav Tuđman , Jurčevič ( taj je okorjelji mrzitelj maršala Josipa Broza Tita proklet bio ) , Dragan Primorac , Nadan Vidoševič, Vesna Škare Ožbolt. Ja ču kao vojnik komunizma naravno izač na izbore i glasat ću za druga predsednika Ivu Josipoviča. Da se Milan Bandič nije kandidirao drug predsednik Ivo Josipovič već bi bio na pragu pobede u 1.krugu , ovako če u 2.krug ući drug predsednik Ivo Josipovič i Milan Bandič. U Srpskom je interesu da novi predsednik Hrvatske bude komunist Ivo Josipovič i preporučam svim srbima sa prebivalištem u Hrvatskoj s pravom glasa da izađu na ove predsedničke izbore i podrže komunistu druga predsednika Ivu Josipoviča jer Bože sačuvaj ako novi hrvatski predsednik bude ustaški kandidati Andrija Hebrang, Miroslav Tuđman, Jurčevič. Molim hercegovce kad već nečete glast za našeg druga predsednika Ivu Josipoviča glasate za hercegovca Milana Bandiča. Nemojte glasat za prokletnike Andriju Hebranga , Miroslava Tuđmana, Jurčeviča, Nadana Vidoševiča. U anketama ubedljivo vodi drug predsednik Ivo Josipovič sa blizu 35 % , napominjem postotak u korist druga predsednika Ivu Josipoviča bila bi i puno veča da se nije kandidiro Milan Bandič koji u anketama ima 18 % i ti bi glasovi također išli drugu predsedniku Ivi Josipoviču. Treči po anketama je Nadan Vidoševič sa 12 % , četvrti Dragan Primorac 10% , ostali po anketama imaju mizeran postotak od 3-7% , napomena nije uračunato glasovi dijaspore. Eto brzo će 27.12.2009.g. komentirajte za koga ćete glasat koji od predsedničkih kandidata simpatizirate. Ovo su vrlo bitni izbori i mora biti nakon Stjepana Mesiča novi Stjepan Mesič tj. drug predsednik Ivo Josipovič. Živio 3 predsednik Hrvatske drug predsednik Ivo Josipovič.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Svaki put me ostaviš bez riječi..

    Izaći ću na glasovanje a tko će pobrati moj glas, nije bitno. Ali je, što se karaktera tiče, totalna suprotnost Mesiću (ne mrzim ga) i nekako vidim da će napraviti dar-mar a to je ono, po mojem mišljenju, što Hrvatskoj treba.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Svaki put me ostaviš bez riječi..

    Izaći ću na glasovanje a tko će pobrati moj glas, nije bitno. Ali je, što se karaktera tiče, totalna suprotnost Mesiću (ne mrzim ga) i nekako vidim da će napraviti dar-mar a to je ono, po mojem mišljenju, što Hrvatskoj treba.
    Little Fairly nečeš valjda glasat za ustaške prokletnike Andriju Hebranga , Miroslava Tuđmana , Jurčeviča, Nadana Vidoševiča. Ako ne simpatiziraš druga predsednika Ivu Josipoviča glasaj za Milana Bandiča, Vesnu Pusič, Damira Kajina. Ne glasaj za ustaške prokletnike. Hercegovci za koga čete glasat? Da se niste usudili glasat za ustaške prokletnike jer u slučaju poraza vaših ustaških prokletnika , a ako ste glasali za njih jadna vam majka. Nečete uspet sprečit pobedu komunističkog kandidata druga predsednika Ivu Josipoviča. HA,ha ha.....
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    U drugi krug predsedničkih izbora ušli su fala Bogu 2 komunista : drug predsednik Ivo Josišpovič i stranački mu drug Milan Bandič. Pustite to što je Milan Bandič trenutno izbačen iz SKH(SDP) zbog političkog partijskog neposluha jer se kandidiro za predsednika. Ja sam sretan da se i drug Milan Bandič kandidiro jer tako je omugočeno da komunizam ima oba predstavnika u 2 krugu. Drug predsednik Ivo Josipovič osvojio je 33 % glasova, Milan Bandič 16% , treči je ustaški prokletnik Andrija Hebrang sa 12% , Nadan Vidoševič 11% , ostali su ispod 10% i ne treba ih pominjat. Zahvaljujem hercegovcima što su poslušali moj savjet da ako ne žele glasat za druga predsednika Ivu Josipoviča da glasaju za druga Milana Bandiča . Sretan sam da su napokon hercegovci okrenuli leđa prokletom HDZ i glasali za druge. Milan Bandič je osvojio u dijaspori više od 50% glasova i hvala Bogu to mu je bilo dovoljno da ostane ispred ustaškog prokletnika Andrije Hebranga. Sad se lakše diše. Ustaški prokletnici su uništeni i komunizam če vladat i sljedečih 5 godina u Banskim Dvorima na Pantovčaku. Svejedno je hoče li to bit komunist Ivo Josipovič ili komunist Milan Bandič. Ja ču biti zadovoljan u oba slučaja , prednost ču dat Ivi Josipoviču. HE he,he patite ustaše komunist će bit novi predsednik .
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Uzdržite se od kvalifikacija vezanih za ustaštvo predsedničkih kandidata.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Требао би неко ЈосиповиЧу, БандиЧу и ПусиЧки да јави да су они добри комунистички кандидати...

    Нисам нешто заинтересован за комшилук, кога год да изаберу не верујем да ће искрено радити на поправљању односа са Србијом, али запрепастио ме генерално гледано низак "квалитет" понуђених кандидата... па тај човек који је био други на изборима је кловн, његов интелектуални ниво је критичан... за њега је Тома Николић факултетски образован... тог ЈосиповиЧа не знам... али умро сам од смеха кад сам видео да неки лик у свом споту спомиње да се "као форензичар борио против криминала", па онда иду снимци он у белом мантилу нешто тамо испитује... Грисома за преЦедника!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Ja sam tipovala na Ivu Josipovića, i vidim da i veći dio Hrvatske, koji je uopšte glasao, misli tako. Nekako mi je bolje da pobijedi neko iz SDP-a ...nego ne daj Bože A. Hebrang ili M. Tuđman. A o Bandiću nemam nikakvo dobro mišljenje, on meni uopšte nije za politike..mislim da bi se bolje snalazio na placu ...govori kao neki ljakse...uvijek se poziva na institucije vlasti...zataškava svoje koruptivne djelatnosti...javnost o tome zna, a on prodaje neku svoju "trčim svako jutro, imam pse...volim porodicu...ostavljam vijenac po klizavom spomeniku palim borcima" veličinu.
    Eh kud Stipe ne može još da gura.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Ja sam tipovao na to da dodje ko god zbog Ekonomske razmere sa Hrvatima.Sve se vrti oko novca i to me jedino interesuje
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Ja sam za to da bude Ivo Josipovic, Bandic je najobicniji populista, lupez.... A Josipovicu cim zameraju da mu je Hag drazi od hrvatskih generala... E dobar je :D
    Inace HDZ je pukao jer su se izdvojili od HDZ-a onaj Dzordz Kluni i jos jedan.... Primorac cini mi se. Inace bi ti ustasoidi dobili gotovo koliko i Josipovic, svaki je imao oko 11, 12 %. Mislim ja sam od tog Hebranga kad sam ga prvi put videla mislila da je neki levak koji se pojavio kao i onaj Baja iz Slavonije, prica tu kako slusa Tompsona u kolima i sl. Kad ono umalo da udje u drugi krug.
    Go IVO

    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Morma priznati da me ovi izbori u Kroata i nisu preterano zainteresovali. Znam za osnovne osobine onih najpopularnijih, ali ne vidim nikakav razlog za verovanje da će se bilo šta promeniti u vezi njihovog odnosa sa Srbijom i prema Srbiji. Isto tako, položaj srba u Hrvatskoj neće se promeniti nimalo bez obzira ko pobedi, jer predsednik i tako nema dovoljna ovlašćenja da bilo šta uradi po tom pitanju. Nekako bih ipak voleo da Josipović pobedi, jer deluje umerenije od ostalih.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Sve se vrti oko novca i to me jedino interesuje
    Pa da!
    Ali zanimljivo kako su nam iz 2-3 podnaslova gospon Ivu predstavili kao naseg coeka.
    Za Ivu
    Gledao sam Vukcevica (tuzilac za RZ) neki dan na SOS-u i kaze covek da *super saradjuju sa kolegama iz RH i da sve ozbiljnije procesuiraju svoje zlocince... i to raduje..
    Nek nam bude lipa
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Ako bi smeo da reknem... A što ne bi?!?

    Bacim tako s vremena na vreme oko na HRT1, a na njemu se evo još malo vodi dvoboj Josipovića i Bandića.

    Do sada sam jedino nešto znao o Bandiću, msm, u odnosu na sve kandidate iz prvog kruga. A sada kada ih malo gledam...

    Bandića bi uporedio sa Palmom i Veljom, neka kombinacija njih dvojice i Bidže.
    A Josipović... Hmmm.... Ne bi mogao ovako na brzinu da odredim, ali u svakom slučaju nemerljivo pristojniji i kulturniji u nastupu. Da u nastupu, jer ne bi da ovako na brzinu ocenjujem suštinu.

    E sad, koji bi bio bolji za nas? Msm, kao komšije.

    Na prvu loptu mi se mnogo više sviđa Josipović. Da sam građanin Hrvatske, glasao bi za njega. Sa takvim utiskom, rekao bi, lakše (pod lakše mislim pristojnije i razumnije) bi nam bilo kada bi on bio na čeli Lijepe njihove. Ali kako sam malopre čuo, on je jedan od autora optužnice CRO vs SRB i reče da ne treba odustati dok Srbija ne postupi po (njihovim) zahtevima iz iste.

    A ovaj džiber Bandić... Pa on mi je veoma nestabilan za "vanjsku" politiku. Ovde mislim, čini mi se, da je veoma dobar kao domaćin, gradonačelnik, pa onda se nameće da bi bio dobar i kao predsednik. Ali za njih. Mada, rekoh već, ne bi glasao za njega. Suviše mi je nestabilan. Isto važi i za vanjsku, komšijsku politiku. Ko zna kakve bi gafove od njega mogli očekivati. A sa druge strane, kad razmislim, možda bi sa nekim pametnim lobiranjem on bio korisniji igrač za nas. Nekako mi se čini podložnijim "pravim" uticajima.



    A koga će braća da izaberu?
    Baš me briga!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam za to da bude Ivo Josipovic, Bandic je najobicniji populista, lupez.... A Josipovicu cim zameraju da mu je Hag drazi od hrvatskih generala... E dobar je :D
    Inace HDZ je pukao jer su se izdvojili od HDZ-a onaj Dzordz Kluni i jos jedan.... Primorac cini mi se. Inace bi ti ustasoidi dobili gotovo koliko i Josipovic, svaki je imao oko 11, 12 %. Mislim ja sam od tog Hebranga kad sam ga prvi put videla mislila da je neki levak koji se pojavio kao i onaj Baja iz Slavonije, prica tu kako slusa Tompsona u kolima i sl. Kad ono umalo da udje u drugi krug.
    Go IVO

    Bravo Nale tako treba. Ja ću ponovo podupret i u 2. krugu Ivu Josipoviča , ali dobar je i Milan Bandić. Napravio je puno kao gradonačelnik Zagreba , izgradio rukometnu Arenu , na Sljeme doveo skijašku elitu , obilato pomaže novcem Dinamo. Još treba izgradit Maksimirski stadion i bit će ocjena za njega plus 10 . I meni je bilo najbitnije da izgube i Andrija Hebrang koji je okorjelji mrzitelj našeg voljenog druga predsednika maršala Josipa Broza Tita i DA padne Miroslav Tuđman i po mogučnosti da su u drugom krugu 2 komunistička kandidata. Sve se dogodilo na najbolji način. Ovaj težak poraz prokletog HDZ mora ostavit traga i na 2012. g. kad su parlamentarni izbori. Inače Ivu Josipoviča su dosad nedvojbeno podupreli Radimir Čačić predsednik HNS I Vesna Pusić koja je osvojila skoro 8% glasova i Damir Kajin IDS koji je osvojio 5% glasova. Nadan Vidošević je isto podupro Ivu Josipoviča i Stjepan Mesić. I SDDS Milorada Pupovca je podržo Ivu Josipoviča. Zasad je Dragan Primorac podržo Milana Bandića , a jadni HDZ još se nije očitovao koga če i hoče li ikog od kandidata podržat. Ovo je velika pobeda komunizma jer oba komunistička kandidata su u 2. krugu još kad se pridoda 8% Vesne Pusić i 5% Damira Kajina na 33% Ive Josipoviča i 16% Milana Bandiča jasno je koliko komunizam u Hrvatskoj ima stabilno komunističko biračko telo. Nadam se da će i u Srbiji ubrzo ojačat komunizam pogotovo sad kad su se napokon ujedinile sve srpske komunističke stranke u jednu pod vodstvom druga predsednika Josipa Joška Broz.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    ...ali dobar je i Milan Bandić. Napravio je puno kao gradonačelnik Zagreb.
    Ono što me odvraća od njega je to da je parking uveo u svaki čosak grada Zagreba. Maltene da i privatne garaže nije prisvojio i počeo naplaćivati ih.

    Ja se dvoumim i sitnice će odlučivati koga li ću izabrati.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Predsednički izbori u Hrvatskoj

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Ako ne simpatiziraš druga predsednika Ivu Josipoviča glasaj za Milana Bandiča
    Citat JOHNNY DUGI kaže:
    ...ali dobar je i Milan Bandić. Napravio je puno kao gradonačelnik Zagreb.

    genijalno! svaka chast! ovo me sad toliko nasmijalo da se ne mogu prestati smijati..

    pa radje ne bi glasala nego glasala za Bandica.. ali znash kako, bash bi voljela da pobijedi pa da dovede do propasti to malo drzhave shto je ostalo nepokradeno i chitavo..

    a i zhivo me zanima shta je on to "puno" napravio za grad Zagreb?
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izbori -Srbija 2016.
    Autor davorjanka u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.05.2016, 15:27
  2. Izbori u Hrvatskoj 2015.g.
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.11.2015, 06:42
  3. Čeda - predsednički kandidat
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 17.03.2008, 18:24
  4. Izbori 2008 ukratko
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2008, 04:43
  5. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •