"Volim TE..." - Strana 7
Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 152
  1. #91

    Odgovor: "Volim TE..."

    "Volim te" i "Izvini" su reči koje je, apsolutno, najteže izgovoriti ako se izgovaraju iskreno.
    RAVNICAR

  2. #92

    Odgovor: "Volim TE..."

    "Volim te" je par reči koje imaju ogromno značenje. To nisu prazne reči koje se puštaju kao baloni.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  3. #93

    Odgovor: "Volim TE..."

    ja wolim...i to ce biti tako,dok dishem...i ako nisam srecan.. samo jednom se woli...

  4. #94

    Odgovor: "Volim TE..."

    Rec Volim te je nista naspram onoga sto osecam

  5. #95

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Rec Volim te je nista naspram onoga sto osecam
    kako nishta...(kad bi ti znao prawo znacenje toga)a sta je to sto ti osjecas

  6. #96

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    "Volim te" je par reči koje imaju ogromno značenje. To nisu prazne reči koje se puštaju kao baloni.
    u potpunosti se slažem

  7. #97

    Odgovor: "Volim TE..."

    Retko izgovaram te reci jer za mene imaju posebno znacenje pa se trudim da ih i kazem posebnoj osobi..........
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #98

    Odgovor: "Volim TE..."

    Retko i jako tesko izgovorim te reci. A kad nekom kazem "volim te" to je zaista iskreno,nisu samo prazne reci.
    Nekako mi je lakse da napisem,ali kad izgovorim te dve reci,e to znaci da zaista volim
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #99

    Odgovor: "Volim TE..."

    pamtim njegove reci...."boli koliko te volim"........
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  10. #100

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Vi baš navalili da srušite moj idealni svet...
    Naprotiv,ti znaš da te mi ..volimooo

    Ali zar ne misliš da se često zloupotrebljava to famozno "Volim te"?
    Kako god bilo,lepo je čuti,lepo je reći,mada po meni nije neophodno...kada ja vidim da se on topi pored mene -u slučaju date situacije prilagođene temi...
    al' sam ovo rekla

  11. #101

    Odgovor: "Volim TE..."

    Uhhhh...
    Nemam problema nekome drugom priznati da svoje prijateljice volim, ali...moja partnerka će osedeti dok bi sačekala tu deklarišuću izjavu . Da se razumemo...nisam škrt u osećanjima, ona će uvek biti svesna po mojim postupcima, glupiranjima, sjaju u očima, nešnostima (jbt...sad kad razmislim, drage osobe suprotnog pola volim da dotaknem, makar po ramenu, ruci...potpuno nevažno...kao da želim da se uverim da su stvarne ).
    Ta izjava , za mene, ima jako veliko značenje i zato je ne rasipam.
    Jednom mi je jedna partnerka rekla da je bila fascinirana mojom reakcijom kada smo bili najbliskiji:
    - Ti si fenomen. 99% mukaraca bi u tom trenutku reklo "Volim te", a ti si me nazvao tako toplim imenom dok su ti oči sijale ljubavlju .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #102

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Naprotiv,ti znaš da te mi ..volimooo

    Ali zar ne misliš da se često zloupotrebljava to famozno "Volim te"?
    Kako god bilo,lepo je čuti,lepo je reći,mada po meni nije neophodno...kada ja vidim da se on topi pored mene -u slučaju date situacije prilagođene temi...
    al' sam ovo rekla
    Naprotiv dugana... Ja "volim te" još nikada nisam izgovorila bez pokrića... Ali isto tako ja zavolim lako i kako onda da nekom ne dam do znanja da je to tako
    Pri tom mislim i na rodbinu, prijatelje i poznanike
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #103

    Odgovor: Svi kažu:''volim te''.

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Naprotiv dugana... Ja "volim te" još nikada nisam izgovorila bez pokrića... Ali isto tako ja zavolim lako i kako onda da nekom ne dam do znanja da je to tako
    Pri tom mislim i na rodbinu, prijatelje i poznanike
    Za Boga miloga,nisam mislila da ti zloupotrebljavaš "volim te"...samo sam se naglas zapitala,da li se "volim te" inače zloupotrebljava...i znaš šta...mislim da-da!
    ...decu i samo poneku rodbinu i ja podrazumevam,ali ovde sam mislila na partnerske odnose,što se zloupotrebe tiče...

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji se plaše da kažu šta osećaju... Zaista to nikada nisam mogla da razumem... Šta loše može da se desi ako nekome koga voliš to i kažeš?..
    Ni meni,ali jedno mi je jasno:laka si(sam) meta u tom slučaju,pod uslovom da osoba sa kojom smo u tom momentu,ne deli ista osećanja...rekoh već lepo je i čuti i reći...al' meni nije obavezno,lakše mi je pokazati...
    Neko sa kim dugo bila,svakodnevno mi je upućivao pitanje:"Da li me voliš?"...nikada nije dobio željeni odgovor...meni prosto nije lako išlo da prevalim preko usta nešto što nisam osećala 100%...znam grozna sam sad...

  14. #104

    Odgovor: "Volim TE..."

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Nemam obicaj da to izjavljujem. Pogotovo kada si sa nekim kratko, to samo moze da iskomplikuje stvari. To zvuci kao neko obecanje i rezervacija. Ili bar kao neki podsetnik...
    Mislim da je "volim te", adekvatno kad nekog zelis za ceo zivot ili bar tako mislis.

    Nek naprave bre neki volimtemetar, pa da se ne razmisljamo vise...
    Za kratke varijante nije svakako, a i za duge je mozda u pocetku (mada u pocetku ne znas koja ce varijanta biti ). Kad si sa nekim duze vreme, onda znas, znas po svemu i nemas potrebu to da slusas.

    Sad nesto, preispitujuci se ( ), nalazim da mozda cesce imam potrebu to da kazem ljudima koje redje vidjam, mozda tad imam potrebu da podsetim jer nemam priliku da im svakodnevno pokazujem.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #105

    02 Odgovor: "Volim TE..."

    Ali ja zaista imam potrebu i da kažem i da mi kažu... Jeste da bi bio užasno kilav trenutak kada na izjavu ljubavi ne dobiješ povratnu ali isto tako ne izgovarajući je, rizikuješ da propustiš onaj sjaj u oku voljene osobe, i svu čaroliju trenutka u kom ste gotovo zaverenički povezani...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29
  4. "Volim te" na svim svetskim jezicima
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 22:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •