Posle 3000-te - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Posle 3000-te

    Ma koja 3000-ta. Zapitajte se sta ce se desiti 2050. Sve ce morati da bude drugacije iz prostog razloga sto nece biti vise nafte... Ne pomazu vise ni kilometarske burgije, sve smo iscrpli, ostale su jos samo "barice". Znate sta rade Ameri, vade naftu iz Iraka nose je u USA i sipaju nazad u njihove busotine (najveci prirodni rezervoari). Nadaju se dobroj ceni kad je nigde vise ne bude bilo.
    A posle 3000-te godine ce doci 3001
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  2. #17

    Odgovor: Posle 3000-te

    Ja onako nekada se uhvatim u razmišljanju kako su postojale prije par tisuča godina napredne civilizacije..pa onda se sjetim tamnog srednjeg vijeka. Sve to mi govori da nikada ne znaš s čovjekom što će uraditi.
    Možda sami sebe satremo svojom divnim odnosom prema planeti pa će nas priroda sama destkovati i uništiti nam sve da bi se planeta mogla obnoviti..jer zbilja ovo što joj sada radimo ..samo sami sebi štetimo najviše.
    Mi smo samo mali paraziti na njoj..a ona čim nas bude manje na njoj i počne opet "disati" kako treba s njom će sve biti u redu..
    Znaći nemam blage veze što da mislim

  3. #18

    Odgovor: Posle 3000-te

    Svuda mir tišina...blagi vetrić piri noseći zrnca prašine dok traje najduža emisija...
    emisija radijacije koju nema ko da gleda jer su gledaoci odavno sprženi.

  4. #19

    Odgovor: Posle 3000-te

    Ne mogu da zamislim ni kako ce sve izgledati za 5 godina, kamoli posle 3000-te. Ali pretpostavljam da nicega nece biti, apsolutno nicega
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Posle 3000-te

    ako je prethodni milenijum zavrsen sa ulaskom u moderno postindustrijsko drustvo,a ovaj poceo izborom prvog crnog predsednika velikog brata,izazivanjem velikog praska u hadronskom kolajderu ,naucnici ce vec pronaci nesto kao i kroz ceo prosli milenijum,treba biti optimista,mada sa faktorom covek nikad nisi siguran a 1000 godina je bas dugacko

  6. #21

    Odgovor: Posle 3000-te

    Tada, kada bi i bila ta 3000-ta, to neće imati ko da konstatuje. Neće biti Zemlje, neće biti ljudi i neće biti vremena (koje inače nije nikada ni postojalo), a posebno ne na način kako to sadašnji ljudi tripuju da znaju šta je vreme.

    Dakle, duplo golo. Ništa!!!

    Ali, možda tome budu svedoci onih 144.000 zaslužnih u Raju, odnosno Jehovini svedoci koji su imali sreće da ih sam Jehova primi u raj i tako postani besmrtni.

    Naravno, u tom slučaju će im se hebati što nema Plave planete.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #22

    Odgovor: Posle 3000-te

    Au.....pa odosmo daleko....zashto ne posle2012-e...????
    Msm tad je onaj feonomen "smak sveta" koji se ponavlja jubilarno na svake 2,3 godine...zavisi do raspolozhenja nauchnika...
    ...Dakle 3000-te kad mene ne bude,a o5 se nasele reptili,dinosaurusi i ostala pra chuda...bitje i civilizacije,napredak tehnologije kao u filmu "peti element"....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #23

  9. #24

    Odgovor: Posle 3000-te

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kako zamišljate život na planeti nam Zemlji za hiljadu godina?

    Memento je spomenuo vreme i njegovo nepostojanje. Istina je da je izmišljena kategorija. Ljudska glupost je luckasta. Komplikovana i bez neke posebne vrednosti. Iskreno mene raduje što se Zemlja okreće i planete kruže, sve se vrti unedogled. I ko nam može reći da mi nismo u nekoj igrici, da nismo izmaštani i statisti u nečijem filmu? Zemljani, eh kakva smejurija. Mi i naši mali životi. Otuđeni smo jedni od drugih. Zaboravljamo i projektujemo. Trošimo vreme .
    Kako nas vidim za hiljadu godina? Verujem da će nas biti, ali polako gubimo srca. Suma sumarum, veštačko održavanje života sa Muzejima o homo sapijensu koji je postojao, razmišljao i osećao.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #25

    Odgovor: Posle 3000-te

    taman ću do tada da isplatim kredit
    i onda žurkaaaaa

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Pilula za ''dan posle''...???
    Autor joksi u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.06.2011, 20:41
  2. Pre i posle kupanja
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.09.2010, 23:53
  3. Zivot posle zivota..!?
    Autor yige_gui u forumu Filozofija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.08.2010, 10:52
  4. Slađe posle svađe
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.05.2010, 23:46
  5. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •