Šta sve govorimo tokom orgazma?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Da li ono što izgovorite tokom orgazma ima neko značenje?

    Autor: Tjaša Babič
    Izvor: Intimate Medicine



    Orgazam je vreme kada su ljudi duhovno najogoljeniji. Zapanjiva je ustrajnost kojom žene svih dobi i na svim kontinentima ponavljaju iste reči tokom orgazma. Japanke, indijke, francuskinje i engleskinje zvrndaju o umiranju ("aaaaa, umreću!!!" Od užitka, razume se).

    Neke od njih kao što kaže Abb Brantome "Umirem", iako vragolasto napominje da im se sviđa takva smrt. Opet druge dozivaju majku, treća grupa se prepušta veri ("ooo moj Bože!!!"), iako su ateisti. Orgazam ima nadzemaljsku moć, čak i moć preobraćenja nevernika.

    To je prirodno. Malo u šali, a malo ozbiljno – orgazam je najreligiozniji trenutak naših života i sve druge mistične opojnosti su samo njegova bleda slika.

    Muškarci će zaurlati kao medvedi ili će izgovarati proste reči poput: "Na, na, na!"

    Šta kažu indijanci?

    Indijanci su ih klasifikovali, upoređivali ih sa ptičjim kliktajima i upozoravali kako lako ih mogu naučiti papagaji, zato papagajima nije mesto u spavaćoj sobi. Važno je da par nauči da sluša tu muziku koja nas razveseljava, a posebno da zna kada: "Stani!" jednostavno znači: Dosta, a isto tako kada žena želi još.

    Dahtanje kad nađeš pravu tačku

    Neke od tih "šifri" su uobičajene – dahtanje kada dotakneš pravu tačku, drščući uzdisaj kada gurneš do kraja. Žene, čak i neki muškarci stalno govore nekim dečjim šapatom ili ponavljaju prljave reči kada ih najmanje očekujemo. Neke možeš čuti pet ulica dalje, dok su druge sasvim tihe ili se smeju i plaše te jecanjem.

    Kada žena vrišti, ali zaista vrišti

    Od onih zaista bučnih neke vole da ih pustite da vrište, dok je drugima draže da im zatvorite usta ili ih naprosto začepe svojom kosom, u stilu japanskih grafika (pregradni zidovi u japanskim kućama su od papira, pa zato). Muškarci mogu biti isto tako bučni, iako obično nisu tako razgovorljivi bez smisla i kraja.

    Slušanje vlastitog glasa intenzivira orgazam

    Važno je ovo: pri uzajamnom, opuštenom odnosu budite toliko glasni koliko god hoćete. Čudno je da o tome pišemo uopšteno, a oni koji planiraju kuće i hotele toga još nisu svesni – kako se čini, svi su oženjeni s nečujnim partnerima i nemaju decu, jer bi u protivnom izbegavali montažne zidove. Potpuno tih seks tokom kojeg partneri jedan drugome čvrsto pritiskaju usta dlanom može biti zabavno ako ne smete rizikovati da vas neko čuje.

    Smeh tokom orgazma

    Možete li zamisliti muškarca koji se na sve moguće načine trudi svojoj dragoj izlaziti u susret, a ona u trenutku vatrometa prasne od smeha?

    Čvrst karakter tu je sasvim sigurno blagodat, jer u protivnom bi se muški ponos mogao otopiti kao vosak novogodišnje sveće. I šta učiniti ako ju spopadne nekontrolisani smeh - nekima se naime to događa? Ne budite zbog toga povređeni. (Verovatno) se ne smeje vama. Verovatno je u vrtlogu mašte…
    Koliko ste vi glasni tokom orgazma? Ćutite, vrištite, ili se možda smejete? Da li ste nekad prilikom orgazma rekli odali nešto što inače nikad ne biste rekli? Da vas čujemo!

  2. #2

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Uopste me ne chudi ko je autor ove teme
    Kad sam je video morao sam nesto da napisem

    E pa ovako imam jako sirok repertoar

    -Volim te...
    -Ni sa jednom mi nije bilo ovako...
    -Ti si stvarno posebna...

  3. #3

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Neke od tih "šifri" su uobičajene dahtanje kada dotakneš pravu tačku, drščući uzdisaj kada gurneš do kraja. Žene, čak i neki muškarci stalno govore nekim dečjim šapatom ili ponavljaju prljave reči kada ih najmanje očekujemo. Neke možeš čuti pet ulica dalje, dok su druge sasvim tihe ili se smeju i plaše te jecanjem.
    Otprilike sve ovo...osim šapata i tihog jecanja. Nisam tiha uopšte, i jednom prilikom su mi zapušena usta rukom.

    Ako ću biti full iskrena a bitI ću...I talk dirty i potičem na ubrzavanje, prodiranje i tako to.

    Prosto ne mogu da zamislim orgazam u tišini ili isključivo dahtanju ..osim ako to dahtanje nema tendenciju da preraste u vrisak ili slično..onda može.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #4

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    ja sam mirna, ne skichim ka' svinjche pred klanje...a kako mi je, to samo ja znam...mozhda malo jache stisnem, ili ga spetljam nogama kao hobotnica, tako da zna kad mi je ono..vruce da prostite dolje medju noge...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #5

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    uglavnom dozivam ime ... i skoro uvek pogrešim ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #6

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Obično je to prva glava Džojsovog Ulisa, u hrvatskom prevodu....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    dirty talk,sta bi bilo drugo
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Tiha sam kao bubica. Ja niti glasa ne ispustim (uzdahe ne računam). Šta mogu, ne dajem susjedima povoda da me tračaju
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Tiha sam kao bubica. Ja niti glasa ne ispustim (uzdahe ne računam). Šta mogu, ne dajem susjedima povoda da me tračaju

    Zar brineš o komšijama i kad se sexaš?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #10

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Zar brineš o komšijama i kad se sexaš?
    Ma to je dodatak postu i vi ste se trebali nasmijati koliko sam duhovita
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Eeeeemm.. sta znam, nisam ni tiha, nisam ni nesto glasna obicno ne obracam paznju sta govorim, usredsedim se na svojih desetak sekundi
    Ali ako vec obracam paznju.. Pred krunisanje naseg polnog akta, obicno sugerisem gde, sta i kako.. ili cekam njega. A volim da upravljam, dajem ritam, skonta valjda po tome koliko dahcem A kad dodze kruna na red, ne pricam. Skonta on koliko mi je dobro po tome koliko sam glasna, jer meni to zavisi od jacine orgazma, ako je bilo lejm, necu da vriskam kad za vriskanje nije.
    Sve u svemu, nisam tiha, osim ako me okolnosti ne nateraju. I da, tokom samog seksa ne volim bas da spikam, dahcem, cicim i vristim.. brzo mi se grlo osusi
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ma to je dodatak postu i vi ste se trebali nasmijati koliko sam duhovita

    Evo smeha..........uf sta da kazem onda za moje komsije....moraju da stave zvucnu izolaciji........

  13. #13

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Ne govorim.....ocu da izdanem bre, kud jos da govorim..
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  14. #14

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Ne govorim.....ocu da izdanem bre, kud jos da govorim..
    Da stvarno,to je situacija za padanje u nesvest sta reci

  15. #15

    Odgovor: Šta sve govorimo tokom orgazma?

    Mrače, nemoj da kazem sto ti nisi
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav posle orgazma!
    Autor tipka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 18.08.2010, 19:16
  2. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 17.06.2010, 15:11
  3. Ratni zločini u Jugoslaviji tokom i posle WW2
    Autor maksimilijan u forumu Istorija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 26.11.2009, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •