Najomrazeniji Fudbalski klub ?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Koji klub ne mozete da smislite i zasto ga prezirete?

  2. #2

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Koji klub ne mozete da smislite i zasto ga prezirete?
    Ja mrzim Hajduk Split i sve dalmatinske klubove osim Šibenika koji je dalmatinski najpurgeskiji grad. Zašto mrzim Hajduk Split , mnogo je razloga , glavni su jer je to naš Dinamov največi rival , jer su osvojili više jugoslavenskih prvenstava i kupova od Dinama ( ali sad im sve to skupo naplačujemo he he he ) , zatim jer su ukrali Dinamo najboljeg zagrebačkog nogometaša svih vremena Bernarda Vukasa , a da ga je Dinamo imo osvojio bi bar 2,3 prvenstva Jugoslavije više to morate priznat , zatim Torcida uvek navija protiv Dinama čak i u eurokupovima , a da nema Dinamo Hrvatska i hrvatski navijači ne bi se nagledali europskih utakmica , jer ostali hrvatski klubovi gube u eurokupovima i od najgorih primjer luksemburški amateri Differdagne - Rijeka 1 : 0 , zatim Torcida se kur.... da je Hajduk bolji od Dinama , a svi vidimo ko igra i pobeđuje u eurokupovima dakako Dinamo , a ne Hajduk. Mogo bi još puno razloga navest zašto mrzim Hajduk Split i vjerujtemi navijao bi i za Partizan i za Crvenu Zvezdu u nekoj jugo ligi i kupu da pobede i zgaze Hajduk Split jer znam koliko bi to zaboljeljo torcidu i ceo Split i Dalmaciju čak jače nego kad izgube od Dinama. Vjerujte mi rađe bi da Partizan i Crvena Zvezda osvoje jugo prvenstvo i kup , ako Dinamo ne bi imao šanse nego da osvoji Hajduk Split .

  3. #3

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Ne mogu da smislim Juventus. On je pre mafijaška organizacija nego fudbalski klub. Ako postoji klub koji mrzim, onda je to Juventus, jer su brojni dokazi nameštanja fudbalskih utakmica i u dalekoj prošlosti, ne samo neposredno pre afere od pre tri godine. U poslednje vreme, rame uz rame mu je i FC Barselona, prenaduvana marketinška agencija sa fudbalskim klubom kao paravanom.

  4. #4

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da smislim Juventus.
    Baš sam ovo krenula da napišem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #5

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Još jedna recka za Juve, a dodajem i Milan. Iako u principu volim žabarski fudbal koji je daleko od kvalitetnog, ali je za moj ukus najatraktivniji. Ali ubedljivo najomraženiji klub mi je Real. Ronalda ne mogu očima da vidim, sama njegova pojava izaziva gađenje u meni. Ne sporim njegove kvalitete, ali mi je ljigav za medalju. Pri vođstvu 5:2 protiv Viljareala nije se upisao u strelce i ko razmaženo derište se ponašao kada je uzeo loptu i hteo da šutira penal. Na svu sreću pa mu nisu dozvolili. Mnogo kvalitetnih igrača je palo u mojim očima kada su prešli u Real. A ne volim ni Rendžerse, valjda zato što navijam za Seltik, jebem li ga,

  6. #6

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    fk.partizan

  7. #7

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    eee koliko sam samo tiketa puk'o zbog Juvea....

  8. #8

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Partizan i Juventus..
    i Budućnost...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #9

    Odgovor: Najomrazeniji Fudbalski klub ?

    Šalke. Jedini koji je valjao je prešao da brani za Bajern... I pobedili su Majnc totalno nezasluženo.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

Slične teme

  1. Fudbalski klubovi - Azbuka
    Autor Kunic u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 485
    Poslednja poruka: 18.01.2019, 19:53
  2. Omiljeni fudbalski derbi
    Autor Necromancer u forumu Navijači
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 13:45
  3. Fudbalski kup Srbije
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 03.12.2010, 00:30
  4. Klub paćenica
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 10:02
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.07.2006, 11:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •