Telepatija - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30

Tema: Telepatija

  1. #16

    Odgovor: Telepatija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Imam drugaricu sa kojom sam "povezana" Dok smo radile zajedno bar jednom dnevno se dešavalo da ona pomisli a ja u tom trenutku kažem i obrnuto.
    Prošlo je par godina od kako smo tih 8 sati dnevno provodile u istoj prostoriji ali i dalje nam se to dešava...odjednom iz čista mira pomislim na nju...i ona me pozoveu roku od par minuta Interesantno je i što smo konstatovale da imamo jako sličan način razmišljanja, u nekim situacijama reagujemo isto, skoro kao bliznakinje a niti smo odrasle zajedno niti imamo dodirnih tačaka po pitanju gena, vaspitanja, navika i štatijaznam, bilo šta što bih mogla da povežem sa tim "osećajem" . Dešava mi se to nekad i sa drugim ljudima ali mnogo, mnogo redje nego sa njom
    Mozda su akteri drugi,ali je slicnost sa slucajem identicna!!
    Ali se to desava i na daljinu,kao sto si napisala,pa je verovanje u to jos jace!!
    Koliko to zavisi od duzine poznavanja osobe sa kojom je to najjace?
    Jel Ima veze sa sudbinom ili necim slicnim,pa da se vec u prvoj minuti "citamo" i sporazumevamo?
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  2. #17

    Odgovor: Telepatija

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Koliko to zavisi od duzine poznavanja osobe sa kojom je to najjace?
    Zato mi je to i interesantno, dešava se od početka našeg druženja

  3. #18

    Odgovor: Telepatija

    Verujem u telepatiju.Desavalo mi se samo sa dve osobe sa kojima sam jako povezana.Jedna od njih je moj bivsi decko,a druga osoba je lekar koji mi je spasao zivot u 17 godini zivota.Iako nismo u istom gradu i sada imamo kontakt takav da se vise gotovo i ne vidjamo,nekoliko puta kada sam pomislila na nju stigla mi je poruka od nje.I verovali ili ne srele smo se na ulici,sada posle svih 4 godina.Jedva me je prepoznala!

  4. #19

    11 Odgovor: Telepatija

    Kad tele pati znaci da je gladno jako,a sto se telepatije tice..moze da znaci a i ne mora da bude,sve to moze da bude slucajnost,a opet kad ti se desi vise puta onda mozda i nije slucajnost..meni se desavalo svasta,izvadim fon iz dzepa i stigne mi poruka,pogledam u sijalicu i nestane struje..stvarno ne znam kako to da se definise ali neka bude da je telepatija u pitanju..

  5. #20

    Odgovor: Telepatija

    Pokušavam.


    Ono, buljim u telefon i naređujem mu da pozvoni. Ili barem sms-ne. Ponekad pokušavam da uđem u određenu glavicu, na daljinu, i da se nastanim privremeno...ili trajno, još bolje.

    Ponekad pomislim da sam uspeo.

    Samo na kratko.

  6. #21

    Odgovor: Telepatija

    Danas se uverila u istu....

    Prosto ne mogu da verujem....4 minuta razlike...a sve se poklapa...
    Ne...nemoguce...
    Pre bih poverovala u zonu sumraka...

    mada jeste...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #22

    Odgovor: Telepatija

    Meni to normalno iz više razloga.
    Često ZNAM kada će zazvoniti, znam da kažem nešto baš kada "osetim" tog drugog koji je udaljen stotine kilometara, osetim kada mi je neko blizak loše..mislim da neke frekvencije koje uspostavimo..ostanu sinhrone i posle nekog vremena. Što nekoga bolje razumeš...pre ćeš ga "osetiti" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #23

    Odgovor: Telepatija

    Citat sasamc kaže: Pogledaj poruku
    Telepatija nije prenos misli na daljinu, već prema korenu te reči, znači "patiti na daljinu", pošto reč "patija" dolazi od grčke reči koja znači "patiti".
    Telepatija...(od grcke reci tele-''daleko'' i patos-''osecanje'')-Direktno citanje misli i osecanja drugog coveka bez koriscenja organa cula.Poklonici parapsihologije smatraju da sposobnost za telepatsku komunikaciju imaju svi ljudi.

    Ipak taj osetljivi nacin uzajamne komunikacije ,kao po pravilu,potisnut je stalnom aktivnoscu cula.

    ''Moguce je da mi svakodnevno dobijamo mnogo telepatskih poruka od prijatelja i rodjaka-smatra americki lekar C.Hanton.--Ali poruke ne vrse jak emocionalni pritisak zato sto nikako ne prodiru u oblast svesti.Obicno se probija samo neki traumatican dogadjaj''.

    Ako je to tacno,nije cudno sto postoji veliki broj svedocenja o telepatskim kontaktima ,koji se odnose na signale o smrti...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  9. #24

    Odgovor: Telepatija

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Meni to normalno iz više razloga.
    Često ZNAM kada će zazvoniti, znam da kažem nešto baš kada "osetim" tog drugog koji je udaljen stotine kilometara, osetim kada mi je neko blizak loše..mislim da neke frekvencije koje uspostavimo..ostanu sinhrone i posle nekog vremena. Što nekoga bolje razumeš...pre ćeš ga "osetiti" .

    tachno. ja intenzivno osecham kako neko sve manje i manje misli na mene
    i drago mi.
    & underpaid......

  10. #25

  11. #26

    Odgovor: Telepatija

    Da. Oslanjam se na svoju intuiciju i uvek je slušam. Tako i osećam povezanost sa drugim ljudima. Osećam i tako komuniciram sa drugima. Kada nekoga ne želim u svojoj blizini, prosto ga "izguram" iz svoje energetske blizine. Upravljam se više po energiji koju osećam u našoj komunikaciji, nego po onome što neko verbalno iskaže. Slatke su reči...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #27

    Odgovor: Telepatija

    Ponekad mislim da postoji realna mogućnost za telepatsku vezu između ljudi. U kojem stepenu, ne znam. Iako nisam sklon da poverujem u većinu paranormalnih pojava moram priznati da mi se desio jedan dosta neobičan slučaj. Bar mislim da je neobičan.

    O čemu se radi?

    Jednom prilikom sam svratio sa društvom u hotel Palas u Banja Luci i, pošto je bila gužva, zamolili smo jednu usamljenu dami da sednemo za njen sto. Ona je pristala i čim smo seli jedan moj prijatelj ju je startovao. U opušteoj atmosferi ja sam bio tek nemi posmatrač i najednom je moj prijatelj upitao govorljivu damu:
    - A, ako se sme znati, odakle ste Vi?
    - Šta Vi mislite? - Odgovorlia je ona očigledno uživajući u društvu tri muškarca.
    - Nemam pojma! - Iskreno je odvalio moj prijatelj sležući ramenima.
    - Iz Banje Koviljače! - Začo sam sam sebe kako govorim.
    Ona je zaustavila pokret rukom u kojoj je držala cigaretu i iznenađeno me je pogledala.
    - Da li Vi to mene poznajete?

    Naravno da je nisam znao, kao, uostalom, ni bilo koga iz Banje Koviljače i nemam pojma zašto sam to rekao.

    Ovaj primer, naravno i verovatno, ne mora da znači ama baš ništa, ali postoje brojni drugi slučajevi o realnoj mogućnosti postojanja telepatije. Međutim, osnovni problem kod ove i sličnih tzv paranormalnih pojava je provaljivanje algoritma njihovog pojavljivanja, jer u moru pogrešnih anticipacija dogodi se i neka tačna (baš kao što je možda slučaj u hotelu Palas), tako da je nemoguće telepatiju uzeti zdravo za gotovo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #28

    Odgovor: Telepatija

    Bash nedavno sam imao neverovatno paranormalno iskustvo, koje je za mene apsolutni dokaz
    da telepatija postoji.
    Nakon betoniranja jedne garazhe sa kolegom sam otishao u oblizhnju krchmu da se malo
    relaksiramo od meshalice.
    Bez rechi smo otishli do shanka i kolega Bandika me pogledao u ochi....
    zatim se okrenuo konobaru i doviknuo mu "Dva ladna heinekena i dve kajsije"
    Bio sam zaprepashten...Bandika je telepata...garant.

  14. #29

    Odgovor: Telepatija

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Verujete li u telepatiju? Da li ste imali iskustva koja se mogu povezati sa ovom pojavom?
    Definitivno verujem
    Samo jos uvek ne znam da li sam prijemnik (pre ce biti to) ili predajnik misli
    Ali...budim se skoro u minut kada "negde" zazvoni alarm za budjenje, odgovaram na sms ciji sadrzaj dobijem posle minut, sekund pre zvona mobilnog motam u glavi pesmu kojha mi svira...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Telepatija

    S obzirom da u slucajnost ne verujem ,onda ne znam sta je ovo.
    Jendom sam bila na nekoj zurci,pre 4 godinei pomislila sam drugarica od bivseg decka ce reci da sam stvorena za njega,nije prolso ni sekund ona je to ladno rekla...ostala sam bez texta.Posle toga isla sam u setnju s nekom poznanicom da kupimo cigare,pomislila sam u sebi neshto i ona je to isto rekla naglas i posle toga mi je rekla TELEPATO . Sada sam izuzetno povezana sa mojim dragim,dogodilo nam se milion puta da kazemo isto u isto vreme ili da uzdahnemo.Najbolje mi je bilo kada smo radili kao test telepatije :D . Svako od nas je morao da nacrta nesto,a da drugi ne vidi. Mi smo identicnu stvar nacrtali
    Ne znam u sta da verujem,al neka povezanost postoji.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •