I ženama "piletina" sve slađa
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40
  1. #1

    I ženama "piletina" sve slađa


    Veza žene sa mlađim muškarcem više definitivno nije retkost. Najpoznatija takva ljubav u svetu je svakako ona između holivudskih zvezda Demi Moore i njenog 15 godina mlađeg Ashtona Kutchera, dok kod nas svoje pilence ima, recimo, glumica Dubravka Mijatović, koja je u vezi sa osam godina mlađim kolegom Marinkom Madžgaljem. Isto tako, podaci govore o tome kako u Americi gotovo trećina žena između 40 i 69 godina izlazi s mlađim muškarcima.




    Kakvi su vaši afiniteti po ovom pitanju?


    Ja i dalje ne pratim svetske trendove i više volim starije..čak dosta starije..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #2

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Nije me nikad lozila pomisao na piletinu mozda zato sto i sama jesam isto. Moje drugarice npr. nemaju problem sa tim, svejedno im je. Meni npr. nije svejedno i vise volim starije. Sto zbog izgleda, sto zbog iskustva, zrelosti.. Ono sto ja trazim nije ono sto cu naci u mladjem tipu.
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Šta je zajedničko Madoni, Demi Mur i Suzan Sarandon? Sve ove zvezde su "u godinama", ali su u ljubavnoj vezi ili udate za dosta mlađe muškarce. A takve veze su, izgleda, sve popularnije i među običnim svetom u Americi.

    Glumica Suzan Sarandon ima 62 godine i vrlo često se fotografiše sa svojim ljubavnim partnerom, 50-godišnjim glumcem i rediteljem Timom Robinsom. Jedna od najpoznatijih veza starije dame i mlađeg muškarca je svakako brak između 46-godišnje glumice Demi Mur i 31-godišnjeg glumca Aštona Kučera.

    Tu treba svrstati i od nedavno razvedenu Madona. U najnovijem spotu za pesmu "Selebrejšn", 51-godišnja Madona se pojavljuje vrlo oskudno odevena, a u jednoj sceni zastaje da poljubi svog novog momka, 22-godišnjeg Džizusa Laza.

    Zabavljanje sa mlađim muškarcima nije rezervisano samo za mega zvezde. Sve veći broj žena, koje ostaju atraktivne i mladalačkog duha uprkos godinama, odlučuje se za mlađe partnere. Žene u godinama se danas smatraju seksi, iskusne, nezavisne i interesantne ili - savršene za mladog, zgodnog muškarca.

    "U vezi starije žene i mlađeg muškarca postoji korist, ali i izazovi. Pozitivna strana je što možemo da im pružimo osećaj sigurnosti i da im damo smisla, da podržimo njihove snove. Oni nama, sa druge strane, omogućavaju da se osećamo živim, da uživamo i istražujemo", tvrdi "savetnica za ljubavne veze" Frančeska Džentil.

    I dok se smatralo normalnim da muškarci imaju mnogo mlađe partnerke, ideja da starija žena bude u vezi sa mlađim muškarcem je tradicionalno bila tabu tema. Američki naziv za žene koje traže takvu vezu je "kuguar", što mnogi koriste pežorativno.

    Danas međutim, žene to posmatraju iz pozitivnog ugla, pa je prošlog meseca u Palo Altu u San Francisku organizovana prva Nacionalna konvencija "kuguara".

    Rita Sanga je potegla put iz Londona da na skupu u San Francisku nauči više o "fenomenu kuguara".

    "Jedna od najvećih socioloških promena u poslednjih deset godina je da se sve više starijih žena razvodi, a muškarci iz njihove generacije su ili zauzeti ili im nisu zanimljivi", zaključuje ova Engleskinja.

    Mladi muškarci iz poznate Silikonske doline u Kaliforniji došli su čoporativno oko 10 sati uveče te se ova neobična konvencija pretvorila u žurku.

    "Hoćemo muškarce koji su energični, koji imaju želju za životom i koji će nas poštovati i voleti. Oni su, takođe, lakši za oblikovanje i žele da udovolje svakoj našoj potrebi", srećna je komičarka Lezli Leng.

    Erik Holister ima 33 godine, odrastao je u ženskoj porodici i zainteresovan je da proba netradicionalan brak u kojem su uloge zamenjene.

    "U našoj kulturi i tradiciji normalno je da stariji muškarac bude u vezi sa mlađom ženom. Moj otac je 10 godina stariji od moje majke i to je potpuno normalno, ali ako je žena 10 ili 15 godina starija od partnera, ona je kuguar", kaže Glorija Navaro koju su muškarci izabrali za - Mis kuguar Amerike.

    Ona je uverena da svaka žena može da ispolji svoju unutrašnju snagu i privlačnost. Kada se njen 20-godišnji brak okončao pre dve godine, Glorija je odlučila da se iz zapuštene mame transformiše u - seksi kuguara.

    "Znam da mnogi misle da to ima isključivo seksualnu konotaciju, ali ja želim da verujem da je to način da žena pokaže svoju snagu. Ja vidim kuguara kao snažnu, nezavisnu ženu", naglašava Glorija Navaro.

    Glavni cilj Konvencije kuguara je zabava. Odlično obučene, seksi žene su iskoristile priliku da pokažu svoje plesačko umeće i nove tehnike flertovanja, zavođenja i osvajanja srca muškaraca...
    SAN FRANCISKO, 22. septembar 2009
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  4. #4

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Prica vrlo bliska meni je ovakva: On ima 24, ona 12 vise.
    Ona je prva sa kojom se on zadrzao neko duze vreme.
    Zive zajedno vec duze, funkcionisu odlicno.
    Nisu filmske zvezde, sasvim obican svet.
    A razlika u godinama se, na prvi pogled, ne vidi.



    Sto da ne, ja sam za.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #5

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Sve je u redu dokle god njih dvoje ne vide tu razliku u godinama ili bilo koju drugu razliku.. Drustvene moralne norme u ovakvim situacijama bih ja o klin. Svaki muskarac koji se odluci za vezu sa znatno starijom od sebe je jak muskarac jer mogu samo da mislim sa kojim naporom ide 'izguravanje' cele price pred okolinom, porodicom.. itd.

    Znaci, svako prema svojim afinitetima. Licno, nisam sigurna da bi znatno mladji muskarac mogao da mi pruzi ono sto mi treba..
    Bar u ovim godinama.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #6

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Lichno ne volim mladje mushkarce.
    Za sex kao sport mogu posluzhiti, mada me ni na to narochito ne inspirishu
    volim starije. najmanje 5 godina...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #7

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Nikad me nisu privlacili mladji muskarci.
    Licno, vise volim starije.

  8. #8

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    neka fala..nit' bih kome bila bolnicharka, nit' bejbisiterka...
    tu do 5 godina (da je stariji od mene) je ok, sve preko toga i mladje od mene (daleko bilo) ne dolazi u obzir...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #9

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Nije me nikad lozila pomisao na piletinu
    Оно што је за тебе пилетина још није ни мутирало мајку му

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Sve je u redu dokle god njih dvoje ne vide tu razliku u godinama ili bilo koju drugu razliku.. Drustvene moralne norme u ovakvim situacijama bih ja o klin. Svaki muskarac koji se odluci za vezu sa znatno starijom od sebe je jak muskarac jer mogu samo da mislim sa kojim naporom ide 'izguravanje' cele price pred okolinom, porodicom.. itd.
    Неки можда и јесу такви, али далеко од тога да је сваки. Мој неки утисак из примера које познајем је да се често ради о незрелим ликовима који траже доминантну фигуру, ако није у питању жиголо... или комбинација ово двоје.

    Сад ме мрзи да проверавам правила смеју ли и мушкарци да изражавају мишљења о темама на жемском кафићу, па нек обришу модови ако не смеју.
    Што се мене лично тиче, немам никаква екстремистичка искуства, бар на овом пољу, али у глобалу мислим да би године биле најмањи проблем кад би дошло до неке духовне и интелектуалне подударности. А тек за секс није проблем... опет, теоретисати је једно, нисам баш сигуран да бих оженио неког 20 година старијег све да ми је соулмејт и да изгледа ко Деми Мур... ал не знам ни да не бих...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #10

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Imam drugaricu koja trenutno ima 33..dugo se već družimo i uvek je imala dosta starije muškarce od sebe..nije se udala, sama je i u poslednje vreme je isključivo sa mlađim muškarcima..na pitanje odkud sada to, dobila sam sledeći odgovor..

    "Bolje i mlađi, nego da budem sama..starijih skoro da i nema više, oni što su ok su zauzeti.."

    Priznaje da ne mogu da joj pariraju, ali ipak gradi vezu sa njima..eto, ima i druga strana medalje..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #11

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Оно што је за тебе пилетина још није ни мутирало мајку му
    Zato sam i rekla da sam i ja piletina ali ti tipovi koji su od mene mladji dve do tri godine i nisu deca, iako muskarci, kazu, nikad ne odrastu. Moje drugarice nemaju neki problem da budu sa mladjim, ja imam. Jednostavno mi to nije interesantno, oduvek sam se palila na starije.
    Ali opet, ja mogu da pricam o jajima onda, kad sam ja pile... je l' te, neizlegnutim jajima, da me ne shvatite pogresno.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Da... I onda kažu "ravnopravnost polova"!?!?!

    A za njih ne važi izraz "maloletna osoba".



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  13. #13

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Jednom sam se opekla...ne bih više...rečenica "moram da ustanem rano, prva sam smjena"...za mene je riješila sve po pitanju moguće veze u kojoj sam ja 5-6 godina starija.
    Tu sam pala na pločice, na mišiće...priznajem, griješila sam.

    Primat imaju stariji muškarci, ali ne dedice...dakle nekih 5-10 godina stariji...MADA, nije isključeno da se i ti "stariji" ponašaju kao da im je 15, što me navodi na zaključak da možda godine i nisu toliko bitne, iako nose sa sobom neku dozu iskustva, ali nisu presudne da nekoga okarakterišu kao sposobnog, iskusnog, načitanog...zrelog za vezu, za brak, za djecu... ne mogu reći da NIKADA ne bih pala recimo na nekog 2-3 godine mlađeg muškarca koji bi se pokazao da u sebi nosi sve ono čemu ja težim da vidim kod muškarca. Jedino bi ja samu sebe pojela što sam starija, vjerovatno bih kroz koju godinu pala i pod nož.

    Bitno je valjda i čime se ti mlađi muškarci bave...recimo teniseri...svi su mahom po 3-4 godine mlađi od mene...a meni djeluju onako na terenu, i po ponašanju van njega da su oko 30-e godine. Ne bih imala ništa protiv Noleta recimo...nije baš full moj tip..ali progledala bih mu kroz prste.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #14

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Неки можда и јесу такви, али далеко од тога да је сваки. Мој неки утисак из примера које познајем је да се често ради о незрелим ликовима који траже доминантну фигуру, ако није у питању жиголо... или комбинација ово двоје.
    Mislila sam na obicne ljude i "obicne" ljubavi.. Gigolo je vec.. neobicnija pojava..

    U primerima koje sam ja imala prilike da vidim, muskarac u takvoj varijanti je obicno, slazem se nezreo, i takvu zenu smatra vrednim trofejom.. Kao starija je, zahtevnija je u seksu, a ja, eto, ispunjavam uslove.. Hvali nikad kraja..

    Moja podrska se odnosila na pravu ljubav ukoliko se desi na relaciji mladjeg muskarca sa starijom partnerkom.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #15

    Odgovor: I ženama "piletina" sve slađa

    Cak i ako vole piletinu,obda gledaju da bar ima para nebili se proivele sa njim,jer danas je to samo i bitno..ne samo kod starijih zena koje vole piletinu nego i kod devojaka koje vole starije..u glavnom novac igra glavnu ulogu pa tek onda mozda sex..

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •