Фудбалска размишљања и дешавања... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Фудбалска размишљања и дешавања...

    U tome i jeste poenta. Oterali smo, verovatno, našeg najboljeg trenera jer nam je bio skup, a doveli smo prosečnog jer je jeftiniji, a svi znamo onu narodnu "Koliko para toliko muzike". Džaba nam jeftin selektor ako nema rezultate iza sebe. Da dovedemo nekog stranca Antićevog kalibra verujem da bi platili mnogo više od 126 000 (setimo se Klementea).

    Još jedna stvar kada su u pitanju finansije. Čitao sam Karadžićevu izjavu gde je rekao da je od Svetskog prvenstva zarađeno tri miliona evra, a da je od toga Antiću pripalo dva. Pa to znači da se Antić plasmanom na to prvenstvo sam otplatio, i još doneo savezu milion evra pride. Šta bi bilo da smo imali jeftinijeg selektora i da nismo uspeli da se plasiramo. Dali mu pare, a nije ih zaradio. To je pravi gubitak. I još jedno, premije za plasman na Evropsko prvenstvo su veće od onih za plasman na Svetsko prvenstvo.

  2. #32

    Odgovor: Фудбалска размишљања и дешавања...

    odvojih danas deo veceri da pogledam mec partizan- inter .prva utakmica je donela vrlo pristojnu igru naseg tima u italiji , pa eto to je bio
    jos jedan motiv vise da se gleda . pokazalo se po ko zna koji put da kada se previse ocekuje od nasih sportista to obicno razocara . to je
    jedno pravilo koje vlada otkako pratim nasa sportska zbivanja . citao sam u novinama vermezovica koji porucuje '' veceras polazemo diplomski
    pitanje je kako cemo poloziti sa devet ili deset ?'' well ,vermezovicu ovo sto smo videli u duelu sa sareno sastavljenim interom nije bilo ni za
    dvojku ! veliki talenat scepovic , nije se sastavio sa loptom , spor bez realizatorske sposobnosti . mali markovic talenat / ali pravi talenat /
    nije se pokazao , previse dodira sa loptom , gusio igru . ostali , nivo balkanskog proseka . volim partizan ali ne mogu shvatiti da vodjstvo
    kluba ne moze da vidi kako se danas igra fudbal izvan granica zemlje,... pa dovoljno je da gledaju televiziju nista drugo .mozda nemaju tv ?
    sigurno cu sutra citati kako je to mlad tim , neiskusni bla bla bla .
    ne drzi vodu .



    sporo
    bez snage
    bez zelje
    bez kreativnosti
    jbt , ceka se prekid da dobijemo sansu.
    ocena , dovoljan 2 . /nismo za jevropu /
    Poruku je izmenio rusty nail, 08.11.2012 u 23:22
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #33

    Re: Odgovor: Фудбалска размишљања и дешавања...

    Ne mogu da verujem, da jednu od najvećih klubova Srbije (po mnogima večno treći), FK Vojvodinu Blic i B92 redovno marginalizuju.
    Mislim, ništa ne bih naglašavao, jednostavno - kad hoću da saznam šta je igrala Voša, izveštavaju o njoj nikako - kao da igra u Danskoj. Tek za pet dana sastave neku tabelu, gde se pojavljuje Vojvodina kao "tamo neki tim" - kao iz međuopštinske lige...
    Ne treba kolumne da pišu o Voši, samo neka isprate dešavanja, koja su i inače deo famozne Superlige.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  4. #34

    Odgovor: Re: Odgovor: Фудбалска размишљања и дешавања...

    Volim neočekivane rezultate, preokrete i obrte pogotovo u sportu...Neočekivanu pobedu Hrvatske nad Argentinom od 3:0 svrstala bih u naj događaj dana (mada sam malo ljubomorna jer ih nismo mi pobedili)...
    'Leba i igara i da se mi danas ne obrukamo! (:smajli koji drži fige

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 20:08
  2. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 25.06.2013, 00:01
  3. Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 22.10.2010, 00:59
  4. Журка, парти, забава, жур...
    Autor broj310 u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2009, 22:22
  5. Завештања Стефана Немање
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 07.10.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •