Šta vas podstiče na učenje? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Sta vas podstice na ucenje?

    Ja sam od onih osoba koje vole da stalno uče, napreduju, saznaju, oblikuju, istražuju. Radujem se učenju i stalno vučem knjižurine sa sobom. Jedno popodne, svake nedelje provodim na naučnom odeljenju i zbog posla i zbog one prave ljubavi koju gajim prema nauci. Zanimaju me ženske studije. Rodna teorija i rodno pravo kao neki dodatak.Teško je prokopati put, mada bila sam na nekim predavanjima kod Daše i fascinirana sam. Spona je bila Hana Arent koju jako volim i bavim se njenim delima. Pratila sam rod i bezbednost kod Gordane... Dugo sam mislila da sam feministkinja, ali ispostavilo se suprotno. Za ravnopravnost sam i integritet. Za budnost, prihvatljivost i pomirljivost.
    Podsticaj u učenju. Mislim da je taj podsticaj ustvari moj nemirni, dobri duh. Vodi me ka saznanjima i ličnom napredovanju. Usklađivanju i nadmetanju. I dok god sam na putu saznanja, život je lep.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #17

    Odgovor: Sta vas podstice na ucenje?

    Malo sta ,za ono sto se mora a ne interesuje me....a
    bilo je toga tokom odrastanja pogotovo.Tada me je sama pomisao da ce i to jednog dana proci i da cu se jednom samo secati sa (pod)smehom,gurala napred da prebrodim takve neke krizne trenutke.
    Mada nikad se nisam nesto mnogo ni sekirala.Jednostavno umela sam da se snadjem.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  2. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •