Žene kao poslodavci
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Žene kao poslodavci

    bila sam juche na razgovoru za posao u preduzechu chiji je vlasnik zzena. s njom sam i imala intervju. ono shto je bolo ochi sve vreme razgovora je njen odnos prema zaposlenima. nachin na koji pricha o ljudima koji "za nju" rade, kako razmishlja o njima i koliko i shta zahteva.

    ovo nije bio prvi put da sam se srela s zzenom koja ima odnos prema zaposlenima kao prema svojoj porodici.....

    kakva su vasha iskustva?
    ima li vishe topline u firmama gde su zzene poslodavci?
    & underpaid......

  2. #2

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Moj poslodavac je zena! Nije nam bas prijatna atmosFera pored nje. U isto vreme bi htela da bude i boss i drugarica, i komsinica, ma sokacara bree...U stanju je da dodje isplace se, isprica neke svoje probleme, sedis sa njom, kao tesis je, bude ti stvarno zao da se tako lose oseca.....I onda sutradan kao da nije ona iz te price!
    Zbunis se hiljadu puta u odnosu sa njom, bas zato sto je zena, sto mislis da treba da razume , da ponekada popusti...da ima sluh za druge kao i oni za nju!
    Mada, nije pravilo da na osnovu nje sudim o drugima!
    Licno, sa ovog stanovista vise bih volela da je moj poslodavac muskarac!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #3

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Jednom sam radila posao gde mi je zena bila poslodavac. I imam lose iskustvo. Najvise zbog njenih licnih frustracija.
    Firma u kojoj u kojoj trenutno radim je porodicna. Znaci imamo i direktora i t.r direktoricu (koja je u senci ) i imam samo reci pohvale za oboje.


  4. #4

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Moj trenutni poslodavac je žena i više sam nego zadovoljna odnosom između nas dve.Nekako se mi na brzinu dogovorimo oko svega ....dok sa muškarcima i nije uvek išlo tako glatko i lako
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Do sada sam promenila gomilu poslova i gomilu poslodavaca i čak i na osnovu tog iskustva, ne mogu da napravim neko poređenje ko je bolji poslodavac, muškarac ili žena..

    Bilo ih je svakakvih sa obe strane, za nekima još uvek žalim, od nekih sam pobegla..
    Ono u šta sam sigurna je da nije bilo problema kada sa ženske strane nije bilo zavisti, a sa muške muvanja..tada je sve funkcionisalo perfektno..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #6

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Nsam imao ženu poslodavca, već samo muškarce. Doduše, neki su bili p**** u duši, što naravno, nema veze sa temom.

    Mislim da to nije suštinski važno. Postoje sposobne i manje sposobne osobe, nezavisno od njihovog pola. Siguran sam da ne bih imao predrasuda prema ženi poslodavcu. Ni pozitivnih ni negativnih.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Žene kao poslodavci

    Imao sam samo stanodavke a uz stan je bilo još nešto, pride.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •