Priče iz vrtića
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    07 Priče iz vrtića

    Naša djeca nam imaju toliko toga za reći. Samo ih treba pitati (neke i ne treba kao što ne treba moju ta se ne gasi).

    Vjerujem da bi ova tema mogla potaknuti Vas da što više kominicirate sa djetetom, ako dosad niste, te da se što više interesirate što im se taj dan događalo u vrtiću i da tu priču, bila izmišljena ili prava, zakačite tu.

    Također vjerujem da se provodeni dani u vrtićima bitno razlikuju pa zašto ne bi imali uvid u to kako je u drugim vrtićima.

    Pa da počnem prva...

    Malena mi ispričala kako joj je Antonio rekao da on nju voli kao frendicu. Mala Ana se držala za rukicu sa Lukom Z. Nakon jučerašnjeg dana, danas su svi moju malenu ispitivali kako joj je, jel' joj bolje, dal' je povraćala.. Njezina teta Nena je na bolovanju i jako joj fali ali se striček Tihomir zdušno trudi da im nadoknadi nju.

    (sljedeći put će biti malo više...)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Super tema, dopada mi se, ma sve gde se pominju deca, nasa, tudja..ma nasa...deca su deca i obozavam ih!
    Moj sin je imao jako smesnu pricu iz vrtica! Jako davno, pre desetak godina, dosao je iz vrstica i rekao kako se on zeni, sa svojom drugaricom Tinom i da hoce da prave svadbu! Zivece kod nas u stanu, spavace u njegovom krevetu, samo moram da kupim malo cebence i jastucic za nju i to ce im biti " bracni krevet". A svadba, pa na svadbui ce da pozovu sve iz vrtica, vaspitacica Mira je kuma Tinina a njegov kum je Misa, njegov drugar. Na svadbi ce deca samo biti prisutna, jesce kroasane, slatkise i pice samo jogurt i mleko jer su mali! Na svadbi ce da budu spremacice i kuvarice iz vrtica, one ce da dekorisu hotel i spreme hranu za goste! Ok, baka ga pita, a sta je sa ostalima, mogu lu ja da budem na tvojoj svadbi......On sav ushicen kaze, DA, za tebe imma poseban posao, bices u gepeku naseg auta i cuvaces poklone...
    Onda ga ja pitam i sta hoces da vam kupim kao svadbeni poklon......on cuti malo, i onda kao iz topa kaze.....Barbiku i Kena.....
    Da skratim pricu, epilog svega je da su im vaspotacice u vrticu organizovale satro vencanje i svadbu.....to je pisijada bila....Danas je Tina njegova najbolja drugarica, vec 13 godina se druze.....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #3

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    Da skratim pricu, epilog svega je da su im vaspotacice u vrticu organizovale satro vencanje i svadbu.....to je pisijada bila...
    Svaka čast tetama Kada bi sve bile spremne da tako postupe mimo nekih 'pravila', tj. da prate što se događa sa njihovim klincima te da ih animiraju.

    Danas me je moja upilila kako mora nositi kekse u vrtić jer da im to striček dozboljava. I on i teta na zamjeni. Jučer je bila neka Petra a danas je Biljana. Naime, njezine dvije tete su... negdje. Žao mi je zbog toga jer su bile fenomenalne i nadam se da će se jedna sada u 11. mjesecu vratiti kako malena moja priča. Znate po čemu možete vidjeti da je dijete sretno sa svojim tetama? Tako što svaki put kada ide doma iz vrtića poleti teti u naručje i da joj pusu
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Pitam malu danas da li peru zube u vrtiću. Rekla je da da jer da striček Tihomir jako pazi na to. Ok, a pere li striček zube? Pogledala me je čudno i rekla ne. ''Pa dobro, kupit ćemo mu mi četkicu za zube i kaladont pa da vam pravi društvo, ne?'' pitala sam. Ma joj, otkada je došao on da ih čuva, svaki dan nešto se dešava. Moja malena je sva puna priče o njemu a i djevojčice su zaljubljene u njega. A moram i spomenuti da me muž više ne pušta da idem po malenu već ode on. Ali kaže da nema veze sa njezinim novim stričekom Bar ja mogu čoriti u autu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Vidim da samo ja piskaram tu. Neka.

    Moja malena ima, dakle, simpatiju u vrtiću. On je trenutno bubani ali joj je po svojoj seki poručio da je ona njegova djevojka te da će ju voditi u šoping. Pitam malenu, i kaj budeš kupila? A ona meni, ništa. ''Samo će me voditi u šoping.''

    Sva je u pričama o njemu. Prije moje malecke je imao 'curu' koja ga je ostavila jer je rekla da mu smrde noge. Mojoj to ne smeta. Pa naravno - vrlo lako se noge operu, ne?

    Nastavak slijedi...
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #6

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Dolazi moja malena jučer iz vrtića i veli ona meni: ''Mama, budeš nacrtala Antoniu motor, Dini čamac a Dori ljuljačku...''.



    ''Ali zašto?'', pitala sam ju. ''Pa mama ne zna crtati.''

    ''Kako ne znaš? Pa baš lijepo crtaš.'', veli ona meni

    Dragi moji, ovo je najveći moj crtački domet





    Uglavnom, dogovorile smo se da će im ipak ona nešto nacrtati da se mama ne sramoti.

    --------------------------------------

    A danas... Danas ju moj vodi u vrtić i vraća se on ubrzo sa smješkom na licu.

    ''Znaš kako je naša mala popularna među mlađim klincima u vrtiću? Dolazimo nas dvoje u dežurnu sobu a teta na dežurstvu je rekla kako evo Dhie... A svi kikići su odmah digli ruke u zrak i vikali 'jeeeeeeeeee''



    Nekad mi bude stvarno žao što nema brata ili seku
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #7

    Odgovor: Priče iz vrtića

    Danas muž nije išao sa nama ujutro jer se bio dogovorio sa svojim šefom da će ga on pokupiti.

    Stoga sam ovaj put bila prisiljena odvesti malenu u vrtić... Nismo bile same, ispred vrtića je bilo još 3-4 automobila. I tako sam ja čekala nju da si skine čizmice i da obuće papuče kada sam začula riječi: ''Evo, Dhia ti je tu''. Dignula sam pogled, misleći da je to netko iz njezine grupe, ali kad tamo - neka mala beba u maminom naručju dok je tata hodao ispred njih i te je on i bio konstatirao prisutnost moje malene.

    Osmijeh mi je pobjegao od uha do uha te sam bila pogledala svoju curicu.

    - ''Ovu bebu čuvaš?'', upitala sam bila

    - ''Aha'', sramežljivo je ispustila moja micekica



    Ljubi te mama, jedno moje maleno
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Slične teme

  1. Koja vam se misao vrti po glavi?
    Autor starsica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3693
    Poslednja poruka: 28.10.2022, 21:42
  2. Drugar/ica iz vrtića
    Autor Kunic u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 17.09.2015, 00:47
  3. Vrtić
    Autor Goga u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.11.2013, 18:18
  4. Recitacije iz vrtića, škole
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.08.2012, 23:14
  5. Ishrana u vrtiću
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 19:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •