San ili Java?
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    San ili Java?

    Da imate veliki novac,i da se odlucite za samostalni biznis-preduzetnistvo. U koju oblast bi investirali svoj na pocetku mali biznis i sta bi voleli da od tog malog posla proistekne kasnije?

  2. #2

    Odgovor: San ili Java?

    Nisam znala da se "mali biznis" može investirati u oblast?
    Mene očito ničemu nisu naučili.


    Meni treba 300 000 Eura da se malo pozabavim nekretninama, po mogućnosti da sam u talu sa nekim advokatom koji radi na slučajevima vraćanja stanova, te po fer cijeni dobijem te stanove, mogu i devastirani...renoviram, preprodam, zaradim...kad se zasitim toga, tj. kada osiguram finu svoticu, onda bih otvorila catering servis. To mi je oduvijek bila želja. Ne moram ni da ispitujem tržište...jer ponude nema a potražnja je velika. Eto, samo još da nađem taj početni kapital.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: San ili Java?

    Da imam ogromnu sumu novca,verovato ne bih nista radila ,no pa ulozila bih u parfimerije za cigane,ali iskljucivo za njih da mirisu ,jao ma ne bih ni to radila. Nekretnine ili bih dobro razmislila dok mi ne padne neka ideja na pamet,a da je predhodno analiziram,ako ne ni to sigurno bi ulozila u neku internet prevaru.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #4

    Odgovor: San ili Java?

    Da imam puno para investirao bih u internet sajtove. mislimda je to buducnost.

Slične teme

  1. San ili java ,nisu uvek lucidni snovi objasnjenje
    Autor perle u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.02.2012, 19:02
  2. Raspad SAD - san ili java?
    Autor FlekicaSkupusom u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 27.02.2009, 22:06
  3. Uskoro free Java!
    Autor eboye u forumu Programiranje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.10.2007, 10:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •