Eksperimentisanje u kuhinji - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Eksperimentisanje u kuhinji

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Koliko vam se puta desilo da otvorite frižider, snimite situaciju i počnete da kombinujete,
    deshava mi se to svakodnevno....

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Nekad mi se čini da upravo te kombinacije ispadnu najbolje. Šteta je što ih je teško ponoviti.
    ...iz tog razloga uglavnom fotografishem sve shto radim pa ako neshto bash bude extra mogu da ponovim.....

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    ili ste egzibicionista... pa šta ispadne?
    ...jeste, avanturista sam.
    & underpaid......

  2. #17

    Odgovor: Eksperimentisanje u kuhinji

    Sve mi je ljepše eksperimentirati otkad imam pomoć u kuhinji. Dovoljno je da se nađe primamljiv recept na netu, sagleda što postoji u frižideru + malo dobre volje i voila. Mogu da se pohvalim kako smo zajedničkim snagama, u zadnjih tjedan dana, već dvaput isprobavali novine.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #18

    Odgovor: Eksperimentisanje u kuhinji

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku

    Koliko vi eksperimentišete u kuhinji? Da li se strogo držite recepata, pratite recept ali sami formirate jelo po svom ukusu, ili ste egzibicionista... pa šta ispadne?
    Obožavam da experimentišem, izmišljam i menjam recepte. Nikad ne merim koliko čega stavljam, uvek to bude odokativnom metodom, otprilike Dešava mi se da smislim neki recept, odradim ga (uglavnom ispadne odlično) , nego se uvek zeznem što ga ne upišem negde, da znam za sledeći put sve se mislim, ma znaću, zapamtiću, kad ono ćorak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zene u kuhinji
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 19.11.2011, 14:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •