Isključujete li računar?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Isključujete li računar?

    U komunikaciji sa korisnicima računara video sam da mnogi od njih svoje računare ne isključuju danima, nedeljama, pa čak i mesecima u ekstremnim slučajevima. Meni je to prilično neshvatljivo, s obzirom da računar nikad ne ostavljam uključenim preko noći. Dogodilo se samo jednom, skidao sam veliki fajl sa interneta pa download nisam smeo prekinuti...

    Kakve su vaše navike po tom pitanju? Isključujete li računar tokom noći, ili ostaje da radi i koliko dugo?

  2. #2

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Preko dana je najčešće stalno upaljen, jer ga koristimo na smenu deca i ja..uveče ga obavezno gasim, ne vidim razlog da to ne uradim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #3

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    U komunikaciji sa korisnicima računara video sam da mnogi od njih svoje računare ne isključuju danima, nedeljama, pa čak i mesecima u ekstremnim slučajevima. Meni je to prilično neshvatljivo,
    ja sam ta
    nikad ga ne iskljucujem
    osim kad idem na put na nekoliko dana
    ili ide muzika,ili skidam filmove,ili ostanu strane otvorene
    znaci,ne gasim ga vec godinama....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #4

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Gasim ga uvijek po noći, desi se nekad da ostane na stand by ali i to rijetko.
    I'm floating on air..

  5. #5

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Uvek isključujem noću, kad krenem na spavanje.
    Najčešće ga ponovo uključujem oko ručka, ako radim kod kuće, ili kad se vratim sa posla, da bih proverio poštu...

  6. #6

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Uvek isključujem comp kada završim sa aktivnostima na njemu. Nikad ga nisam ostavio da "vrti" a da se ne radi nešto. Kod mene, u kući, samo ga ja koristim jer moje to ne zanima.
    Prvi utisak uvek vara

  7. #7

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Da iskljucim navikao sam tako

  8. #8

    Odgovor: Isključujete li računar?

    I ja sam iz ove price
    Radi non stop sem kada nestane struje ili odem na duze ili na kratko ga restartujem...
    Nekako mi "gluHo" kada je iskljucen
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Nikad ne ostavljam ukljucen lap top, ni danju ni nocu.
    Jedino kad sam vikendom kuci i cesto se prikljucim na net, moze da ostane ukljucen, t.j na stand by....samo spustim poklopac i po potrebi otvorim pa ulogujem se.


  10. #10

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Uglavnom gasim kada krenem da legnem, nekako mi bolje funkcioniše kada krene onako "na friško". Mada...nekad me mrzi da čekam da se sve fino pogasi pa ja svom snagom držim dugmence i on se ugasi....kasnije javlja neke errore loše pozatvaranih programa...šta ću mu ja.

    Na stand by ga ostavim ako znam da ujutro neću imati vremena da čekam paljenje svih motora...pa pajki tako. Iiiii kad sam bila zaluđena onom prokletom farmom na fejsu, pa kad tempiram da mi sazriju biljčice oko 10h...zbog takmičenja sa rajom, ja ga ostavim na stand by...da čim ustanem počnem da zarađujem...

    Pa mislim, mašina je..nije čo'ek....dosta mu malo da ohladi...ionako me nervira kako se laptopi pregrijavaju...ne znam više na šta da ga metnem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #11

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ja sam ta
    nikad ga ne iskljucujem
    osim kad idem na put na nekoliko dana
    ili ide muzika,ili skidam filmove,ili ostanu strane otvorene
    znaci,ne gasim ga vec godinama....
    i ja se javljam, kriva sam.. evo stidim se
    takodje iz istog razloga, muzika, filmovi.. a i bilo bi bezveze i uzaludno da ga iskljucim na pola sata, da bi ga zatim moja sestra ukljucila

  12. #12

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Jaoo kod mene je sve upaljeno 24/7...kao u Vegasu
    Laptop iskljuchujem samo kad se nakupi prashina u njemu pa pochne da se greje kao lud...do sledeceg chishcenja. Inache ga samo preklopim kad osetim da cu zaspati.
    Nije ni chudo shto je pocheo polako da crkava

  13. #13

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Meni ostaje ukljucen nocu, kada nesto skidam... Ali mi se onda desava da od tog zvuka koji proizvodi sanjam gluposti.

  14. #14

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Uglavnom ga uključim kada prvi put sednem za njega i isključim ga kada napuštam kuću ili krenem na spavanje. Dešavalo se da radi po dva-tri dana bez stajanja kada se noću ostavi nešto za download ali uglavnom je shut down pred spavanje.



  15. #15

    Odgovor: Isključujete li računar?

    Da li radim STA?


    Pre neko vece sam dosla kuci iz grada da bih ga iskljucila, posto je pocelo da roka i seva na sve strane, pa cisto da ga opet ne raspizdi grom, jedan incident tog tipa je vec preziveo
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posećujete li kozmetičara?
    Autor Lady S u forumu Lepota
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 07.02.2024, 13:04
  2. 56,8% Srba nikad nije selo za računar
    Autor Necromancer u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.10.2017, 13:06
  3. Čujete neki trač o sebi-kako reagujete?
    Autor duga12 u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 26.03.2017, 15:45
  4. U koje svrhe najčešće koristite računar?
    Autor Necromancer u forumu Softver
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.08.2009, 16:03
  5. Kako isključiti Windows Messenger?
    Autor Bacvanin u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.11.2006, 20:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •