Posle 3000-te
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    05 Posle 3000-te

    Kako zamišljate život na planeti nam Zemlji za hiljadu godina?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Posle 3000-te

    Citat Kunic kaže:
    Kako zamišljate život na planeti nam Zemlji za hiljadu godina?


    znas kako ga zamisljam?? ne zamisljam ga uopste

    ...necu da zivim hiljadu godina... hocu sad i hocu sve!!!
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Posle 3000-te

    Ja čvrsto stojim pri tome da čovek ima sklonost da svemu što stvori daje destruktivnu ulogu... Za hiljadu godina vrlo lako može da se desi da sve počne iz početka, možda i ranije...

  4. #4

    Odgovor: Posle 3000-te

    Citat Kunic kaže:
    Kako zamišljate život na planeti nam Zemlji za hiljadu godina?
    Pa ono, ja cu biti vise optimistican po ljudsku populaciju, tako da predvidjam sledece: Zvezdana putovanja, otkrice neke druge civilizacije, naravno Najvise se nadam da ce posle tolikog vremenskog perioda ljudi shvatiti da su ratovi bespotrebni i da ce sa istim prestati

  5. #5

    Odgovor: Posle 3000-te

    mislim da ce mo definitivno otici sa ove planete i da ce nasu lepu plavu kuglu nesto gadno zadesiti (u najgorem slucaju covek). A otkrivanja novih civilizacija itd. TESKO. Jer kako kaze Stephen Howking u knizi Crne Rupe - Ako i postoji zivot (civilizacija), najdalje sto je dogurala je do nasheg razvica ... tacnije nemoze biti razvijenija od nas ... jer nisu postojali uslovi u nashem univerzumu da se ranije zacne zivot ... mozda samo u isto vreme ... e sad ako postoje neke druge dimenzije (sem ovih tri sto vidimo, ceitiri sto osecamo, i 12 sto predpostavljamo) ............................

  6. #6

    Odgovor: Posle 3000-te

    Neće biti nafte, neće biti ni nas (ako negde ne spalimo),

    Citat vlado kaže:
    Najvise se nadam da ce posle tolikog vremenskog perioda ljudi shvatiti da su ratovi bespotrebni i da ce sa istim prestati
    pa samim tim, bar na Zemlji, neće biti ni ratova!

  7. #7

    Odgovor: Posle 3000-te

    Well, definitivno planiram da se penzionisem pre nego sto prodje 1000 godina, a onda mogu sledecih 1000 da lencarim na nekim tropskim ostrvima ili vec...

  8. #8

    Odgovor: Posle 3000-te

    Uuuuuuuuuuuuu za 3000 godina .. bice strava...

    Imacemo u glavi instaliran terminal racunarski i moci ces non stop da se logujes na net... A igrice ce biti sve kao Holodek u Star Treku... Kad se rodis doktor odmah izlista tvoju genetsku sliku i ispravi sve anomalije... Postojace kucni prirucni aparati za promenu izgleda... Pa jedne sezone ce biti aktuelan veliki nos, a iduce usi, pa cemo se tako doterivati.... Prevoz ce se odigravati teleportima i obuhvatace citavu galaksiju... Nece biti novca jer ce roboti da nam prave sve sto nam bude bilo potrebno... A napravicemo i robote koji ce odrzavati robote... Tako da ce svako moci da radi samo ono sto voli... Stambeni prostor nece biti problem jer ces kucu moci (u instant varijanti velicine kutije sibica) da kupujes u prodavnici (robotskoj naravno) i samo je bacis na mesto gde zelis kucu i tu za minut izraste kuca po tvojoj zelji.... Nece biti bolesti... Nece biti gladi.... A ceo zivot bi se svodio na zabavu ...

    Svi oni kojima bi samo to bilo dosadno bi se dali u naucna istrazivanja ne bi li pojacali tehnoloska znanja do tada razvijena...


  9. #9

    Odgovor: Posle 3000-te

    ti ukratko prepricao Startrek ...
    ja sam ubedjen da ce ST biti stvarnost, samo mi je krivo sto necu doziveti.

  10. #10

    Odgovor: Posle 3000-te

    pa ako ima neko dane gleda Star Trek, pa da ga informisem ... ali bice tako..

  11. #11

    Odgovor: Posle 3000-te

    Zvivi bili, pa videli...

    Ako covek uskoro ne pocne da razvija svoje fizicke i mentalne sposobnosti u pravom smeru, docice do nekog vrha civilizacije gde ce svasta biti. Kotimo se kao virus, ne postujemo prirodu, ubijamo se diskretno i indirektno uzivajuci iskljucivo u sadasnjosti, bez vizije i plemenitog cilja. Aplauzi na sve strane, a glad seva, a ne znanje se gaji! Ne izdizemo se, vec sabijamo druge.... Bojimo se jedni drugih. Nismo prestali da ratujemo.
    Covecanstvo je stiglo tamo gde je krenulo. Setimo se prvih SF-ova. Pogledajte danasnji SF! Jedno globalizovano drustvo. "Mi" kao Zemljani, a ne znamo za druge civilizacije.
    Siguran sam da ce ova planeta naci put za svoj opstanak, ali ne znam dali smo mi tu ukljuceni. S' obzirom da se u sadasnjosti "zlo" ignorise radi onoga sto vredi, nije tesko pretpostaviti da kada ono preovlada toliko da izignorisemo dobro, mora doci do unistenja.


    Umesto da uredimo planetu da bude "ki basta, bre", pravimo od nje terminatora.

    Voleo bih da zivim 1000 godina. Da svi zive duze, nebi bilo toliko mladih koji se jos nisu "opekli", te zele sve odmah i sada i ponavljaju greske svojih predaka i to u mnogo brutalnijem obliku. Voleo bih da prvo mentalno, pa onda fizicki sazrevamo.

    Ako uzimamo za sebe, a ne stvaramo.... 'di ce covecanstvo otici?

    ----------------

    Bolja varijanta je, da se priroda tako postara, da stvori kontratezu danasnjem poretku. To bi moglo da nas vrati u neki balans.
    Neverovatno je da upravo oni koji su ekonomski stabilniji i "razvijeniji" ne mogu da se zaustave u svojoj pohlepi. Upravo je to objasnjenje ne zrelosti uma nad telesnim.

    Buducnost vidim kao coveka, koji moze da naseli ili uredi novu planetu gde ce se prosiriti ili kao coveka koji ce nauciti da se ne siri.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  12. #12

    Odgovor: Posle 3000-te

    pogledajte film "Idiocracy"

    naime bez prirodnih neprijatelja, i u tolikom broju.... inteligencija ce polako izumirati (visoko inteligentne osobe imaju mnogo manje dece dok nisko inteligentne imaju previse).

    Postajacemo sve nemarniji i tako ce i doci do velikog odrona smeca... 2550-te ja mislim

    doduse u filmu nije jos 3000-ta... ali .... stecicete jasnu sliku daleke buducnosti i pritom se puno smejati
    black holes are where god divided by zero

  13. #13

    Odgovor: Posle 3000-te

    polozitju P3!
    tako mi bar reche profesor.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: Posle 3000-te

    Posle 3000-te?Bojim se samo tama.kako smo krenuli tesko da ce postojati i 2500-ta!
    TO SAM JA !!!!

  15. #15

    Odgovor: Posle 3000-te

    исто тако беше фама и за период после 2000-те. кад оно- ништа страшно
    чињеница је да нас неће бити
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pilula za ''dan posle''...???
    Autor joksi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.06.2011, 20:41
  2. Pre i posle kupanja
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.09.2010, 23:53
  3. Zivot posle zivota..!?
    Autor yige_gui u forumu Filozofija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.08.2010, 10:52
  4. Slađe posle svađe
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.05.2010, 23:46
  5. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •