Smatrate li sebe partibrejkerom? - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: U slučaju kada neizostavno i protiv svoje volje morate napustiti neko veselo društvo,

Učesnika ankete do sada
27. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Ako je žurka na Netu, isključićete se naglo i sutra svima pričati kako vam je nestala struja

    5 18.52%
  • Ako je žurka uživo, kazaćete da vam upravo u goste stiže tetka koju niste videli 100 godina

    0 0%
  • U oba slučaja, priznaćete pravi razlog i stoički otrpeti kada vas zli jezici nazovu partibrejkerom

    22 81.48%
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Uvek pokvarim zurku onima sto salju one cirkulisuce mailove, pritom prete da cu da krepam ako ne prosledim na petsto hiljada adresa. Nikad ne prosledim i lepo ih zamolim da izbrisu moju_imejl_adresu iz aTresbuka
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #32

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Pa ovako,dosadne,usiljene i isfolirane Partye se uvek trdim namerno minirati,a držim se one Canetove :"Kuda svi,nemoj i ti!"
    Za pravu ekipu sam se uvek spreman žrtvovati,bez obzira na lične posledice.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  3. #33

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Da, uvek.



  4. #34

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Nikad nisam bila njanjava kada meni nešto nije po volji, da širim negativnu energiju uokolo i pokušavam i druge da privolim da im smeta isto. Ili se pokupim sa osmijehom na licu i poželim dobar provod, ili pronadjem volju u sebi. U slučajevima kada sam 'down' ..fino kulturno kažem da nisam za društvo..no sve su to rijeetki momenti...ja sam veseljak, dok je opuštena atmosfera i dobra ekipa, bilo net, bilo RL..nema mrdanja nigdje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #35

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Super kada je tzv. "zurka" ili tome slicno kod nekog. Ako mi prag tolerancije predje u crveno, ladno se pokupim i odem (makar krenula peske iz Futoga ).
    Nezgodacija je kada je to isto okupljanje kod mene a ja bih da istog momenta nestanu u vidu magle.
    Ono sto (uvek) upali je da krisom uzmem moj dr. mobilni telefon, posaljem samoj sebi na moj prvi sms...vretim se, procitam (naravno kulturni ljudi nece da virU u moj mob), slozim facu da mi je zao...ali mi iskrslo nesto neodlozno.
    Kao mala...na svoj rodjus kada mi dosadilo da mi deca budu jos uvek tu...lepo se zavukla pod sto. Poceli da me mole da izadjem a ja im ladno rekla "Idite kuci"

    Za net je lako..."Nestala struja" ili "Pukao mi net"...i nema me...

    Jbg...divljak sam samo taki
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #36

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Naravno.
    U subotu imam neku svechanost, a bash i ne volim ta kolektivna veselja u kasne sate i vec smishljam taktiku da se izvuchem i pobegnem u hotel.
    Sama
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #37

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Da,moze mi se
    Hasta Siempre

  8. #38

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Kad želim to DA.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #39

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Taman posla, mada neki kažu da jesam. Dešavalo se da se slavljenik na mene naljuti, jer sam ja bio u centru pažnje a ne on, tako s jednim komšijom nisam pričao 3-4 meseca posle njeovog rođendana, skot egoistični, kako ga nije sramota

    Obožavam svadbe, žurke, voleo sam ispraćaje, ali su ukinuli odlaženje uVojsku, volim žurke, sedeljke, roštilje, pičke materine, sve volim, nema šanse da negde ne bih otišao, sve gde se jede i pije volim i uvek poslednji odlazim odatle.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #40

    Odgovor: Smatrate li sebe partibrejkerom?

    Prosle skoro 3 god od mog oglasavanja na ovu temu, promijenila sam se, da li je bolje ili gore, ne znam...biram drustvo, ne vuce me gomila, nabacanost...narocito ne volim jedne te iste price koje pricaju jedni te isti ljudi, iste sale...ne mogu da se smijem, a necu da ih pljujem...nema me tu. Otkad sam ovdje, vise se volim zabaviti sa dvije, tri osobe al´kvalitetno. Vise sam odbijala izlaske, partijanja i tako to i ostajala gledati filmove.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Koju temu smatrate najboljom?
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 25.04.2013, 20:49
  2. Smatrate li sebe lepom/im?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 16.08.2012, 15:21
  3. Ocenite sebe
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 13:28
  4. Sorta ili hibrid bilja koju smatrate dobrom?
    Autor Aca1983 u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.08.2009, 13:37
  5. Davati sebe?
    Autor biterlemon u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •