Komunizam u Srbiji
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Komunizam u Srbiji

    Ja pratim sva politička zbivanja svih komunističkih stranaka na području naše domovine Jugoslavije i sretan sam kao malo dete kad dobije čokoladu na ovu divnu ,preljepu vest da će se 14 srpskih komunističkih stranaka ujedinit u jednu komunističku partiju pod vodstvom Josipa Joška Broza, unuka našeg voljenog druga predsednika Josipa Broza Tita. Samo da se što prije to i politički formira , a onda krenu u borbu za vlast. Ne znam da li u tih 14 komunističkih srpskih stranaka spada i SPO Vuka Draškoviča. Molim da mi netko odgovori na ovo pitanje. To treba učinit u svim jugoslavenskim republika. Komunisti svih stranaka ujedinimo se u jednu Komunističku Partiju i vratimo moč i vlast koju smo imali do 1991.g. Nadam se da će svi štovatelji, povesnog lika i dela maršala Josipa Broza Tita glasat za tu komunističku partiju Josipa Joška Broza . Žalim što nisam srbin i što ne živim u Beogradu jer bi se inače odma učlanio u tu komunističku partiju pod vodstvom Josipa Joška Broza. Ostaje mi nada će takvo što napravit i u Hrvatskoj npr. Saša Broz ili neki drugi član Brozove obitelji kako bi uz jaki komunistički SDP dobili još jednu tako jaku komunističku partiju da glatko potučemo jebeni HDZ. I u Hrvatskoj postoji 15 neparlamentarnih komunističkih stranaka koje treba ujedinit u jednu komunističku stranku da bi postala parlamentarna stranka. Puno sreče drugu predsedniku Josipu Jošku Brozu da pobedi za sve nas jugoslavene i nadam se da će ta komunistička stranka u koaliciji sa SPO osvojit vlast u Srbiji ili bar što više mandata ne ispod 50 prema više. Živio drug predsednik Josip Joška Broz i nova Komunistička Partija koja daje nadu nama jugoslavenima u novu pobedu nad nacionalizmon i kapitalizmom i obnovu domovine Jugoslavije kroz 10,15 godina. ŽIVIO DRUG PREDSEDNIK JOSIP JOŠKA BROZ.

  2. #2

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    U Subotici je osnovan inicijativni odbor za osnutak nacijalnog vijeća jugoslavena. Pokretač inicijative je Đorđe Dragojlovič koji se zalaže da i u drugim sbijanskim gradovima biti osnovani takvi jugoslavenski odbori kako bi kako bi osnovali jedinstvenu udrugu jugoslavena. U Srbiji ima više od 90.000 srba koji se deklarijaju kao jugoslaveni. Ja kao komunist i jugoslaven na ovu predivnu vest mogu da izrazim nadu da će nakon ovoga ta brojka od više od 90.000 jugoslavena u Srbiji uskoro množit puta 100,1000. Žalim što u Hrvatskoj još nije sazrila takva politička klima da možemo i mi formirat slične jugoslavenske odbore i sa našom bračom i drugovima jugoslavenima iz svih 6 jugoslavenskih republika pripremat se za novu komunističku revoluciju i da zgazimo sav nacionalizam i kapitalizam na tlu naše voljene domovine Jugoslavije. Blagosljovljeni svi jugoslaveni koji rade za našu stvar.

  3. #3

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    Mozda dobiju taj 1% o kojem mastaju

  4. #4

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Mozda dobiju taj 1% o kojem mastaju
    Šta me zafrkavaš. Da dobiju 1 %. Što je tebi. Pa valjda svaka od tih 14 srpskih komunističkih stranaka ima po bar 10.000 članova. 10.000 puta 14 = 140.000 članova , ako je to 1% onda stvarno. Neznam koliko tačno svaka od tih partija ima članova , ali gotovo sam siguran da nije manje bar ne puno manje od 10.000 po 1 partiji. Porast će popularnost komunizma u Srbiji nakon ovog ujedinjenja i nadam se da će bivši kadrovi, UDBE , OZNE, KOSA, kao i bivši kadrovi JNA , sve antifašističke grupe i organizacije , stari partizani , svi projugoslavenski orijentisani srpski birači glasat baš za tu ujedinjenu komunističku partiju , a to svakako ne može iznosit samo 1 % biračke potpore, nego bar 20%,30% sa tendecijom rasta prema 40%,50%.

  5. #5

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Šta me zafrkavaš. Da dobiju 1 %. Što je tebi. Pa valjda svaka od tih 14 srpskih komunističkih stranaka ima po bar 10.000 članova. 10.000 puta 14 = 140.000 članova , ako je to 1% onda stvarno. Neznam koliko tačno svaka od tih partija ima članova , ali gotovo sam siguran da nije manje bar ne puno manje od 10.000 po 1 partiji. Porast će popularnost komunizma u Srbiji nakon ovog ujedinjenja i nadam se da će bivši kadrovi, UDBE , OZNE, KOSA, kao i bivši kadrovi JNA , sve antifašističke grupe i organizacije , stari partizani , svi projugoslavenski orijentisani srpski birači glasat baš za tu ujedinjenu komunističku partiju , a to svakako ne može iznosit samo 1 % biračke potpore, nego bar 20%,30% sa tendecijom rasta prema 40%,50%.
    Vidim nisi iz Srbije i neznas ti koliko Komunista ovde ima taman toliko da skupe glasace na izbore.Mlade nemaju iskljucivo su starci preko 70 godina koji pamte "ono" vreme.Nemam ja nista protiv komunizama nego to je njihova trzisna vrednost.Izvini ja kao Ekonomista uspesni poslovni covek to tako gledam i uveren sam u to.Ja bi najvise voleo kad bi postojala neka grupacija ljudi koja bi malo prodrmala ove najjace stranke.Zdrava konkurencija-svi na dobitku

  6. #6

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    Titov unuk osnovao Komunističku partiju
    T. N. Đ. | 06. 12. 2010. - 11:47h

    BEOGRAD - Josip Broz, Titov unuk osnovao je Komunističku partiju i danas je registruje u Begradu.

    Ta partija biće, kako kaže za Blic, spremna za izbornu trku, koju očekuje na proleće. Na pitanje ko su uz njega prijavljeni za osnivanje partije odgovara:
    - Kako to ko?! Pa, mi, komunisti! Nema imena!

    Na čiju podršku računate?
    - Na one koji su izgubili povrenje u sve. Na penzionere, radnike i sve one koje pamćenje dobro služi i znaju, kako smo nekada živeli.
    A počeli su kako dolikuje:

    BEOGRAD - Oko 50 članova Komunističke partije prebilo je juče braću Andreja (26) i Lazara Vujakliju (1 u Ulici Miloja Đaka na Dedinju. Kako pričaju povređena braća, nekoliko ljudi sa obeležjima ove stranke im je stalo ispred automobila, a nakon što su oni zasvirali da se pomere, izvukli su ih iz vozila i brutalno pretukli pesnicama i motkama barjaka. Lazar je prevezen u Urgentni centar, ali je nakon ukazane prve pomoći pušten kući.

  7. #7

    Odgovor: Ujedinjenje 14.srpskih komunističkih stranaka

    Komunizam je u teoriji dobar,ali je u praksi neizvodljiv,tako da ostade samo josh jedna utopija...Neizvodljiv je zbog ljudske prirode,jer su ljudi zheljni novca,slave,vlasti,povlastica i.t.d. Ljudi uvek zhele vishe,pritom ne pitajuci sebe,da li i koliko zasluzhuju...
    Me Bring Da Enlightenment...

Slične teme

  1. (ne)pismenost u Srbiji
    Autor exploited u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.03.2018, 15:54
  2. Volim u Srbiji...
    Autor yossarian u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 15:46
  3. Monopol u Srbiji?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 28.09.2012, 14:56
  4. Ribolov u Srbiji
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.06.2010, 12:14
  5. Ambasade u Srbiji
    Autor goldie u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2008, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •