Izostanak podrške obitelji
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    09 Izostanak podrške obitelji

    Jeste li ikada priupitali, zamolili nekog člana svoje obitelji da Vam pomogne oko nekog problema, neke situacije i podrška iliti pomoć je izostala zbog xy razloga?

    Ljutite li se na to ili ipak sagledate stvari sa svih strana i onda pametno zaključite jeste li mogli dobiti traženu pomoć?

    Meni se to čak dvaput dogodilo u zadnja dva-tri mjeseca. Prvo sam bila zamolila mlađu seku da mi bude jamac za kredit ali na kraju ipak me odbila jer bi jednog dana ona mogla imati zajebancije oko dizanja istog. Nisam se naljutila jer shvaćam situaciju. Dapače, ispalo je da mi i ne bi mogla na kraju biti valjani jamac.

    Drugo se dogodilo danas. Trebam registrirati auto... I pitala sam mamu bi li mi posudila kreditnu karticu da registraciju platim na rate ali me je ljubazno odbila jer neće onda ona imati limita za svoju registraciju koja joj je za mjesec dana. Nisam se niti na to naljutila iako sam shvatila preko telefona da joj je žao što me morala odbiti.

    Kako, dakle, Vi reagirate?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Izostanak podrške obitelji

    Imam brata s kojim se izvrsno slazem i imam moralnu podrsku od njega za sve i imam sestru
    koja me zna financijski pomoci i ocekuje za to visestruku uslugu.
    Znam u zezanju reci "nemoj mi pomagati" a to i mislim, jer mi se uvjek olupa o glavu.
    Samo moja odluka da se necu svadjati sa rodbinom i ljubav prema sestri me drzi da
    je posaljem k vragu, starija je od mene a moram paziti na nju kao na pubertetliju

  3. #3

    Odgovor: Izostanak podrške obitelji

    Imam obicaj da kazem da sam crna ovca porodice.
    Dok svi rade po istim rezonima, imaju iste ideje, zelje, resenja, ja sam potpuno drugaciji te se nikad ne razumemo. Zbog toga cesto nemam ni njihovu moralnu podrsku pa moram da odustajem od nekih svojih namera zarad porodicnog mira.
    No nije njihovo nerazumevanje neko uskracivanje ljubavi, samo neslaganje sa svime sto radim. Eh, to neprestalno prilagodjavanje...

Slične teme

  1. Podržite Uroša Mišića!!!!
    Autor joksi u forumu Spomenar
    Odgovora: 310
    Poslednja poruka: 03.03.2013, 23:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •