Alkohol - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 75

Tema: Alkohol

  1. #31

    Odgovor: Alkohol

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    u redu je ponekad popiti,slavlje,izlazak ili sl.,al bas svaki dan ili svaki drugi ? to je strasno
    takodje se slazem sa tobom, vikendom "ponekad", kada je neko slavlje i posebna desavanja je sasvim ok. al zaredom svaki dan, svaki drugi il treci mislim da to prelazi u zavisnosti konzuma.
    @c@

  2. #32

    Odgovor: Alkohol

    Strasno je do shto deca od 10+ godina piju bez ikakvog straha da ce ih neko videti, reci mami i tati...
    Alkohol je postao svakodnevni chinilac mnogih zivota pod ovim nebom...
    Nevalja, skroz nevalja....
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  3. #33

  4. #34

    Odgovor: Alkohol

    ..i ne volim kada se na slavljima svi oleshe a ja ostanem trezna!!!
    s kim ja ond da se zabavljam???
    zaista to ne razumem.mislim,u redu je popiti koju,ali zashto se pojedini moraju naliti toliko da se sledeceg dana nicheg ne secaju?
    zar je to poenta dobre zabave?
    i onda galamiti da celo selo chuje da je perica bio u kafani,dobro se proveo i poslednji posho kuci
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #35

    Odgovor: Alkohol

    U danasnje vreme formula "dobrog" provoda je konzumiranje alkohola u kolicinama koje prelaze granicu normale.Bar 70 % ljudi ce stati iza te izjave.Ne bezim od cinjenice da i ja ponekad popijem neko alkoholno pice ali nikada ne bih dozvolila sebi da me mrtvu pijanu iznose iz nekog lokala i da samnom ispiraju usta narednih mesec dana.Oni kojima to prija i koji praktikuju takve stvari,nastavice i dalje tim tempom.A ja znam da mogu super da se provedem kada sam i na sokicima .
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #36

    Odgovor: Alkohol

    Radim na proizvodnji alkohoknih pica, ne opiti se nikad u zivotu, po meni , ne saznati kako se izbacuje dusa na nos, ali popiti malo, povremeno ja sam za.

  7. #37

    Odgovor: Alkohol

    jesam za alkohol u malim kolicinama ali kao sto kaze Makilli nikada ne bi dozvolila da me iznose,pronadju ili sl. mrtvu pijanu.Mada mnogo mladih pije jer je dosadno u gradu,diskotekama i misle da ce im alkohol pomoci da se bolje zabave...ok je malo popiti ali ne treba preterivati...

  8. #38

    Odgovor: Alkohol

    Не пијем у принципу. Никад.
    Насмејао сам се пре неки дан на послу када је млади колега дошао и рекао да планира да купи мајицу на којој ће писати "НЕ ДОЗВОЛИ ДА АЛКОХОЛ ТРПИ ЗБОГ ПОСЛА" !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  9. #39

    Odgovor: Alkohol

    Sto bi rekao Pol Njumen u jednom filmu:"...najtuzniji je sport brojati tudje prazne flase..."

  10. #40

    Odgovor: Alkohol

    Pijem često i ne znam imam li pravo na kritiku sabraće pijanaca, ali...
    Višak slobodnog vremena, nedostatak ideje šta raditi s njim, zasićenost "zabavnim sadržajima" poput koncerata, žurki, utakmica... Mnogo je toga, sve je dostupno u preteranim količinama, te nema onu draž, nije zanimljivo, treba veštačka stimulacija da bi se doživelo nešto što je bar nalik uzbuđenju, sreći, ekstazi...
    Više se ni zbog nesrećne ljubavi ne boluje k'o nekad, uz vino i muziku.
    Piće je jevtino, 2 litra piva možeš kupiti za 110-130 dinara.
    U kafanu se ulazi kad se već zagreješ, ona ne služi za dugo sedenje, priču, lagano i prijatno opijanje, već za kratko finale večeri. Kafana, najbitnija srpska institucija, polako zamire. Skadarlija i slična kultna boemska mesta sada su samo za turiste.
    Treba pokrenuti inicijativu: Sklonimo klince ispred dragstora. Vratimo alkohol u kafanu!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  11. #41

    Odgovor: Alkohol

    Citat Lana_Mi kaže: Pogledaj poruku
    jesam za alkohol u malim kolicinama ali kao sto kaze Makilli nikada ne bi dozvolila da me iznose,pronadju ili sl. mrtvu pijanu.Mada mnogo mladih pije jer je dosadno u gradu,diskotekama i misle da ce im alkohol pomoci da se bolje zabave...ok je malo popiti ali ne treba preterivati...
    ...dosadno?...u gradu i diskotekama?...tako im je dosadno i u skoli,na faxu,kod prijatelja,kuci,svuda...
    ...ja sam bre pio kao smuk,a u isto vreme uspevao da se bavim sportom i da imam interesovanja milion...ne...ova deca danasnja,nemaju vise nikakvih interesovanja...to je problem...aj' ziveli...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #42

    Odgovor: Alkohol

    ...moze da bude shtetan kao i sve drugo u chemu preterujemo, od teshkih drioga do slatkisha (prasetinu da ne pominjem )...ne pijem ni chesto ni mnogo, ali v0olim da popijem kada izadjem uveche...i ne verujem u to da se moze dobro provesti uz sokitj i kaficu...mislim da to govore samo oni koji nisu imali prilike da se provedu uz cirkanje, pa time teshe sebe (dobro, ne rachunam narodnjake i one koji izlaze na tu vrstu (s)provoda, njima je mozak automatski iskljuchen)...


  13. #43

    Odgovor: Alkohol

    Kad neko pomene kafanu i vino, ili rostilj i pivo, ja sam odmah za.
    Ne pijem svakodnevno, niti pod obavezno, ali mislim da su alkoholna pica jednostavno uzitak kojeg nemam nameru da se odreknem.
    Vrag odneo šnalu...

  14. #44

    Odgovor: Alkohol

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Tačno, znam i one koji su cuclu umakali u pivo i stavljali detetu u usta "da brže zaspi". Ali, taj tvz. kult alkohola može biti razlog, ne i opravdanje. Možda konačno društvo treba da učini nešto da to promeni. Recimo, za početak, da se pridržavamo zabrane prodaje alkohola i cigareta maloletnicima?
    I mene je caca uspavljivao pivom u boci valjda zato danas ne pijem. Zakoniti popije pivu, dvije dnevno -ako, a ja mozda pola case sampanjca za Novu godinu. Jednostavno me ne privlaci.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  15. #45

    Odgovor: Alkohol

    ne volim alkohol.....ponekad posle dobre klope volim casu piva
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ženski spol i alkohol
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 15.06.2011, 02:41
  2. Alkohol u krvi vozaca
    Autor yige_gui u forumu Auto-moto
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.06.2009, 11:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •