Da li vam se desilo da se sa nekim druzite godinama, i onda odjedamput nesto kvrcne u glavi, ili bolje reci u i neko od vas pozeli vise od prijateljstva...

U osnovnoj skoli moj najbolji drug je cetiri godine bio zaljubljen u mene. Uvek smo se super druzili ali on se nikada nije ustrucavao da pokaze svoja osecanja. Svaki put mu kazem da od toga nema nista, i sutra sve bude normalno, i tako 100 puta. U 1 srednje je nasao devojku, zaljubio se i posle je sve bilo ok

Medjutim, jednom se u meni nesto prelomilo... Druzili smo se 13 godina. nismo bili bas najbolji drugovi, ali bili smo dosta dobri. Ne znam ni zasto, ni kako, ni kada, jednostavno sam se zaljubila i rekla mu to. On je pristao da budemo zajedno, ali mi je jasno stavio do znanja da ne oseca isto. To se vremenom promenilo, zaljubio se i on ali sam ja to shvatila tek kada smo raskinuli. Bili smo zajedno 10 meseci i bilo je lepo, ali nismo opstali. Posle 13 godina druzenja shvats da uopste ne poznajes tu osobu. Kao drug je jedno, a kao momak nesto potpuno drugo. Talasne duzine su nam bile miljama udaljene i razisli smo se. Jos uvek se vidimo ponekad, pricamo, sve je kao OK, ali ne kaze se dzaba Bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo...

Kakva su vasa iskustva...