Momak/devojka sa estrade
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 53

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    07 Momak/devojka sa estrade

    Onomad ulazim u kancelariju, ove moje dve se kerebeče kao lude. I dolazi imeni, onako kroz smeh isprekidano pitanje: "Jel Zdravko Čolić bio i tvoj momak?" - "Ne, Vlado Kalember. Ja se nisam šišala kao Lokica".
    I onda se setim doba obdaništa. Više od polovine devojčica ošišane kao Lokice, sve zaljubljene u Čolića, urlaju "Pusti, pusti modu" i neretko se tuku oko toga "čiji je".
    Nekolicina nas je tek imala druge žrtve.

    Da vas čujem, ko je bio vaš momak / devojka?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Meni je Vlado Kalember bio vrh! I pjevač iz grupe "Ruž" ...to ako se pikaju samo ovi naši...od strendžera je to bio jedan plavušan iz NKOTB.. i George Michael ( e tu sam se zaj...).


    Vezano za New Kids... sjećam se tačno da nije jedan mogao da se sviđa dvjema drugaricama..to je bilo ravno ubistvu...svaka ima svoga....i svaka svoga hvali.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Neda Arneric


    ponosan sam na svoj izbor, ja nju a svi ostali Brenu!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Uf Zdravko Colic i Vlado Kalember.....

  5. #5

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Goran Milošević..

    i bio je samo "moj" u to vreme, jer su ostale devojčice bile zaljubljene u Zdravka Čolića..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #6

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Ja sam bila zaljubljena u Evisa Prisley-a

    Love me tender

    Mislim da još uvek imam kutiju sa svim njegovim sličicama...čak sam bila i član nekog njegovog fun kluba...eh!

  7. #7

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Uzlupa mi se srce kad se setim Aleksandra Djordjevica, bili u modi basketasi, a meni on....momak i po
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  8. #8

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Tamo negdje davne 1986 kad sam krenuo u 4 razred OŠ kopio sam svoj prvi časopis Bravo u kojem je bio postre neodoljive Samanthe Fox i tad sam se po prvi puta u životu strstveno zaljubio
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  9. #9

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Moj je bio Nebojsa Bakocevic
    a od stranskih Corey Haim (na zalost vise nije ziv)
    Lozila sam se na glumce
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #10

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Nebojasha Glogovac....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #11

    Odgovor: Momak/devojka sa estrade

    Zaboravila sam na dve moje najvece bebece ljubavi. Axl Rose i Billy Idol
    Keva me je bukvalno trovala njima dvojicom, pokusavajuci na mene da utice da slusam dobru mjuzu kao beba, a ja se samo secam da sam kao dete od tri ili cetiri godine igrala golisava na stolu i pevala "Mone, mone" (umesto Money, money) od Bilija, vrckala guzicom i svecano izjavila da se udajem za njega i da cekam kadce doci po mene da me vodi u svoj dom.
    Axl mi je bio tiha patnja. Obozavala sam nacin njegovog oblacenja i "November rain" jos onda.. a mislim da sam se zvanicno zaljubila u njega kad sam gledala Terminator 2, cula kako peva "You could be mine" i potpuno zaboravila na Furlonga
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Ko pre devojci, njegova i devojka!?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.02.2016, 18:42
  2. Najludja devojka na svetu....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 22:25
  3. Muškarac bez porodice, ili deda - momak!?
    Autor duga12 u forumu Porodica
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.10.2009, 19:55
  4. Porodila se devojka koju je otac silovao
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 01.04.2008, 01:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •