Cinema club - Strana 23
Strana 23 od 31 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 457

Tema: Cinema club

  1. #331

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Klasična priča...ću da ti se osvetim kad tad...
    iskreno, nije vredno pažnje...ali ako pogledaš doDŽi da prodiskutujemo

    E, sad ga udesi skroz
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #332

    Odgovor: Cinema club

    Pištolj u svakoj ruci. Vas dve baš umete da preporučite filmove. Ja nećem da gledam ni ovo, ni ono. Next please
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  3. #333

    Odgovor: Cinema club

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Pištolj u svakoj ruci. Vas dve baš umete da preporučite filmove. Ja nećem da gledam ni ovo, ni ono. Next please
    ma nema veze s pistoljem...osam muskaraca se nalazi u krizi cetrdesetih.......sjebani zivoti.....izneverena ocekibvanja...klasicna prica....
    prvi susret je predivan,....
    drugi zanimljiv....
    ostali...tako,tako.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #334

    Odgovor: Cinema club

    Vid' nju
    Mada, zaista ne kapiram čemu takav naziv filma...nikada, znači nikada ga ne bih kliknula da gospoJa B. nije napomenula...i nisam se pokajala...
    Pogrešićeš...ali dobro, tebi na savesti
    Ja ću prve 3 priče odgledati još jedared...jer je moj sagledaČ filmova stigao tek na 4. priču...
    Španski film u francuskom maniru (nemam pojma...ali meni filmovi španjolskog govornog područja unose neku, dodatnu, neUrozu...ovaj nije takav).
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #335

    Odgovor: Cinema club

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Vid' nju
    Mada, zaista ne kapiram čemu takav naziv filma...nikada, znači nikada ga ne bih kliknula da gospoJa B. nije napomenula...i nisam se pokajala...
    Pogrešićeš...ali dobro, tebi na savesti
    Obećava kako je Beliverka opisala. Skoro ko mi na okupu
    Ajd, evo, svečano obećavam da ću odgledati oba. Zadovoljna(e)
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #336

    Odgovor: Cinema club

    veceras odabrana dva filma:

    prvi,vec volim ,i tesko njemu ako me izneveri

    Quartet (Kvartet) 2012 - Film sa prevodom (besplatno)
    Ime: quartet.jpg Pregleda: 48 Veličina: 56.0 KBIme: quartet.jpg Pregleda: 48 Veličina: 56.0 KB

    Opis: Beecham House je dom za penzionisane muzičare gde počinju da kruže glasine da im uskoro stiže pridošlica, koja je pritom muzička zvezda. Reginald Paget (Tom Courtenay), Wilfred Bond (Billy Connolly) i Cecily Robson (Pauline Collins) uskoro su šokirani kada saznaju da je nova pridošlica njihova nekadašnja koleginica Jean Horton (Maggie Smith). Njena uspešna karijera solistkinje i ega koji je pratio okončao je njihovo prijateljstvo i brak sa Reggiejem, kojem naročito teško pada vest o njenom dolasku. Može li vreme da izleči stare rane? I da li će poznati kvartet uspeti da na vreme izmiri nesuglasice za gala koncert kuće Beecham?

    Scenario: Ronald Harwood (drama)

    Režija: Dustin Hoffman

    Glavne uloge: Maggie Smith, Tom Courtenay, Billy Connolly, Pauline Collins, Michael Gambon, Sheridan Smith


    drugi je
    Ime: samoubice.jpg Pregleda: 47 Veličina: 24.1 KB

    takodje je navedena zanimljiva prica....internet ekipa se okuplja u sobi samoubica....pretpostavljate koji je cilj te fine ekipe...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #337

    Odgovor: Cinema club

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    veceras odabrana dva filma:

    prvi,vec volim ,i tesko njemu ako me izneveri

    Quartet (Kvartet) 2012 - Film sa prevodom (besplatno)

    drugi je
    Ime: samoubice.jpg Pregleda: 47 Veličina: 24.1 KB

    takodje je navedena zanimljiva prica....internet ekipa se okuplja u sobi samoubica....pretpostavljate koji je cilj te fine ekipe...

    Kod prvog se nećeš pokajati, meni se svideo. Drugi nisam, ali odgledaću. Eto, imam ih četiri na čekanju. Četvrti je prvi i ne mogu se sad setiti kako se zvaše. Znam da igra Sarandonova i da joj sin pogine...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #338

    Odgovor: Cinema club

    znam da se necu pokajati...jos ni jednom nisam gledala film sa Michaelom Gambonom a da mi se nije svideo....ja ga obozavam!!!! a obozavam i Maggie Smith
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #339

    Odgovor: Cinema club

    Maggie Smith, moja sestra kad ostari. Šalu na stranu, film je . Odgledaj pa ćemo komentarisati. Da ne skačem sad.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #340

    Odgovor: Cinema club

    E pa moram ga i ja odgledati dok ne krenete da komentarišete....
    Ova oFca odma' priznaje sFe...i za pumpu i za biciklo
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #341

    Odgovor: Cinema club

    necu da prepricavam film,samo da kazem da bih volela da ostarimna jednom takvom mestu,medju sebi slicnima.....
    al` oprem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #342

    Odgovor: Cinema club

    Chaotic Ana (2007)
    Caótica Ana" (original title)


    upravo gledala
    pregršt divnih motiva, divnih scena, fantastična Šarlot Rempling, ali ne mogu odoleti utisku da su svi ti divni motivi loše ukljopljeni i da zapravo, film nema poentu. Ali je lep za gledanje. Meni se dopada zbog ličnih afiniteta prema pustinji i specifičnom koloritu koji preovlađuje kao i nekim arhetipskih slikama koje prepoznajem. Ako nemate preča posla, gledajte. Nije mi žao što sam odgledala, de facto ne vredi puno..moglo je mnogo bolje

    Silver Linings Playbook (2012)
    E a ovaj sam gledala pre nekih mesec dana i ostavio je najbolji mogući utisak!
    Silan je baja ovaj Bredli Kuper, pa makar i ozbiljno pod šifrom na F
    Ovo je baš baš preporuka!
    Ima i DeNira, koji doduše ne dominira niti briljira, nego je verovatno iztezgario jer mu treba kinta ali Bredli je super odradio filmić i zaslužio sve pohvale!
    Gledajte žene! (dečaci nešto zaobilaze ovu temu, a nama da plaćaju gledanje filmova i pričanje o istim, mogle bismo solidan džeparac da zaradimo )
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #343

    Odgovor: Cinema club

    @Is. dodajem i ova dva na spisak
    The Future (2011) - IMDb Moj predlog, ako neki od vas nisu gledali.. Čudan, čudan film. Volim izmeštene pa to ti je

    Nostalghia (1983) - IMDb

    i ovaj http://www.imdb.com/title/tt0056663/

    što se džeparca tiče, uplatite mi odmah, moliću lepo
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #344

    Odgovor: Cinema club

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    samo da kazem da bih volela da ostarimna jednom takvom mestu,medju sebi slicnima..
    Film je stvarno divan..ekipa sjajna... Priča do koje svi kad-tad dođemo. Praštanje. Starost. Raznolikost karaktera. Sve je lakše kad si među svojima. Čak i prihvatanje da život otiče polako...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #345

    Odgovor: Cinema club

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    The Future (2011) - IMDb Moj predlog, ako neki od vas nisu gledali.. Čudan, čudan film. Volim izmeštene pa to ti je

    Nostalghia (1983) - IMDb

    i ovaj Vivre Sa Vie (1962) - IMDb
    Vivre Sa Vie obećava
    prvi na listi takođe,
    a Tarkovskog ću zaobići ~ ne gledam i ne čitam Ruske pisce, filmove, kompozicije~ nemam ništa protiv naroda ali njihovo stvaralaštvo je suviše mračno i depresivno za moj ukus. Ne potcenjujem, ne vrednujem, prosto ne odgovara mom senzibilitetu
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 23 od 31 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43
  2. Club Contrast
    Autor zmax u forumu Novi Sad
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.05.2008, 12:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •