Serija "Doctor House" - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Serija "Doctor House"

    Ispratih poslednju sezonu, od prve do zadnje epizode (jedva preziveh Hausov 'lazni, halucidni kres' sa Kadijevom)....a od ponedeljka krece nova sezona Nadam se da nece biti neke vece pretumbacije sa glumackom postavkom...msm, nek menjaju sve sem Vilsona....i, naravno, Kadijeve mada, izgleda ce se Haus naci u sasvim novom okruzenju...

  2. #17

    Odgovor: Serija "Doctor House"

    Na momente mi se cini da je sjajan, na momente naporan...... mozda zato sto ne gledam redovno
    Lako cu,ako je do mene.........

  3. #18

    Odgovor: Serija "Doctor House"

    Odlicna serija, skinula sam 7. serijal i lagano krecem sa gledanjem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #19

    Odgovor: Serija "Doctor House"

    Doktor Haus zatvara ordinaciju!



    Popularna serija "Doktor Huas" ulazi u poslednju, osmu sezonu. Deveta najverovatnije neće biti snimljena jer su se "svi umorili".

    Protagonista glavne uloge, britanski glumac Hju Lori je već izjavljivao da serija uskoro zavšrava, a sada je to potvrdio i šef programa "Fox Entertainmenta" Kevin Reijli.

    "Srija je postigla uspeh samo zahvaljujući istom timu koji je radi od početka. Međutim, na jesen ćemo razmatrati opcije i odlučiti da li će biti sledeće sezone jer smo se svi malo umorili."

    On je potvrdio da na jesen ističu svi ugovori pa i onaj sa telvizijom "Fox" io da za sada niko ne razmišlja o novim.



    Prikazivanje osme sezone serije u Sjedinjenim Američkim Državama će početi 3. oktobra.

    Prva epizoda "Doktora Hausa" emitovana je 16. novembra 2004. godine i odmah je dospela u sam vrh gledanosti širom sveta, a pobrala je i odlične kritike o čemu svedoče i nagrade među kojima su i Emi i dva Zlatna globusa.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #20

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Serija "Lie to me"
    Autor yige_gui u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 19:08
  2. Serija "LOST"
    Autor bubica u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.04.2010, 12:04
  3. Serija "Rome"
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 14:06
  4. Serija "Surface"
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.08.2007, 02:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •