Pet najgorih bračnih osveta
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    12 Pet najgorih bračnih osveta

    Pet najgorih bračnih osveta

    Autor: Tanjug | Foto:WSJ.net | 18.10.2009. - 14:34




    Jedan francuski internet sajt objavio je nedavno listu pet najgorih bračnih osveta u protekloj godini.




    Na prvom mestu ove liste je 25-godišnji Amerikanac Pol Vud koji je u besu bacio mačku na svoju suprugu, ali životinja, iako joj je pala na leđa, nije povredila ženu.
    Drugo mesto zauzela je neimenovana Kineskinja koja je zapalila 400 mobilnih telefona koje je prodavala sa svojim suprugom. Treći je Amerikanac Herbert Kadvel koji je, u želji za malo privatnosti, za bravu svoje sobe vezao kabl od 110 volti kako njegova supruga ne bi mogla da uđe.
    Specijalitet od psećeg izmeta koji je servirala svom mužu obezbedilo je jednoj Škotlanđanki četvrto mesto na ovoj iščašenoj listi. Kada je njen muž počeo da jede, osvetnica je prsla od smeha, a kasnije je na sudu priznala krivicu za nesavesno ponašanje.
    Na petom mestu našla se žena koja je zapalila muževljev penis dok je nag gledao televiziju i pio votku. Predstavnik policije je kasnije izjavio da se nesrećni suprug potpuno oporavio od opekotina.



    preuzeto sa blic.rs

    Besna mačka a dobra je i ova što je zapalila telefone
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    Hm... Paljenje penisa je definitivno br. 1, nego...

    ima i one fore, kada ona da oriba WC solju njegovom cetkom za zube, zato sto je on varao... cujem, dosta se praktikuje...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Hm... Paljenje penisa je definitivno br. 1, nego...

    ima i one fore, kada ona da oriba WC solju njegovom cetkom za zube, zato sto je on varao... cujem, dosta se praktikuje...

    I ja sam to nedavno uradila..!
    Nadam se da mu je bilo slatko kao prevara...

  4. #4

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    kakva maštovitost...

    ja bi ga dobro najela slanoga ručka - ili pršute dok mu usta ne nateknu, svezala ga, a onda puštila voda da toči...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #5

    14 Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta



    Lepo i kulturno

    Zašto da trošim svoje vreme, živce...

    Idemo dalje
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    Nasa kuma je iz osvete svom muzu (nasem kumu) ispekla sve ribice iz akvarijuma za rucak

  7. #7

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    Hm, ja jednostavno ne mogu da smislim išta sada ali duboko vjerujem da bi u određenom trenutku moja inspiracija dobila veliki zamah i polet
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    supruznici se medjusobno kaznjavaju ili svete i dok su u braku, a kamoli po razvodu!
    Poneke od osveta, zavrsavaju se kobno.
    Pade mi na pamet film, mislim da se zvao Rat ruza.... Oooo kako su se jednom drugom nemilosrdno svetili:
    - On joj odsece stikle na svim cipelama koje je imala (a imala ih je poprilicno)
    - Ona mu je redovno priredjivala "igranke"
    - On joj pregazi macku koju je obozavala (kao slucajno)
    neunistiva zlojebaba!

  9. #9

    Odgovor: Pet najgorih bračnih osveta

    Uf, kao da je to nesto, kakvih sve osveta besni supruznici mogu da smisle...
    Bitno je da se onaj "mucenik" oporavio od opekotina, valjda nema neku posledicu..haha
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Slične teme

  1. Najbolji od najgorih
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.11.2010, 21:32
  2. Oproštaj ili osveta?
    Autor Muckota u forumu Filozofija
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 07.06.2009, 22:14
  3. Deset najgorih automobila svih vremena
    Autor HLEBmaster u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.04.2007, 20:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •